Adetin 21. gün Lucrine başlıcam peki ya hamiş kalmışsam zararı olmaz mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve wavy tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : wavy
  1. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar, 1,5 yıllık denemelerin sonucunda tüp bebek yaptırmaya karar verdik eşimde morfoloji bozukluğu var:KK43: Benim öğrenmek istediğim (uzun protokolle yapılacak)adetin 21 . günü lucrine başlayacağım ama yumurtlak dönemim geçmiş olacak ya o dönemde olmaz olmaz derken olacağı tutar hamiş kalırsam. çok erken olduğu içinde anlayamayız. bu lucrinin öyle bi durumda bebişe bi zararı olurmu. yada yumurtalıkları baskılıyor diye biliyorum başladığımızda oluşumu engelliyormu? ayy karman çorman yazdımkafamçokkarıştı ama siz anladınız beni dimiyerimseniben

2. 18 Şubat 2009
  3. canbebek

canbebek canım oğullarım......... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende merak ettim şimdi

Son düzenleme: 18 Şubat 2009
  4. 18 Şubat 2009
  5. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok teşekkürler. 21.günü gidicem ilaca başlanacak. sanırım test falan yaparlar. emin olmadan başlamazlar diye ümid ediyorum..başlamazlar dimi:)) tabi kan testinde de ne kadar belli olur 21.gün orasıda meçhul. hayır korunman gerek falanda demediler. Çok üzgünüm çoook

6. 18 Şubat 2009
  7. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım korkma zaten o gün kan veriyosun kanda çıkıyo ne olduğu ona göre başlanıyor ultrasona giriyosun tamam ultrasonda belli olamaz belki ama kanda çıkıyo sen içini rahat tut bende ilk tedavime 21.günü başlamıştım kan tahlili yapmadan başlanmıyor zaten keşke hamile olsanda hiç başlamasan:CüvCüv:

8. 18 Şubat 2009
  9. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok sağol yüreğime su serptin. inşallah hiç gerek kalmaz ve hamiş kalırım. bu biraz züğürt tesellisi gibi oldu ama napak hayat umutsuz olmuyor:1hug: