Adete bir hafta kala ;)

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve magicstar tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : magicstar
  1. magicstar

magicstar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar,

adetime bir hafta var, yumurtlama döneminden sonra bir kaç belirtim var bir yandan çok umut ediyorum bir yandan konduramıyorum.Çikolata kistim var ama allahıma şükür adet düzenime çok etkisi yok sadece stresten gecikiyor genelde.SORUM ŞU: yumurtlamadan sonra bende sağ tarafımda nasıl tarif etmeli pıt pıt damar atması gibi seğirmeler var, belimde ağrı var, inanılmaz halsizlik ve uyku problemim var, iştahım azaldı, midemde yanma var, kabızlık sorunu yaşıyorum bir süredir ve inanılmaz derece bacaklarım ağrıyor ayakta duramıyorum çok şiştiler.Havalardan diyorum, psikolojik diyorum ama içim rahatlamıyor bir türlü 3 yıldır evladımı bekliyorum ama kısmet olmadı sizce bugün bir kan testi yaptırsam varsa (rabbim inşallah) bir sonuç alabilirmiyim çıkar mı testte?

2. 22 Temmuz 2009
  3. deniz_gxuxnexsx

deniz_gxuxnexsx Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Ay canım benim inşallah hamilesindir. Ama adetine 1 hafta varmış belli olur mu ki?

Biraz daha bekle dicem ama istersen git yaptır..

ay inşallah hadi bakalım

4. 22 Temmuz 2009
  5. neslihanmermer

neslihanmermer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ya inşallah hamilesindir. ben biraz araştırma yaptım kan testi için daha hünüz erken azcık daha sabret. ben de aynı hataya düşüp 1 hafta önce yaptırdım bişey çıkmadı. şimdi gecikme yaşıyorum. 3 yıl sabretmişin rabbim mükafatını verir inşallah
    1 hafta daha sık dişini.

6. 22 Temmuz 2009
  7. magicstar

magicstar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denizcim, neslihancım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum :enbuyukkk: kendimi öyle eksik hissediyorum ki allahımdan hayırlısı herşeyden önce.vardır muhakkak bundada bir hayır.beklemek sözcüğü bile nasıl yakıyor insanın canını.hiç umudum yok çikolata kisti olanların ameliyat olmadan çocuğu olmuyormuş zaten benimde hiç bir zaman olmayacak diye nasıl endişeleniyorum :çok üzgünüm: kan testi yaptırayım da kafam rahatlasın diye düşünmüştüm neyse ayın 29 unu bekliyim o zaman cevaplarınız için teşekkürler kızlar

8. 22 Temmuz 2009
  9. neslihanmermer

neslihanmermer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çikolata kisti falan hikaye rabbim vermek istedikten sonra gerisi boş. Teyzemdede vardı sen takma kafanı. Hatunun 4 çocuğu var. Bunaltma kendini sağlam dur.

10. 22 Temmuz 2009
  11. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelim kan testinde bile çıkmaz henüz, en erken regline 2-3 gün varken çıkar, ovulasyon geç olmuşsa o da çıkmaz, sen reglini bekle en iyisi.

12. 22 Temmuz 2009
  13. ysmnshn

ysmnshn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AYNI SENDEKİ BELİRTİLER BEN DE DE VAR. NEDİR BEN DE ÇOK MERAK EDİYORUM.ACABA VARMIDIR Bİ ŞEYLER YAA.BEN MERAKTAN İDRAR TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI.DAHA BELLİ OLMAZ BİLİYORUM AMA :KK43:( KANDA DA ÇIKMAZMI Kİ BİR HAFTA ÖNCEDEN. BENİM ADETİME 8 GÜN VAR mafoldumben

14. 22 Temmuz 2009
  15. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ılişkiden daha doğrusu döllenmeden 7 gün sonra çıkar kan testinde ayrıca erken gebelik testlerinde de çıkar döllenmeden 7 gün sonra. Fortel diye bi test var ben meraktan çatlicak gibi olduğumda alıyorum %100e yakın güvenilirliği olan bir test tavsiye ederim. Buarada bende de benzer belirtiler var ama bu sefer sabrediyorum biraz daha, negatif çıkar diye alamıyorum, pzt.ye kadar bekleyeceğim pzt alıcam testi, tabii haftasonu regli olmazsam... yerimseniben

16. 22 Temmuz 2009
  17. Filo

Filo Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bnde beklemedeyim...bugündü regl günüm ama olmadım tek farklı belirti göğüslerimde ağrı olmazdı ağrım var...sizlerdede varmı gögüslerde ağrı..........

18. 23 Temmuz 2009
  19. ysmnshn

ysmnshn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dediğin test yine idrar testi mi? benim adete 1 hafta var yapsam kesin sonuç çıkarmı sence. ayy çatlıcam Çok üzgünüm çoook bi de benim bütün belirtiler var ama bi tek göğüslerimde bi değişiklik yok, daha yeni şişmeye başladı. her zamnki gibi adetten bir hafta önce :KK43:( her belirti olmalı mı ki acaba?