adeti birer gün öne gelen varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aabeyazmelek tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : aabeyazmelek
  1. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hamilelik düşünüpte benim gibi adeti bir gün önce gelen varmı :uhm:
    birde duydugum duyumlara göre adeti her ay bir gün önce gelmeye başlayınca hamilelik olacagı anlamına geliyormuş arkadaşlarımın genelinde birer gün öne gelip hamile kalmışlar
    acaba sizdede böyle hamile kalan varmıCADIARZU
    yoksa herkezin bünyesine göre degişirmi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler a.s.

2. 25 Eylül 2008
  3. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim insallah hamile kalirsin da burada arkadaslardan bildigim hep gecikmeler olduktan sonbra hamis kaldilar. one geleni duymamistim.

4. 25 Eylül 2008
  5. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    herkesin bünyesi farklı arkadaşım hamile kalmadan önce bir hafta gecikti ertesi ay hamileydi ben geçen ay 1 gün bu ay 3 gün erken geldi bunları takma kafana bunları düşünüp kendini hırpalama

6. 25 Eylül 2008
  7. hazall_24

hazall_24 Guest

canım bende korunmayı bıraktığın zaman adetin gecikmeye yada erken gelmeye başlıyorsa rahim gebeliğe hazırlanırmış gibisinden bişiiler duymuştum. Bende 5 aydır deniyorum ilk üç ayında hep iki gün önceden geldi hazırlıksız yakalandım. Bu ayda gecikmeli geldi hamileyim sandım ama değilmişim önceden hiç sekmezdi adetlerim böyle bişiiler olduğunu duydum anlayacağın ama tabi yinede bilemeyiz. Hayırlısı olsun canım :)

8. 25 Eylül 2008
  9. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım soyle anlatayım bende bırınden duymustum adetın 1gun once gelırse dıger ya hamıle kalırsın dıye duymustum bende de oyle oldu ama her ınsanın bunyesı farklıdır senı umutlandırmak ıstemem ama ıns hamıssındırrrrr

10. 25 Eylül 2008
  11. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım benimde 1 gün öne gelirdi şimdi yani eylül ayında 1 hafta ileri attı banada sana denilemni sçylediler hamişlik yaklaşmış oluyomuş hadi hayırlısı inşallah doğrudur

12. 25 Eylül 2008
  13. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar cevaplarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim benim geçen ay ve bu ay yani 26 sında olmam gerekirken bugun oldum biz 5 senelik evliyiz 1,5 yılı geçti istiyeli ve doktora gittik hsg horman sprem testlerini yaptırdık kanallarım tıkalıydı açıldı gonopene ilacı verdi geçen ay başladım adetin 12 günü çagırdı ramazan diye gitmedim buayda gidicem yumurtalıkların çatlayıp çatlamadıgına bakıçak eger olmazsa aşılama dedi ama ben aşılamadan korkuyorum oyüzden bakalım noluçak

14. 26 Eylül 2008
  15. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bizide bilgilendir emi güzelim

16. 26 Eylül 2008
  17. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    benimde buay ileri attı şimdi kafam karışık azcık acep diyom benim melek yüzlümün de gelişi yakınlaştıda ondanmı benimde böle oldu sizce

18. 26 Eylül 2008
  19. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benim genç kızlıktan beri hep adetlerim 30.nda olduysam bir sonraki ay 28.nde olurum 2gün öne gelir .. valla öyleyse benim hemen hamiş olmam lazım:)))