Adet sonras kanl aknt ikayeti olan var m?ok korkuyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve simgeege tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : simgeege
  1. simgeege

simgeege Guest

Adet kanamalarım 7-8 gün sürüyor. 9-10. gün lekelenme tarzında olabiliyor bazen.Sonraki günlerde de akıntımda kan oluyor. bazen 2 gün oluyor bazen daha az ama 3-4 gün sürüyor. değişiyor yani.İnternetten araştırdım kanlı akıntı konusunda çok kötü şeyler yazıyor. Ama benimki adetimi takip ediyor. Nadiren 16.17 gün de farkedilmeyecek kadar az sanki toz gibi kan zerresi oluyor.Doktora gideceğim ama çok korkuyorum. Benzer şikayetleri olan var mı? Akıntımda koko yok

2. 28 Ağustos 2009
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.124
    Ödül Puanları:
    238
    canım öncelikle geçmiş olsun..başlığı görünce yardım edebilirim sanmıştım ama konu farklıymış.benim de adetimden sonra akıntım inanılmaz artıyor,bazen peynir kesiği gibi de oluyor ama ben dr gitmedim bunun için.senin durumun daha farklıymış.canım öncelikle korkma ve bi dr görün.kötü bişey yoktur inşallah.

4. 28 Ağustos 2009
  5. Gamzei

Gamzei Guest

ben de de aynı şey oluyor.adet bitiminden 10 gün sonra oluyor.doktora gittim hiçbir sorun yok yumurtlamanla alakalı bişey o dedi.istersen yasmin verebilirim dedi.ama istemedim normal bişey oldugunu duyunca.ama mutlaka dr a gidin bence.bana sadece ultrasonla baktı evli olmadığım için.

6. 28 Ağustos 2009
  7. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde olmuştu kanlı akıntım bende senin gibi internetten araştırdım ne senaryolar yazdım o yazan kötü şeyleri görünce bir bilsen.Ben sonra gidip muayene oldum hiçbirşeyim yokmuş.Sadece korunma hapını değiştireyim dedi bende bırakıcam zaten bu ay demiştim.Bir dahada gelmedi o şekilde.Korkma canım ama muayene ol en yakın zamandaopuyorumnanaktan

8. 29 Ağustos 2009
  9. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım herkeste oluo bu sorun korkmana gerek yok aslında yumurtlama zamanında meydana gelen bişi bu anladığım kadarıyla bendede oluo kötü bişi olsa kadınlar bunu senelerce olurmu senelerce gelebilio bazen,stres sıkıntı kaynağı diolar ama tabi sen bi dr a görün bakalım ne dicek,kötü bişi olcağını sanmıorum,dr un verdiği ilaçlarda bu ara kanamalar etki etmio çoğu kez ben çok araştırıdm bu konuyu,dr anlamadan bana hormon ilacı vermişti,hiç içmedim bile bu ay hiç aara kanamam glmdigelceğini zannetmiom ama belli olmaz iikide boşuna hormon hapı içmemişim

10. 29 Ağustos 2009
  11. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    bende de vaaaar:sinifsinif:
    ve korkulacak bişey değil...adetini takip eden içerde kalanlar çıkıyor neden korkuyorsn ki

12. 29 Ağustos 2009
  13. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    bendede var ...:sinifsinif: geçen ay da adetimin bitişinden 10 gün sonra olmuşdu...aynen bu ayda öyle ...
    çok moralim bozuldu kist felanmı varki diye düşündüm...ya da iltihap...herkesde aynı dertten muzdaripmiş...nedir bu bayanların çektiği...:gitme:

14. 1 Eylül 2009
  15. simgeege

simgeege Guest

Çok teşekkür ediyorum ilgilenen arkadaşlara...bizim ailede kanser vakaları görülüyor da ondan her şeyi kötüye yorar oldum.Gideceğim tabi doktora.

16. 1 Eylül 2009
  17. simgeege

simgeege Guest

sizin adetiniz kaç gün sürüyor ve kaç gün bu akıntılar devam ediyor.

18. 1 Eylül 2009
  19. simgeege

simgeege Guest

benim 31 ya da 33 günde bir adet oluyorum.yani sanırım o günler yumurtlama günüm olmuyor. sizin nasıl peki?adetiniz kaç gün sürüyor ve akıntınız ne zaman oluyor ve kaç gün sürüyor?