adet öncesi gebelik belirtileri

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zeynep1990 tarafından 15 Aralık 2011 başlatılmıştır.

15 Aralık 2011
    Konu Sahibi : zeynep1990
  1. zeynep1990

zeynep1990 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.. ben dahil bütün gebelik düşünen tüm bayanlar bu merakı adet olmadan önce yaşıyor ve sabırsızlanıyor. hamile kalan arkadaşlarımız adet olmadan önceki gebelik belirtilerini yazarsa çoook ama çooook sevinicem. çok merak ediyorum hemen hemen adetime 1hafta/ 10 gün var. ama benim göğüslerimde ve kasıklarımda ağrı var başka net belirti yok kendimi psikolojik olarak etkilemek istemiyorum ama kendimi dinlemeye kalksam bütün belirtiler çıkacak sanırım. arkadaşlar lütfen kesin belirtilerinizi anlatın. bende hamile kalmak istiyorum:KK49: ... biraz da olsa umut bekliyorum.

2. 16 Aralık 2011
  3. zeynep1990

zeynep1990 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK25::KK25::KK43::KK43::KK50::KK14::KK14:
    neden hiçkimse birşey yazmıyor..

4. 16 Aralık 2011
  5. gocmenkuslar

gocmenkuslar Üç silahşör & anne baba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kadınlar adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirinin aynısı olunca farklı bir belirti yaşasalar bile farkına varmıyorlar. çünkü hamile olduklarını bilmiyorlar bilseler dikkat edecekler. ama kesin olmayınca adet belirtilerini hamilelik belirtisi zannediyorlar. ya da tam tersi oluyor. bence bir kadın hamile olup olmadığını ilk önce (kan testi yapmadıysa) adet gecikmesiyle farkediyor. sende İnşallah bebişine tez zamanda kavuşursun. bu arada adet olucak gibi sancın varsa sancı aşağıya vurur gibi olursa buna karşın gelen giden olmazsa büyük ihtimalle hamilesin.

6. 17 Aralık 2011
  7. luci

luci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum, bende gebelik belirtilerini farklı farklı sitelerden sürekli okudum ama hiçbirini yaşamadan gebe olduğumu öğrendim. yaşadıklarım ise adet öncesi yaşadıklarımdan farksızdı. o yüzden başkalarının yaşadıklarını okuyarak olayı kafanızda bukadar çok büyütmeyin. oluruna bırakın.

8. 17 Aralık 2011
  9. gunebkn

gunebkn ANNESİNİN MİNİK MUCİZESi♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    adet sancım vardı yine.hatta adet olacağım ben yine diye çok üzülmüştüm..meşhur sivilcem çıkmıştı.her adet öncesi çıkıyordu..sadece adet olmama 3-5 gün kala hafif bi baş dönmem vardı o kadar..adet belirtilerinin aynısı..yani belirtilere takılma hiç canım..test yaptırmadan anlaşılmıyor maalesef..umarım sende bir an önce meleğine kavuşursun

10. 17 Aralık 2011
  11. zmg

zmg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende hiç hamile kalmadım kalmak istiyorum ama zamanı var heralde daha...belirtilere gelince netten okuduğum çoğu hamilelik belirtisini hemen hemen her ay yaşadım ama sonuç yine tek çizgi:KK43:o yüzden herkesde farklılık gösterebiliyo demekki test yapmadan ve sabırla beklemeden sonuca varamayız

12. 17 Aralık 2011
  13. zeynep1990

zeynep1990 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. evet aynen o şekilde kasıklarımda ağrı oluyor alt kısıma vuruyor özellikle yorulduğum ya da ağır bişey kaldırdığım zaman uzun süre çok ağrıyor. bundan 5 gün önce falan iki kere uyuyakaldım gündüz ama bi daha uykusuzluk yaşamadım. göğüslerimde aşırı olmasada ağrıyor. baş dönmesi çok hissetmiyorum mide bulantısı da yok.yaa bi de önceden bu kadar hiç gaz sıkıntısı yaşamamıştım bu ay çok gaz oldu karnımda şişlik var. canım sürekli yemek yemek istiyor.
    bi de bişey sorcam arkadaşlar gözlerin beyaz olan kısımları hamilelikte daha beyaz ve daha parlak olduğu doğrumu. eşimle yan yana gelip aynaya bakınca benim gözlerim bembeyaz hatta onunkiler krem rengi kalıyor :nazar: acaba bu da bir belirti olabilirmi. off beklemek canımı çok sıkıyor. tam olarak ne zaman adet olcam bilmiyorum bundan 3 ay önce düşük yaptım adetimin düzeni bozuldu. geçen ay 22 sinde oldum ondan önceki ay 28 inde. bu ay da daha öncemi yoksa 28 e yakınmı 22 demi olcam bilmiyom :KK25: bu gidile beklemeden kafayı yicem heralde. dua edin arkadaşlar hepimiz bu ay hmile kalalım inş. kırmızıları görmeyizzzz aminnnnnnnnnnnn

14. 18 Aralık 2011
  15. gocmenkuslar

gocmenkuslar Üç silahşör & anne baba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamilelik belirtisimi bilmiyorum. bazı kadınlar kirpiklerinin karıştığından bahsediyor. çapraz çapraz oluyormuş. kardeşim şu an hamile oda bana kaşlarının hep düzgün olduğunu ama bu ay uçlarının aşağıya doğru baktıklarını söyledi. hamile olabileceğini bu şekilde farketmiş. tabii bu bir hamilelik belirtisimi bilmiyorum.

16. 18 Aralık 2011
  17. lovely17

lovely17 Sen Benim En Kıymetlimsin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    Bende 3 yıldır hamile kalmaya çabalıyorum.Her ay adet günü gelmeden kendimi dinliyorum ister istemez belirtilere takılıyorum.Ama keşke elimizden gelsede adet günü öncesinde kendimizi dinlemesek ve belirtilere takılmasak çünkü sonu hüsran olunca kötü oluyor.Bu 3 yıl içinde kesin hamileyim diyebileceğim her belirtiyi yaşadım mide bulnatısı, kasık ağrısı, akıntı, sık idrara çıkma, baş dönemesi, Adet gününden bir kaç gün önce kahve rengi akıntı hepsini yaşadım ama hiç hamile kalamadım belirtiler biz hamöile kalmayı çok istediğimiz için psikolojik diye düşünüyorum...

18. 19 Aralık 2011
  19. zeynep1990

zeynep1990 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok endişeliyim. şuan kahverengi akıntım var. bu ay hamile olduğumu hissediyordum ama kahverengi akıntıyı ve kasık ağrısını hissedice korkmaya başladım. önceki gibi düşük yapmaktan çok korkuyorum. adet olmuş olsam neredeyse 5 saat oldu şimdiye çoktan kan gelmesi gerekirdi ama sadece kahverengimsi kan geliyor adet gibi değik daha az. arkadaşlar yardım edin böyle bi durum yaşayan ya da şahit olan ve gebeliği devam eden vaar mı moral verin çok ihtiyaacım vaar..:KK50::KK43: