Adet zamanında göğüs ağrısı

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve ZeYoz tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ZeYoz
  1. ZeYoz

ZeYoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ya ben şundan şikayetçyim adet zamanım yaklaştığında 1.5- 2 hafta öncesinden göğüslerim müthiş derecede acıyo ve şişiyolar damarlar belli oluyo sanki patlıcaklar:KK70: gece acısından uyanıyorumm hatta asla el bile değmiyo merak ediyorum acbaa tamam acıyoda benimki kadar acıyan ve şişen warmı yawww merak ediyorum yoksa bendemi anormallik war aceb?hı?yazarsanız sewiniciiğiimm.....:a015:

2. 1 Nisan 2009
  3. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynısıı bndede oluyor cnm yaa iç çamaşırımın içine sığmıyorlarr=))ama zayıfladım ben 80 giyiyordum neredeyse 75 oldu artık şişmiyorlar diyebilirim aslında şişiyor we acıyor fakat eskisi kadar belli olmuyor şişliği önceden 80ken 90 oluyordu =| wallla ne yapman gerektiğini bilmiyorum ama istersen bir doktora git araştırılsın bende düzensizlik wardı ozamanlar çok şişiyordu ben ilaç kullandım düzne girdi eskisi kadar şişmiyor belki onunlada alakası wardır bilemiyorum tam=/ama seni anlayabiliyorum

4. 1 Nisan 2009
  5. ZeYoz

ZeYoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim ama bende düzensizlikte yok normal... nebiliimm anlamadım..fisfisfis

6. 3 Nisan 2009
  7. IVIRZIVIR_00

IVIRZIVIR_00 Guest

canım ben doktora gitmiştim bu yüzden normalmış böyle olması genelde herkezde olurmuş yanı benim yine aynı kendimi çok kötü hissediyorum yani seni çok iyi anlıyorum bir çözümü yok ama zayıflamak işe yarar gibi

8. 3 Nisan 2009
  9. Gurbet_gelini

Gurbet_gelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bende ayni durumdayim
    cok agri oluyo
    sisiyo dokunamiyorum
    bu durum kisinden kisiye degisiyo

10. 4 Nisan 2009
  11. ZeYoz

ZeYoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    demekki normalmiş hımmmfisfisfis gerçi bi çewremdeki biçok kişiye sordum ama bu kadar fazla olmadığını sölediler çünkü acayip rahtsız diyo yaff uykudan uyandırıyo gece...canım kiloluda değilim ölee zannetmem kilodan olduğunu...teşkkrlrr:1rolleyes:

12. 4 Nisan 2009
  13. ecemnazz

ecemnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynsı bendede oluyo çok şişmiyolar ama acayip ağrıyolar 2 hafta öncesinden başlıyo ağrımaya korkmuştum bende kötü bişey var diye
    6-7 ay öncesine kadar adet zxamanlarında şiddetli karın ağrım olurdu göğüslerim ağrıdığından bu yana karnım ağrımıyoı

14. 4 Nisan 2009
  15. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde bir hafta önce uç kısmında sivilce tarzı bişeyler çıktı . Dün geceden beride sancı giriyo off cnm sıkılıyo ya korkuyorum mirmirmirmir

16. 4 Nisan 2009
  17. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertten muzdaribim .önceden hiç hssetmezdim bir bakmışım olmuşum ama şimdi iki hafta önceden göğüslerim şişiyor ve çok acıyor bende anlamıyorum kan tahlillerim hep normal çıkıyor bir de acayip gergin oluyorum.

18. 26 Ocak 2012
  19. yanki95

yanki95 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaş ilerledikçe adet semptomları daha yoğunlaşıyor.göğüs hassasiyetim ve ağrım arttı.