adeti günü geçenler buraya

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve raxs tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : raxs
  1. raxs

raxs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adeti 13 gün geçenler buraya idrar testi yaptım çıkmadı kan testi yapmaya korkuyorum gelin sorunlarımızı paylaşalım yardımcı olalım birbirimize

2. 3 Temmuz 2009
  3. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    13 gün gecmis, kan testi yapmaya niye korkuyorsun? Hani 2-3 gün desen neyse haklisin ama beklemek insani daha strese sokuyor. Bence hemen doktora görün yada kanda baktir. Hic bilmemekten daha iyidir, hic degilim tedbir falan alirsin yada hamile degilsen doktorun sebebini söyler en azindan.

4. 3 Temmuz 2009
  5. aylint

aylint Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm.benim de 6 gün geçti, 1 gün geçtiğinde ve bu sabah ucuz testlerde negatif çıktı, erken gebelik testi aldım,o da negatifmafoldumben
    pazartesi dr.a gitmeyi düşünüyorum adetim başlamazsa..

6. 3 Temmuz 2009
  7. raxs

raxs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya daha öncede günüm geçmişti idrarda negatif çıktı kandada negatif negatif görmekten bıktım bu ay bekliyecem artık negatif negatif bıktım bi pozitif göremedim evet gerçekten sende haklısın beklemeyede duramıyorum senin bebişin varmı en azından canım sarı akıntılar geliyor benden adet olacakmışım gibi karnım agrıyıp geçiyor neden acaba bilemiyorum ama şuan 2 gündür yok agrı

8. 3 Temmuz 2009
  9. raxs

raxs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seninde karnın agrıyıp agrıyıp geçiyormu bali sarı akıntın varmı

10. 4 Temmuz 2009
  11. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sari akinti enfeksiyon baslangici olabilir, ne bilim insallah degildirde hamilesindir. Cocugum yok ama olmasini bende istiyorum. ûstüne görme olayi yasadigim icin 8 haftalik bebegimi düsürdüm, cünkü hamile oldugumu anlamadim 3 ay normal adet görmüstüm hamileyken o yüzden artik hep idrar testi yapiyorum gebelik varmi yokmu diye takip ediyorum kesinlikle ayni olayin kimsenin yasamasini istemem, sirf bu yüzden ben israrla herkese adet gecikmesinden sonra illa bi sekilde hamile olup olmadiklarini arastirin diyorum diger türlü daha üzücü oluyor.

12. 4 Temmuz 2009
  13. adana1301

adana1301 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb canm benm de bu dördüncü günm geçeli dün hastaneye gittimkan testinde negatif çıktı idrar testi hiç yapmadım şuanda hala bi şey yok akşamdan beri de bi kaç kez kusma derecesine geldim biraz daha beklicem zaten adet olursam emin olurum olmadığına ama olmazsam da kendi doktorumu arıcam gerekirse bi kan testi daha yaptırırım canm sen de pek idrar testine güvenme nadiren yanılma payı olabiliyo bence vakit kaybetme hemen bi kan testi yaptır ve o güzel haberi burdan bize ver görüşmek dileğiylea.s

14. 4 Temmuz 2009
  15. berru89

berru89 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benımde adetimden 4 gün geçmiştiki dün gece adet oldum çok üzgünüm çok umutluydum şimdiyse çok mutsuz:çok üzgünüm:

16. 4 Temmuz 2009
  17. raxs

raxs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben önümüzdeki cumayı bekleyip test yapacam çıkmazsa bişey doktora gidip kan testi yapacam bügün 14 gün oldu

18. 4 Temmuz 2009
  19. elifbektas

elifbektas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. yeni üyeyim, 4,5 yıllık evlıyım. sıze bı sorum olucak ben geçen ayın 8 inde adet oldum yaz nedenıyle 27 gunde adet oluyorken 25 e duştu nu yaz. hesaplayıcıya göre 3 ünde adet olmalıydım olmadım. geçen hafta ğöğüslerim şişti şimdi eskisi gibi ağırmıyor, sağ kasığım ağırıyor 3 gündür.avuçlarım terliyor durmadan.sorum şu: ben 8 ine kadarmı beklemelıyım? 4 gün önce idrardan baktım negatif, adet olacakmışım gibi geliyor varsa tecrubeleriniz beni bilgilendirirmisiniz?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.