adet tarihim gelmeden koyu rente kanamam oldu yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve pemra44 tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pemra44
  1. pemra44

pemra44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar selam adım pemra 24 yasındayım yaklasık 35-40 gün önce erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben bu ayın 12sinde adetim basladım normal sürede sona erdi ama dün sabah adet agrısı gibi agrım basladı ve koyu renkte kanamam oldu bugunde devam ediyor ama cok az sizce hamilemiyim veyada bunun sebebş ne olabilir yardımcı olurmusunuzz tesekkürlerr

2. 26 Eylül 2010
  3. aysegulyildiz

aysegulyildiz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım 28 günde bir mi adet görüyorsun? bahsettiğin süre tam 14. güne denk geliyor da acaba yumurtlama sancısı ve kanaması olabilir mi diye düşündüm? bazen kadınlar yumurtlamayı bu şekilde hissedebilirler de, öyle bişey olabilir mi sence? kanama miktarı ne kadar ve koyu renk derken tam olarak nasıl, akhverengi mi kırmızı mı?

4. 26 Eylül 2010
  5. pemra44

pemra44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adet tarihim ortalama 25 gün kanam miktarı normalden cok az kahve rengi deil koyu kırmızı sekildee

6. 27 Eylül 2010
  7. aysegulyildiz

aysegulyildiz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    damla şeklindeyse yani bir kaç damla bi'şeyse yumurtlama dönemiyle ilgili olabilir canım...ama hamilelikle ilgili değildir çok büyük olasılıkla...zaten o yaşadığın olaydan sonra regl olmuşsun normal zamanında ve normal miktarda da olduysa bu o zaman hamilelik problemi yoktur bence...

8. 27 Eylül 2010
  9. Leylazar

Leylazar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benimde bir sorum olucak, ben her ay çok düzenli adet görürüm, geçen ay 27 Ağustos da adet görmüştüm bu ay eşimle ilişkiden sonra ertesi gün (22 Eylül) kanama geldi önce adet oldum zannettim ama çok açık renk ve miktarıda çok azdı bir kaç damla diyebilirim hatta, 3 gün sürdü ve bitti şu an bi kanama yok benim durumum nedir sizce, çok meraktayım...

10. 27 Eylül 2010
  11. merve69

merve69 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende kocamla evlenmeden önce dusunurdum acaba kızlık zarı bozulur mu hemen sanki agızda gibikaydirigubbakcemile3 oysakı evlendıkten sonra kızlık zarının zor bozuldugunu ve hamıle kalmanın kolay olmadıgını öğrendım hıc süphe etme sürtünme yoluyla bırsey olmaz:eek:lmaz: