adetimde beni geren olay

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve carrie_izmir tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : carrie_izmir
  1. carrie_izmir

carrie_izmir PİLOT =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    her zaman düzenli adet görürdüm...1 aydır düzenli besleniyorum..yani benimgibi yemek yiyen birisi için diyetteyim diyebilirim...adetimden hemen sonra başladım rejime ve bu ay 2 hafta kadar gecikti..olmanın sinyallerini verdi az az kanamam oldu ama tamamıyla 2 hafta geciktikten sonra oldu..3 gün sürdü ki hep 3 gün sürer..1 hafta geçti üstünden dünden beri kanamam var..sinirlerim bozuldu...acaba hava ve beslenme değişiminden midir? yoksa jinekologla birebir görüşmem gerekir mi?? şimdiden teşekkür ederim:)

2. 18 Nisan 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm inan yaz ayının gelmesi bile adet düzenini deiştirebiliyor..heleki mevsim deişikligi ve diyet yapmannnn gayet normal bence düzensiz olmasına...içine sinmiosa doktora görün ama normal bence hiç dert etme diger ayda bak aynı şekilde giderse gidersin doktora:)geçmiş olsun kuzu:)

4. 18 Nisan 2010
  5. carrie_izmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ay inşallah ya...dün sinirlerim bozuldu resmen:) o zaman şimdilik rahatlayıp bir sonraki aya bakıcaz:) bu arada kuzu demişsiniz ya hem beni herkes böyle çağırır hem de ismimin anlamı kuzu demek:)) bayıldım!!

6. 18 Nisan 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kelimesi herzmana daha içten gelir banada kullanırım genellikle ama bukdr isabetli olmamıştır heralde:)
    cnmmm bendeee mevsim deişikliginde yada rejim falan yapınca deişiklik oluyor adetimde bi kaç aya düzene girer eger girmesse gidersin doktora ama bence normaldir hiç vesvese falan etme:)

8. 19 Nisan 2010
  9. carrie_izmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    desteğiniz için kuzudan kucaaaaak dolusu sevgilerrr:)))) sakin bir şekilde bir sonraki ayı beklicemmmmm:)

10. 19 Nisan 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam sohbet epey ilerlemiş, kskandım:)) bu şeklilde olan adet düzensizliklerinde tekrarlama var ise önemlidir. gebelik ihtimaliniz yok ise rahat olabilirsiniz. büyük bir sorun yoktur.

12. 19 Nisan 2010
  13. carrie_izmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçen ay gebelik testi uyguladım gecikince sonuç negatif çıktı...ama yine de bir görünmemi tavsiye eder misiniz?

14. 19 Nisan 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam önümüzdeki adetin gününü bekle gene düzensizlik yaşarsan adetin3. günü doktora git hormon testlerin ve muayenen yapılsın. şimdi telaşa gerek yoık.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.