Adetim 3 gn geti.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve zuzuay tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : zuzuay
  1. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar çokta sevinmek ,ümitlenmek istemiyorum ama adetim 3 gün geçti, normalde 28.gün hastalanırdım 30. günümdeyim tık yok sadece biraz bel ağrım var o kadar .inanın tuvaletten çıkmıyorum acaba hastalandımmı diye. klomen kullandım bu ay ilk defa yumurtam 17 mm olunca dr.um çatlatma iğnesi vurdu, ertesi gün ilişki vermişti .sancılarım geçen hafta oldu bir daha adet sancısı gibi şeyler yaşamadım sadece dediğim gibi belim ağrıyor sizce ne zaman kan testi yaptırayım ,ben cuma yaptırayım diyorum ama arkadaşlarım pzt. bekle diyor ayyyyyyyyyy çatlayacağım valla şimdiden teşekkürler
    :sm_cool:

2. 14 Mayıs 2008
  3. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım hayırlısı olsun inşallah hamişsindir ama fazlada ümitlenme kullandığın ilacın etkisiyle de gecikmiş olabilir ama dilerim hamişsindir hadi bakalım sevinçli haberlerini bekliyoruz

4. 14 Mayıs 2008
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Çatlatma iğneni ayın kaçın da vurdurdun,cuma günü yaptırabilirsin kan tahlilini ama fazla da umutlanma yoksa benim gibi üzülürsün.Benim çatlatma iğnem 23 nisan da vuruldu bana ama 9 mayısta hastalandım.Bence sende kendini fazla kaptırma,hayırlısını dile.Ama inşallah hamişsindir:)

6. 15 Mayıs 2008
  7. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nisanın 18. çatlatma iğnem oldu , arkadaşlar ama hala hastalanma belirtim yok çom tuhaf hissediyorum kendimi.ne ağlayabiliyorum nede gülebiliyorum sadece hastalanmamak için dua ediyorum...

8. 15 Mayıs 2008
  9. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar inanın yarın işe gideceğim ama hala yatasım yok acaba hastalanacakımıyım diye ne yapacağımı şaşırdım eşimde evde yok kimseyle paylaşamıyorumda inanın çatlayacağımmmm.

10. 15 Mayıs 2008
  11. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    zuzuaycım ben senin yerinde olsam senin gibi çatlatma iğnemi olsam çoktan test yapmıştım canım genelde çatlatma iğnesi olduktan sonra bi çok kişinin adeti bebek yoksa erken geldi benim bildiğim geçmiş işte bence hamilesin hemen bi test yap canım durma

12. 15 Mayıs 2008
  13. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ısteyıpte alamamak ne demek ben de çok ıyı bılıyorum ama insallah hamılesındır ama sen gene de fazla umutlanmakı değilsen çok uzulursun sonra

14. 15 Mayıs 2008
  15. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence arkadaşım hemen test yap nisanın 18 inden bu yana bebiş varsa belli olur zaten umarım hamişsindir

16. 15 Mayıs 2008
  17. osii

osii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eee bide durumu yazsanda insanı meraktan catlatmasan ne güzel olurdu demi zuzay inşallah hamilesindirrrr

18. 15 Mayıs 2008
  19. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hiiç o stresi çekmeye değmez git hemen yaptır testini kanda zaten hemen belli oluyor .Benimde bu ay adetim gelmedi ve ilk defa gecikti bende tam 3 gün uyumamıştım ta ki kan testi yaptırana dek anladım hamile olmadığımı üzüldüm ama hiç olamazsa rahatladım arkadaşım bekleme beklemek insanı mahvediyor.İnşallahda hamilesindir canım .