Adet ve gaz sancs yardm

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ya çok ağrım var adet oldum ama bu ağrı sanırım gazdan kaynaklanıyo... dönüp durup bi bıçak saplanıyo karnıma sankii... sadece adet dönemimde yaşıyorum bu problemii.. üzerinize afiyet çıkaramıyorumdaa:1no2::1no2: bi el atın yardım edin bana yaaa:bbo::bbo:

2. 1 Ağustos 2008
  3. gxoxnxuxlyarasxix

gxoxnxuxlyarasxix Mucizem'sin OĞLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen bunu her ay yaşıyosun da hiç doktora gitmedinmi bunun için çin işkencesi gibi olmalı,gaz sıkışması olabilirmi,doktora görünsen iyi olur...geçmiş olsun...a.s.

4. 1 Ağustos 2008
  5. EU3

EU3 Guest

canım bendede olur o sancıyla beraber gaz sancısı dr sordum ben normalmiş şimdi adet olmadan önce midede bi sıvı birikmeye başlarmış bu hem bulantı hem ishal yaparmış bende onlarda oluyor aynı zamanda çünkü.gaz sancısı da bağırsaklarda oluşan baskıdan oluyormuş.aslında sancın gazdan değil hepsi adetten kaynaklanıyor benden sana tavisye sıcacık bi duş al sonra bildiimiz viks varya karnına sür ov ve bi yazmayla sar ben yapıyorum çok rahatlatıyor.

6. 1 Ağustos 2008
  7. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım bazen bende de oluyor..berbat birşey..karında bir şişlik,bir sancı..patlamaya hazır bomba gibi oluyorum..sanırım bitkisel birşeyler iyi gelebilir..tam bilmiyorum ama aktarlardan bakmak lazım,bitkisel çaylara falan..

8. 1 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

off canim ben bilirim ne oldugunuu
    kiyamamm
    hemen bi su kaynatt varsa plastik termusa koy karnina havluya sar koyy
    zarari olur falan diyolarr hic korkma bisey olmuyorr
    ben oyle rahatlardim ancakk

10. 1 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

doktora gittim gitmesinede yani açıkça yazmak zorundayım birazcık çıkarmaya çalışırken daha yeni anladım gazdan kaynaklandığını... ya valla ayıp oluyo biraz ama çıkmıyo kızlar yaaa bi acıyoki anlatamam sancıdan oturup kalkıyorum resmen papatya çayı içtim biraz yumuşattı ama nafileeee yine olduuuu:utangac::utangac::utangac:

12. 1 Ağustos 2008
  13. nisan_yaxgxmuru

nisan_yaxgxmuru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun aynı sorun benim arkadaşımda da vardı ütüyü ısıtırdık üzerine havlu koyardık ayağının altında bekletirdik,sıcak su iyi geliyor bir de kesinlikle adaçayını öneririm sana inan çok fazla rahatlatıyor

14. 1 Ağustos 2008
  15. gxoxnxuxlyarasxix

gxoxnxuxlyarasxix Mucizem'sin OĞLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu hiç ayıp olurmu insanlık hali,şu gaz bile bizim için büyük bi nimet asıl hiç çıkartamamak çok kötü biliyomusun,doktorun buna ne dedi peki?çok çok geçmiş olsun bi tanem...:1hug:

16. 1 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

doktorun haberi yok işte bende anlamıyodum çünkü gaz olduğunu... dediğim gibi daha yeni yeni farkediyorum bende hep tuttururdum karnım ağrıyo ama ağrı değil sancı diye kadında bakıp duruyo yok bişiiin normal diyodu ama bu ay beni yerle bir etti yaaa bu kadarmı acı verir bi insana wc ye gitmekten korkuyorum kızlar yaaa deşiyolar içimi sandımm... adaçayını hemen denicem saolunnn... bazen çok açık yazmışsınız deyip konulara kızan arkadaşlar oluyo ya onun için çekinerek yazdım kusura bakmayın

18. 1 Ağustos 2008
  19. esos06

esos06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    canım bende de dünden beri aynı senin anlattığın şekilde bir sancı var. normalde de bekarlığımdan beri ağrılı görürüm adetlerimi ama bu seferki sancı farklı.geçen ay boş gebelik nedeniyle kürtaj olmuştum, bu kürtajdan sonra ilk adetim olcak ama bir türlü geçmiyor bu sancı...adaçayını ben de denicem şimdi...umarım geçer.