adetime 2 gün var ama arasıra ateşim yükseliyor. hamiş olanlar yardım lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve balxixmnur tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : balxixmnur
  1. balxixmnur

balxixmnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar adetime 2 gün kaldı ama artık krımızı görmek istemiyorum. Birkaç gündür ara ara ateşim çıkıyor yüzüm yanıyor resmen. kasığımda hafif bir ağrı var. belirtilere bakıyorum hamişlik belirtisi gibi sanki ama yinede ümitlenmek istemiyorum. birde rejimde olmama rağmen sürekli cnm bişeyler istiyor. normalda yemek aralarında acıkmam şimdi ise acıkıyorum yersemde şişkinlik hissediyorum. hiç düşünmemeye çalışıyorum ama acaba hamiş olanlar bu tarz şeyler hissettinizmi.

2. 14 Mayıs 2008
  3. MY DEAR

MY DEAR Guest

canım benim ateşim 37.4 e kadar çıktı ve ben anladım hamile olduğumu şişkinlik ve gaz herzaman var zaten

4. 14 Mayıs 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Benimde Adet Günüme Yakin Ateşim Yüksekti.inş.hamişsindir Kanda Baktirsana çikar Sonuç

6. 14 Mayıs 2008
  7. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok gazın oluyormu,göğüslerin ağrıyormu bide çok akıntı varmı,ama bunlar sana anormal derecede olması lazım.inşallah vardır canım yaa.a.s

8. 14 Mayıs 2008
  9. balxixmnur

balxixmnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gaz felaket derecede arttı yediklerimede dikkat ederim aslında. göğüslerimde ağrı yok ama çok kaşınıyor akıntı normal değerlerde. inşallah vardır bebişim merhaba der inşallah. off günler geçmiyor yaa.

10. 14 Mayıs 2008
  11. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    inan bende senin gibiydim,şafak sayıyordum o derce.ne zaman adet görsem ağlıyordum ve olmuyordu.sonra biz bi kredi çektik,eşim dediki,esracım kredi dışındaki ödemelerimiz 4 ay sonra bitiyor,ikisi biden zor oluyor 4 ay ara verelim dedi,tamam dedim,bizde korunmadık ama çocuk olsun diye de bir çabamız olmadı.sonra biraktım, hiç üstüne durmadık,dedimki amaaaan olmuyosa olmasın napim.koyverdim gitti anlicaan:roflol:inanimısın o ay bu ay ben hamileyim.ve inan yanarım yanarım.okadar çalış çalış olma,istemiyom ulan değince oldu,o yüzden kafana takyığın sürece olmaz canım,düşünme istemiyormuş dibi hisseymeye çalış.ayrıca zaten varsa belirtileri çok abartı olur anlarsın,hissedersin

12. 14 Mayıs 2008
  13. balxixmnur

balxixmnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya cnm haklısın bende 19 aydır erteliyorum sürekli korunmadıkda ama üstünede olmadım. benim kaynana fenadırda biraz ne zaman bebiş istesem bir kavga çıkarttı muhakkak. şimdi istiyoruz ama ne bileyim üstünede olmadık ama olmadı işte herşey kader nasip. nasibimizde varsa alrıız kucağımıza beklemekten başka çaremiz yok maalesef. bir rahatsızlığımız olsa tedaviye uğraşırız ama oda yok. 2 gün daha bekleyecem olmazsam hemen test yapacam arkadaşlar bana dua edin lütfennnnnn... hamişlerin duası kabul olurmuş.

14. 14 Mayıs 2008
  15. Eylul

Eylul Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    işllah hamilesindir canım :1hug:
    ama çok fazla takma kafaya
    burda senin gibi uğraşan canı sıkılan ama sadece 1 ay
    kafasını takmayıpta hamile kalan o kadar kişi tanıyorum ki
    Rabbim gönlüne göre versin

16. 14 Mayıs 2008
  17. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım benim allah gönlünüze göre versin.size dua etmicezde ne yapıcaz.sizin bebişler biraz nazlı ama,hepinizin kızımı olcak ne hi hi hi .a.s.

18. 14 Mayıs 2008
  19. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    eylul arkadaşımıza katılıyorum,ben olmuyo diye anıra anıra ağladığımı biliyorum kızlar.sonra vazgeçtik ,hatta ayın ortasına gelince, kardeş oluyorduk eşimle,o kadar dikkat etmeme, o ay kalmışım,biz çözümü bulduk ve başardık.sıra sizde kızlar,güzel haberlerinizi verin:nazar::nazar::nazar: