adet tarihim 07 04 2008 ne olur dua edin arkadaslar..meleğimin haberini alayım.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve YETMEZMXIX tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : YETMEZMXIX
  1. YETMEZMXIX

YETMEZMXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya arkaskar ne kadar zormuş şu beklemek ömrümden ömür gidiyo.ama ben çok umutsuzum adet olacağımın belirtileri var mesela göğüslerim çok acıyo elleyemiyorum ya ...1 hafta oldu ne zaman belli olur adet tarihim 07 04 2008 artık dr un o güzel kelimeyi demesini istiyom hamilesiniz diye .bende artık hamileler gibi karınlarını gere gere dolaşan o kadınların önünden geçmek istiyom bende artık "şu gelinin bebeği yok geleli 3 sene oldu bak bizimkinin var diyen teyzlere bende hamileleğim demek istiyom"ben artık elimi karnıma koyup meleğim gelmeni çok istiyorum demek istiyom"ben artık baskalarının hamilellik haberlerini almak istemiyom kendi haberlerimi vermek istiyom"
    BEN ARTIK SEVİNÇ GÖZYAŞIMI AKITMAK İSTİYOM NE OLUR ALLAHIM NE OLUR NE OLUR._:KK46:senağlama:

2. 2 Mayıs 2008
  3. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa şu söylediklerini bende yaşıyorum ve benim gibi birçok kişi daha allahım inşallah mutlulukla sonuçlanır meleğine kavuşursun bizimle paylaşırsın kendini dinleme herkeste belirti farklı oluyo sadece dua et allah yar ve yardımcın olsun

4. 2 Mayıs 2008
  5. PELUŞ 35

PELUŞ 35 Guest

canım hemşerim bende 3 yıldır o günleri bekliyorum Allaha çok şükür ki geçen c.tesi pozitif sonucu aldım benimde göğüslerim çok acıyordu ama ben tedavi gördüm ilaçlarda yapıyor böyle inşallah sen ve bekleyen bütün arkadaşlarda bu güzel habari alırsın canım eğer sen tedavi görmediyse adetine 2 gün kala kan testinden alabilirsin doğru sonucu bol şanslar.:nazar:

6. 2 Mayıs 2008
  7. nazoeren

nazoeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bi anne olarak dualarim sizinle.bütün yüregimle oglumu her sevdigimde allahim noolur olmayanlara da ver onlar da yasasin diyorum.bu yasanilasi güzelliğe en kısa zamanda ulaşmaniz dilegi ile...allahim ikiz ikiz verir insallah.:KK46::nazar:

8. 2 Mayıs 2008
  9. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yetmezmi bu belirtiler olabiliyor o yüzden anlam vermeye çalışma inşallah güzel haberlerini duyacağız burdan yıpratma kendini

10. 2 Mayıs 2008
  11. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    3 senedir bebeiş bekleyen biri olarak
    en içten duygularımla bebek haberini
    iz<lere vermeni diliyorum canımmm...

12. 2 Mayıs 2008
  13. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    CANIM İNŞALLAH BÜTÜN GÖNLÜNDE OLAN İSTEKLERİN HAYIRLI İSE ÇOK ÇABUK GERÇEKLEŞİR BÜTÜN DUALARIM SENİN İÇİN SENDE BİZLER DUA ET Kİ HEP BERABER HAMİLE OLALIM GÖBİŞ ŞİŞİRME YARIŞI YAPALIM:teselli:

14. 2 Mayıs 2008
  15. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    inşaallah allahım cümlemıze hayırlı saglıklı uzun ömurlu evlatlar verır en yakın zamanda aminnn :KK46: senağlama

16. 2 Mayıs 2008
  17. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah mutlulukla sonuçlanır canım Allah gönlüne göre versin

Son düzenleme: 2 Mayıs 2008
  18. 2 Mayıs 2008
  19. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım
    o heyacanlı bekleyiş içerdesin galiba ilk aşılamanı oldun.Umarım güzel haberler alır bizede veririsin.
    Şimdi ağrı -şişkinlikler normal bu tam bir belirti değil.Anladığım kadarıyla içinde büyük duygu selleri akıyor kimi zaman umutsuz ,kimi zaman heyacanlı ,seviçli ,hüzünlü başkalarına öfkeli........ daha aşılama olalaı 15 gün olmadı herhalde .
    kendini fazla dinlemeden sadece sabırlı olmanı ,düşüncelerini farklı yerkere yönlendirmeni tavsiye ediyorum .5 yıldır bir bebek arayışında olan ben insanların imalı ,fitneli , hasetli sözlerini ve düşünen
    o insanları ALLAHA havele ediyorum.İçlerindeki fitne onları yesin.
    İyi niyetli olan insan sormaz ,sorarsa bile o kadar yumşak olur ki onuda anlaya biliriz.
    Bizlerde senin yaşadığın durumdayız,iyiyki varsınız ki paylaşıp rahatlıyoruz.
    Sonunda inşallah başaracağız...zamanımız gelince.....