adetin 2.günü gonal f vurulmaya başladım ne zaman toplanacak bu yumurtalar??**

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar arkadaşlar ağustos 12 de lucrin iğnesi vurulmaya başladım.burda okuduğum kadarıyla hemen hemeh herkes doğom kontrol hapı da kullanmaya başlamış aynı zamanda bana öyle bişey vermediler.adetin 2.günü tekrara gitiim ve gonal f ilave ettiler. yarın adetim bitiyor ve tekrar gidicem bu yumurtaları ne aman toplayacaklar arkadaşlar ?çok korkuyorum bu arada drum hakan yaralı anatolia tüp bebekte. bazı olumsuz yorumlar okudum ve çok üzüldüm.umarım RABBİM ol der artık da bu bekleyiş sona erer.

2. 23 Ağustos 2010
  3. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun tedavin gonalf e başladıktan sonra engeç 10 güne kadar toplanır yumoşların genelde 7 -9 gün kadar sürüyo.inşallah olumlu sonuç alırsın :)

4. 23 Ağustos 2010
  5. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hayırlı olsun..evoevo nunda dediği gibi en geç 10 gün..

6. 23 Ağustos 2010
  7. pera80

pera80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    88
    bende ağustos 12 sinde lucrine başladım 20 sinde de hasta oldum 2 gündür de merional iğne oluyorum hemen hemen aynı zamanda ilerliyoruz :)

8. 23 Ağustos 2010
  9. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    SENİNLE TARİHLERİMİZ TAMAMEN AYNI pera 80 .ben de 12sinde lucrin vurulmaya başladım 20 de adet oldum 21de gonal f ye başladım sen hangimerkezdeydin?

10. 23 Ağustos 2010
  11. yi2635

yi2635 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım 2 tecrübem var:) 12 ağustos ta başladıysan 12 eylülde transferin olucakdır canım benim ilk denememde de bunda da aynen tam bir ay sürdü...ayrıca aynen anatolia da hakan hoca dr.ama şöyle söyliyim hamile kaldım mı evettt...hakan hocayı sadece iki kez gördüm bir ilk muayne birde transfer sonrası gördüm yumurta toplamayada ayşe hanım girdi ordaki bayan jinekolog ama hamile kaldım 10.hf bebeğiminkalbi durdu malesef.nisanda kürtaj oldum.sen hakan hoca ya yada anatolia ya takma kafanı tam bir ticaret hane olmuşlar valla...4 gün önce dond.emb.transferim oldu 1 kere bile hakan hoca ile görüşmedim güya doktorum oydu.aradan 4ay geçti.bu transferde ne oldu anlatıyım..ben telefon ettim bebeğimi kaybettim dondurulmuş emb.transferi yaptırcam diye tamam dediler liste gönderdiler ilaç listesi aynen aldım kullandım 18.ağst usg yaptır 20 ağst. transfer dediler bu arada hiç dr gitmene gerek yok dediler...allaha emenet dedim gitmedim ama rahim kalınlığım artmış aslında dahada arta bilir transfer iptal olabilirmiş..neyse transfer günü doktorr arıyorum ortalarda hakan hoca yok...transfere bülent hoca girdi gördüm hakan hoca yok dedi o an anesteziden uyudum zaten.. ben transferde anestezi aldım çıktığımda dedim dr nerde kaç transfer kaç hücreli ne oldu?? cevap ne biliyormusun hemşire mi kim bilmiyorum artık 2 tane transfer ettik siz herkeze 1 söyleyin...bülent hoca nerde yokkkkk:KK43:(allaha emanet bir transfer yani artık transfer olup olmadığıda malümm bekliyorum test günümüde listeye 30 ağustos yazmışlar transferim 20 ağustosda oldu...merkez iyide ilgi alaka yok yani..inş sen mutlu sonuç alırsın...biraz uzun oldu içimi döktüm...

Son düzenleme: 23 Ağustos 2010
  12. 23 Ağustos 2010
  13. yi2635

yi2635 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca yumurta toplamadan hiç korkma canım zateen anestezi alıyorsun yumurtan fazlaysa sonrasında krap tarzı ağrın oluyor biraz okadar...

14. 23 Ağustos 2010
  15. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ilginiz için teşekkürler canım.aslında dıoktor merkez felan hepsi bahane olacağı varsa oluyor ben öyle düşünüyorum.bir de 12 ağustosta tedaviye başladım ama ben eylülbaşı gibi transfer olur zannediyordum yani 12 eylül gibi gebelik sonucu alırım zannediyordum çünkü doktor bekleme süresi dahil 1 ay sürer dedi .gerçi yumurta yoplama ve döllenme işlemleri herkes için farklıdır.umarım daha fazla yıpranmadan hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

16. 23 Ağustos 2010
  17. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben 11 agustosda gonal f e basladım 9. gun catlatma ıgnesı oldum 11.gun yumurtalarım toplandı yarında alalhın ıznıyle transferım varrrrr darısı basınıza ıns zamana cok takma bence o kadar cabuk gecıyokı anlatamam...allah herkesın gonlunun muradını versın ıns...

18. 23 Ağustos 2010
  19. yi2635

yi2635 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş son olur elbette tek dileğimiz bu ama sen moralini hiç bozma ben 3.kez denesem yine anatolia ya giderdim işlerinde iyiler soru sormadan cevap vermiyorlar çok yoğunlar buda başarı oranından dolayı okadar. bu arada adetin 21.günü tedavi başlıyor adet olunca on gün sonrada transfer oluyor belki seni farklıdır bilemiyorum allah yardmcn olsun inşallah...

Son düzenleme: 23 Ağustos 2010