Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve *thalia* tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : *thalia*
  1. *thalia*

*thalia* Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar adet söktürücü kullanan varmı.tavsiye edebileceğiniz bir marka -yada kullan kullanma diyebilirmisiniz.

2. 30 Ağustos 2007
  3. ZorluSevdam

ZorluSevdam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ahhh Ahh bende ayni dertten muzdaribimm..Bugun dr den geldim..hormonlarima bakildi..hiç bir sorun çıkmadi..Böyle devam edecek dedi..

4. 30 Ağustos 2007
  5. tiramisu

tiramisu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol kardeş

6. 30 Ağustos 2007
  7. Yeliz

Yeliz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım gebelik şüphen varda kullanmak istiyorsan ilişkiden sonraki ilk 72 saat içinde kullanman gerekiyor.tavsiye edilen ilk 24 saattir.böyle bir şüphen yokta normal bir gecikme varsa doktora gidip kullan derim.piyasada birkaç farklı firmaya ait olan söktürücüler var ama seni dinleyip sana uygun olanı verirse doktor daha iyi olur.zira bazen düzeni tamamen bozabiliyor bu haplar.bence sen iki şekildede doktora danış.sevgiler...

8. 30 Ağustos 2007
  9. *thalia*

*thalia* Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim sağolsun.evli değilim .ama çok baskı oluyor.9 gün gecikti.ateş basmaya başladı.artık gelsin istiyorum.onun için sori dedim.teşekkürler

10. 16 Ekim 2007
  11. aysen1975

aysen1975 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o dönemde ağır mı geçiyor?ağrı ve sancı oluyor mu?

12. 21 Ekim 2007
  13. BenSevdaguL

BenSevdaguL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farlutal kullan faydasını görürsün.

14. 3 Ocak 2008
  15. asyaeser

asyaeser Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bede adet düzenszliğinden şikayat eden biriydim zaman geldiki ben 2 ay adet olmadım ve bunun için burda çok iyi bir jinekolok la görüştüm tahlil muayene derken hiç bir sorunum çıkmadı bana fartutal önerdi kullandım ama yine olmadım ve bi aktarcı arkadaşıma sordum civanperçemi diye bi tabe ot var aynı adaçayı gibi yapıyosun ve 2 gün düzenli içtim inanın hemen geldi bence deneyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

16. 3 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar merhaba.bende adet düzensizliği yaşayan biriyim. dr um farlutal vermişti bir hafta içinde de adet oldum ve o ay da hamile kaldım.çok şaşırmıştım. beklemiyodum ama sonra malesef düşük yaptımsenağlama bir buçuk ay geçti ve hala adet olamadım. sizce bu normalmi tekrar farlutal kullansammı

18. 5 Ocak 2008
  19. dilek-usa

dilek-usa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadslar bendede adet gecikmesi oluyor 2 ayda bir geliyor bazende azar azar gunlerce suruyor bende kist var yumurtaligimda ama zararsiz ve kucuk bir kist .doktorum onun yaptigini soyluyor fakat tansiyon hastasi oldugum dan dolayi kisti yok etmek icin dogum kontrol hapi veremiyor bu yuzden kistim gecmiyor bu bende cok sikintilar yapiyor .. duzenli adet goren kadinlara imrenir oldum .. bende civan percemi nin capsulelrinden aldim bugun gunde 2 defa icmem gerekiyomus ben birdefa ictim bakalim ise yariycakmi kanamam gelicekmi eger gelirse sizi haberdar ederim herkese hayirli gunler