Adet üstüne hamile kalma **önemli**

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hilal58 tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hilal58
  1. hilal58

hilal58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar iki gündür iki üç damla kan geliyo,hiç böyle olmazdım.Bir gün evvel bir iki damla kan gelip ertesi gün adet olurdum.Ama bu sefer böyle oldum.Ayın 5 inde adet olmam gerekiyo.Acaba hamile olabilirmiyim.Cevaplarsanız sevinirim.

2. 3 Aralık 2008
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bi gebelik testi yaptır emin ol test yapmadan şüphe içinde kalırsın yaptır rahatla allah gönlüne göre versin

4. 3 Aralık 2008
  5. Nargile

Nargile Haktan&Beren Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Hamilesin desem olmaz,
    Hamile değilsin desem olmaz,
    Test yap rahatla,,,,,,,,

Eğer hamileysen zaten kanamam var acil doktora gitmelisin....
    Aksatma ve ne olduğunu öğren canım...

6. 4 Aralık 2008
  7. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Canım 2 damla falansa hamıle belırtılerı derım ben ı test yaptır guzel haberlerını beklıyoruzzzz

8. 23 Eylül 2010
  9. gamzebilgic

gamzebilgic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya bana da yardımcı olsnaız ya çok sevinirim bende adet oldum ama 5 gün adetim gecikti çocuk istiyorum ve muayeneye gittim tam o sırada adet oldum kan tahlili yaptırdım şüpheli gebelik çıktı 13,37 değer çıktı bu ne demek oluyo dedim doktora şüpheli gebelik dedi. ya araştırdım hamile iken adet görme 200 kişiden sadece 1 kişide oluyomuş yani yüzde yarım . ya o kişi ben olabilirmiyim acaba çok istiyorum ve de cumartesi günü muayene yi bekleyemeyecek kadar sabırsızım lütfen yardımcı olun ya...

10. 23 Eylül 2010
  11. mimyase06

mimyase06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    valla benim arkadasım hem 9 ay adet gordu hem de cocuk dogurdu:KK70: biraz zamana bırak gıt bır daha tahlıl yaptır.

12. 23 Eylül 2010
  13. apyas

apyas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    akrakadaşlar ben en son 22 ağustosta adet gördüm, normalde 19 eylülde olmam gerekiyordu fakat olmadım, hastanede kan testi yaptırdım, sonuç 30.0 çıktı, doktorum 3 haftalık hamile olduğumu söyleyince eşim de ben de çok sevindik. fakat dün adet kanaması gibi kanamam başladı. çok korktum doktorumu aradım, sakin olmamı ve bebek için verdiği folik asite devam etmemi, aynı zamanda da progesterona başlamamı söyledi. kanamam bugün çok azaldı, yani hiç adet kanamasının 2. günü kada yoğun değil.. yarın tekrar test yapılacak.. ne düşüneceğimi bilemiyorum..kendimi herşeye alıştırıyorum, ama yine de çok karışığım.. Allah kimseye yaşatmasın bu tür duyguları..

14. 23 Eylül 2010
  15. nazliki82

nazliki82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmıs olsun arkadasım.umarım bebısın senınledır.ıyı haberler verırsın ınsallah.

16. 24 Eylül 2010
  17. apyas

apyas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar az önce doktordan geldim.. malesef bebişimiz tutunamamış.. doktor, bebek sağlıksızsa progesteron işe yaramaz vücut onu tutmaz diyor. kan testim negatif çıktı, kimyasal gebelikmiş. kadınların birçoğu kimyasal gebelik geçirdiğinden ve geçirbileceğinden, adet üzerinden 15-20 gün geçmeden test yaptırmayın diyor doktorum.. bundan sonra isterse 1 ay geçsin, yaptırmam da zaten..

18. 28 Eylül 2010
  19. hilal1986

hilal1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm lar ben daha yeni üyeyim .. yaklaşık 1 ay önce düşük yaptım malesef :KK43: fakat hamileliğin ilk zamanlarındaki bulantı vs belirtiler bende hala devam ediyor. düşük sonrası adetimdede geçikme olmadı . ama neredeyse hergün aynı bulantı beni mahfediyor yemek yiyemiyorum .. bu neden olabilir acaba tekrar hamile olma ihtimalim varmıdırki ?