adetime 4 gün var evde test yapsam çıkar mı

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve bebisim21 tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

16 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bebisim21
  1. bebisim21

bebisim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm kızlar ben yeni üye oldum sizlere bi sorum olcak adetime 4 gün var ve burda okuduğum gebelik belirtilerinin çoğunu yaşıyorum ve çok merak ediyorum evde test yapsam çıkar mıbilmiyorumkismile

2. 16 Haziran 2010
  3. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aramıza hoş geldin canım
    bi deneye bilirsin istersen ama fazla ümitlenme bence benimde adet günüm 22.haziran içimde hamileymişim gibi bir his var arkadaşlar ısrar etti daynamadım bugün test yapım tabiki sonuç negatif çünkü çok erken ama merakımı gidermek için yaptım
    ama galiba kan testine çıka bilir fırsatın varsa kan testi yaptır derim bende pazartesi yapmayı düşünüyorum
    hayırlısı olsun inşallah vardır sende bebiş ben pek ümitli değilim daha ilk korunmasız ayım ama yumurtlama zamanı hesapladım ve o günlerden birinde azcık kan geldi çatlama kanamasıdır diye düşündüm geçen pazar yine katı kahve bi lekelenme oldu inşallah yerleşme kanamasıdır diye ümit ediyorum
    bu arada sende ne belirtiler var canım

4. 16 Haziran 2010
  5. bebisim21

bebisim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende yumutrlama dönemimi hesaplayıp ona göre binlinçli davrandık bu ay belirti olarak gögüslerim geriliyo rahim bölgemde ağrıyo bide sürekli tuvalet ihtiyacı hissediyorum belki hamile kalmayı çok istediğimden dolayı piskolojik mi acaba diye düşünüyorum :bbo: ama yarın sabah test yapmayı düşünüyorum

6. 16 Haziran 2010
  7. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hadi inşallah hamilesindir ama bak olurda negatif çıkarsan hemen üzülme yinede regl günün gelmediği için hiç bişe belli olmaz ay biran önce yapta haber ver kız heycanladım vallaha

8. 16 Haziran 2010
  9. efnanim

efnanim eşim ve oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    kızlar idrarda sonuç hemen çıkmaz
    adetin geçmesini bekleyin
    ama eğer yinede yapmak isterseniz çok silikte çıksa sonuç pozitif demek bunu unutmayın

10. 16 Haziran 2010
  11. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet ben bu sabah denedim ama hiç bişe yok gerçe bile bile yaptım bu kadar erken çıkmaz hcg hormonu önce kana dağılacakta oradan idrara geçecekte ooooo bir sürü yol ne zormuş bi bebeğin yolculuğu yazık ya minicik :)))

12. 16 Haziran 2010
  13. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet ben bu sabah denedim ama hiç bişe yok gerçe bile bile yaptım bu kadar erken çıkmaz hcg hormonu önce kana dağılacakta oradan idrara geçecekte ooooo bir sürü yol ne zormuş bi bebeğin yolculuğu yazık ya minicik :)))

14. 16 Haziran 2010
  15. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    canım az önce netten araştırdım tam olarak idrarda çıkması için yumurtlamadan 15 gün geçmesi gerekiyomuş buda demek oluyomuşki adet geciktikten sonra

ama kan testinde ise yumurtlamadan1 hafta 10 gün sonra belli oluyomuş buda yaklaşık olarak adetten 1 hafta önce veya adet gününde

tabii bu dediklerim yumutlama gününde hamile kalabildiysen bunun dışında geç döllenme diye bişide var onu unutmamak lazım

16. 16 Haziran 2010
  17. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet birsürü değişik şeyler var ben hiç bilmiyordum yumurta çatlayacak döllenecek yerleşecek tutunacak vs vs bi bebeğin yolculuğu ne zormuş vallaha
    doğru önce kana karışıyor sonra idrara karışıyor ben çok erken olduğunu bile bile yaptım o yüzden sonuca şaşırmadım

18. 16 Haziran 2010
  19. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    belirtilerin ne canım???? ve adetine kaç gün var ??

nezamandır korunmuyosunuz??? kısaca kendinden bahset yanii yoksa sorularım bayaaa fazla