adet sancs ve hamilik sanclar ?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asya23 tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bunu ne zamandır merak ediyorum hamiş arkadaşlarıma sormak istiyorum..adet sancısı ile hamilelik belirtisindeki sancının birbirinden ne gibi farkı var....?????adetim 3 gün falan geçti adet sancım var ama şiddetli değil göğüslerim şiş,sadece göbeğin tam altında bi ağrı afedersiniz cinsel organım dolu gibi içi öyle bi dolu ağrı...buda arada şiddetleniyor arada belimin yan kısımlarındada ağrım var...beyaz-şeffaf gibi akıntım çok fazlaa :uhm:ben adet olucam diye düşünüyorum ama olsam bile merak ediyorum adet sancısı gibi mi sancı çektiniz yada farklımıydı??? şimdiden yorumlarınıza tşkler canlarıma.s.

2. 4 Eylül 2008
  3. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım bende adet olucam sanıyordum ama olmadım çünkü adet ağrılarım vardı ve hala devam ediyor dr.a sordum rahim genişliyor bebek yerleşiyor dedi ama düşük riskide olabilir dedi ve 15 gün dinlenme verdi sende dikkat et yine test yapsana canım çıkar benim daha 10 günlük olmasına rağmen çıktı hemde günümde yapmıştım ben aynı belirtiler bende de vardı ben zaten gögüslerimin ucuna dokunamıyordum birde çok halsizdim böyle anladım ben hadi hayılı haberini bekliyorum.

4. 4 Eylül 2008
  5. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol güzelm hamile olmana okadar sevindim ki yazdım hatta bende sanaa darısı başımıza inş.ben dün sabah test yaptım negatif çıktı çok üzüldüm testin adı blue hopes mavi kutusu var nasıl bi testtir bilmiyorum ben hep oncamed yapıyordum onu bulamadım bu sefer bu testi almıştım...güzelm benm birde şöyle bi durumum oldu gecen ay adetim temmuzun 2 si idi ben 1.günden itibaren doğum kontrol hapına başlamıştım adetim düzene girsin diye bi hata idi benim için hapı dr vermişti daha önce ama içme kararı benimdi !!!10 gün düzenli içtim bişey yiyemedim bulantı falan kestim 2 gün sonra ara kanamam başladı oda 5 gün sürdü bitti fakat bildiğim kadarıyla ara kanama yumurtlama olmadan olan bi kanama...ben o ara kanama bittiği gibi düzenli ilişkilerim oldu muhtemelen ozaman yumurtlama olmuştur çünkü hapı bırakınca zaten yumurtlama oluyor ben zaten 10 gün içmiştim açıkcası hamişte olsam yenidir diye düşünüyorum başımdan böyle bişey geçti açıkcası... senn yaptığın testin adı neydi cnm ???

6. 4 Eylül 2008
  7. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adet sancılarıyla hamilelik belirtileri aynı. ayırt edilebileceğini sanmıyorum. ben de hep adet olcakmışım gibi oldu, hatta 10+4 üm ama hala ara sıra oluyor. sonra sendeki gibi şişme ve fazlaca akıntılar oldu. inşallah hamilesindir.

8. 4 Eylül 2008
  9. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol güzelim inş. hamileyimdir...şuanda gelmesi gerek yine adetim eğer hamiş değilsem çünkü ara kanama başka asıl adet günü başka benim arkadaşımda hapı yarıda kesti adeti geldi birde asıl gününde geldi bi ayda 3 kez olmuş oldu çünkü ara kanama macburi bi kanama oluyor asıl adet yerine geçmiyor !!!...ağrı rahatsız edici değil ama hep var !!birde hani adete yakın bir boşluk hava alıyor gibi bişey oluyorya cinsel organda o hamişlikte olmuyormuş gerçekten o olmuyor ki kızlarrr ???

10. 4 Eylül 2008
  11. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım ben iki tane test yaptım ikiside farklı markanındı ikiside pozitifti inşallah seninde bebişin bu ay tutunmuştur sana canım..

12. 4 Eylül 2008
  13. GxoxkNur2006

GxoxkNur2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım başta ben de adet olacağım sandım ama 3 gün olmayınca test yaptım silik çizgi çıktı. Benim yaşadığım fark şu oldu, adet olacağım zaman çok fazla bir ağrı saplanırdı ve arkasından hemen adetim gelirdi bir iki saat içerisinde. Hamileyken ise çok ağrı çektim ama kahverengi bir akıntım bile olmadı. Ağrılardan sonra adetim gelmeyince hamile olabileceğime daha çok inanmıştım,nitekim öyleymiş.

14. 4 Eylül 2008
  15. inci_tanem01

inci_tanem01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar ben yeni katıldım aranıza,hamilelikle adet sancısı evet aynı ben 21 haftalık hamileyim bende adet olmayı beklerken hamile oldugumu ögrendim çok sevinmiştim allahım herkese nasip etsin..:KK46:

16. 4 Eylül 2008
  17. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    işallah hamilesindir bence hiç idrar testi ile uğraşma kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın

18. 5 Eylül 2008
  19. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar benimde hala adet sancılarım var ya dr.rahim genişliyor dedi ama ne bilim içimde kurt var sizce normal midir?