adetin gecikmesi için ne yapmalıyım?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve umutolsun tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : umutolsun
  1. umutolsun

umutolsun umudum yine geride kaldı Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar benim rahim agzında yara vardı doktorum ilaç verdi gecmedi biz şimdi tüp bebege başladık şehir dışından doktoro gidiyor eşim bende onunla beraber gittim 2 defa orda muayene olmak için 2 sindede adetliydim bi mudahale yapamadılar şimdi eşimin ayın 23 ünde randevüsü var ama o günde benim adet günüme denk geliyor şimdi ben adetimi geciktirebilirsem bi sakıncası olurmu müdahale yapmak için ne olur baba yardım edin.

2. 14 Kasım 2009
  3. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adet geciktirici haplar var onları kullanabilirsin ama bence kullanmadan önce bi doktora danış...yaz tatillerinde adetim tatile gideceğimiz zamanlara denk geldiğinde bende kullanıyordum bir yan etkisini görmedim ama sen bu aykı adetinle tüp bebek tedavisine başlayacaksan belki yumurtalarına zararı olabilir...istersen bi doktorunla konuş o daha iyisini bilir

4. 15 Kasım 2009
  5. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım doktorunla konus bence bır zararı olmazsa adet gecıktırıcı bır suru haplar var.Onu kullanırsın ayrıca hap ısmıde al.:a015: