Adetim ok gecikti

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve usimal tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : usimal
  1. usimal

usimal hayallerim gerçek olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar bu aralar çok kötüyüm yaaa benim adetlerim hiç geçikmedi bu güne kadar 1 kere ondada Allah hepimizin yavrularını korusun oğlum doğdu ama şimdi 10 gün geçiktim küp gibi şiştim çıldıracağım yaaaa hamile olma ihtimalim çok az bir önceki adetim devam ederken annemlere gittim tatile eşim sonradan geldi yani bir önceki adetimde üstüne görmüş olmam lazım 2 kere test yaptım negatif öyle olsa çıkardı zaten doktorumda aksi gibi izindeymiş ne yapacağımı şaşırdım çörekotu ye dedi bir arkadaşım yiyorum bir başkası civanperçemi iç dedi hiç bişey yok :1no2: sizin bildiğiniz birşeyler var mı ne yapabilirim

2. 25 Ağustos 2009
  3. dyd

dyd RABBİM SEN BİZİ KORU Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım hamile değilsen eğer kadınlarda yılda hiç olmasa 1 defa adet gecikmesi olurmuş öyle diyor dr.lar.
    oluruna bırak stres yaparsan ondanda adet görmezsin

4. 25 Ağustos 2009
  5. usimal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunu şimdi duydum yaş ilerledikçemi oluyor acaba ben hiç geçikmemiştim korkuyorumda ya hamileysem diye ilgin için çok teşekkür ederim sağol canım

6. 26 Ağustos 2009
  7. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet bende eskiden adetim düzenliyken bi kere olmuştu doktor hava değişimi yada sitresten bi kere olabilir demişti

8. 26 Ağustos 2009
  9. purelive

purelive Guest

bence de çok normal hamile olsan 10 gün geçmiş kesin çıkar bi kan testi yaptır sen yinede emin olduktan sonra civan perçemi aslanpencesi iyi gelir daha olamazsa doktor söktürücü verir zaten korkma..

10. 26 Ağustos 2009
  11. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    adet düzensizliği hava değişikliğinde bile olabiliyor.bu kadar üzülme,hamilelik şüphesi için de git bir merkezde kanda bhcg baktır.idrarda daha çıkmazken kanda çıkıyor çünküyerimseniben

12. 26 Ağustos 2009
  13. distancee

distancee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendini sıkarsan da gecikir ayrıca havalar çok dengesiz o yüzden de olabilir

14. 26 Ağustos 2009
  15. usimal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah dediğiniz gibidir yarın gelecekmiş doktorum gideceğim bakalım ya kızlar dua edin ne olur bebek olmasında hava değişimi felandır inşallah

16. 27 Ağustos 2009
  17. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    stresten kaynaklandigini dusunuyorum ben.insan kafasina takip neden adet olamadim hala diye dusundukcede gecikiyor.neyseki dr unuz bugun geliyormus.sonuctan bizi haberdar edin olur mu?

18. 27 Ağustos 2009
  19. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hava değişimimi ay bun açok sevindim benim adetimde 20 gün geçti yaptığım testler negatif çıkıyor...
    hem tatilden yeni geldim hemde çok stresli günle ryaşıyorum ben buna bağlıyorum cumartesi doktora gidicem inşallah bakalım n edicek....