Adetim geçti 7 gündür kahverengi akıntım var

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve fatimete tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : fatimete
  1. fatimete

fatimete fatimete Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    MRB KIZLAR LUTFEN SORUMA CEVAP VERIN....ILK DEFA BU AY ASILAMA YAPICAZ BEN PKO HASTASIYIM 7 AY ONCE LAPAROSKOPI DIRILLING OVER AMELIYATI OLDUM AMA HAMILE KALMADIM BU AY ADETE GIRMEYI BEKLERKEN GIRMEDIM 20 GUNUM GECTI VEEE GIRDIM AMA 7 GUNDUR SADECE KAHVE RENGI AKINTIM VAR AMA PECETEYLE SILDIGIMDE GORUYORUM DOKTORDA BIZDEN TLF BEKLIYOR ADET SOKTURUCU ALMAK ISTEMIYORUM SIZCE NEDEN BU KADAR UZADI....senağlama

2. 21 Ekim 2010
  3. pampia

pampia samsun/ağrı Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    43
    strese bağlı olabilir diye düşünüyorum doktora bi görünmekte fayda var bence geçmiş olsun bu arada

Son düzenleme: 21 Ekim 2010
  4. 21 Ekim 2010
  5. fatimete

fatimete fatimete Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cevap icin sagol canim kimse yanitlamiyor sorumu bencede haklisin bu ay atlattigim sitresi inan birdaha atlatmam basimi duvarlara vursam azkalir:roflol::roflol: valla kafayi yibecem yeterya nebicim bir hastalik ..bu ...:roflol::roflol:

6. 22 Ekim 2010
  7. waters

waters Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bi gebelik testi al bak belkide gebe kalmışsındır. gebeysen kesin belli olur sende rahatlarsın

8. 22 Ekim 2010
  9. fatimete

fatimete fatimete Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    imkansiz gibi birsey bir gun gelirde hamile olacagima bile inanmam mucize gibi rirsey inanbana dun doktora gittim muane etti rahmim kalinlasmis gelen akinti ise adet alacagim sinyalleriymis git hamilelk testi yap dedi sonrada adet sokturucu verdi...sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

10. 23 Ekim 2010
  11. asya_muko

asya_muko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de senın gıbı olmustum meger hamıle kalmıs dusuk yapıyormusum

12. 24 Ekim 2010
  13. fatimete

fatimete fatimete Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya canim ya soyledigin sey kafami cok karistirdi hamilelik testinin sonucunu bile almadim negatif oldugunu bildigim icim 3 gundur adet sokturuce aliyorum sadece bir gun 2 3 damla kan geldi tekrar kesildi ara ara birazcik kahve rengi akintim oluyor annamadim gitti ilaclara devem ediyorum ama..eyer hamile kalmis olsaydim coktan dusuk yapmis olmam lazimdi ilac aliyorum