adetleri düzensiz olanlar...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve GAMZELXIX tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : GAMZELXIX
  1. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    adetleri düzensiz olanlar,hamile kaldığınızı nasıl anladınız..testlerde ne zaman belli oldu..
    benim adetlerim pko den dolayı düzensiz,bazen her ay aynı tarihte oluyorum,çok stresli olduğum dönemlerde 60 güne kadar çıkan gecikmeler yaşıyorum :KK43: ve en son 25 şubatta adet oldum..bugün test yaptım fakat yine negatif....sizce kan testi yaptırmama gerek varmı,yoksa her zamanki gibi negatif mi????

2. 2 Nisan 2008
  3. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım günün bayağı geçmiş nerdeyse 40 gün olmuş dimi.. sanırım olsa çıkardı.. bence bi 10 gün daha bekle

4. 2 Nisan 2008
  5. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    60 gün bile geciktiğine göre buda öyle bir gecikme olabilir. hemen hemen 10 günlük bir gecikme var. hamile olsaydın hem test pozitif çıkardı hemde hamilelik belirtileri başlardı. pko için Dr. un ilaç vermedimi. kist için tedavi olursan düzene girer birde stres yapma.a.s.

6. 4 Nisan 2008
  7. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    düzenli olarak kullandığım sadece glukofen var.onun haricinde başka bir ilaç vermedi..bir kaç gündür kasıklarıma giren sancılar var ,ve sık gelen halsizlik....bunlar gerçekten gebelik belirtilermi,yoksa psikolojik mi bilemiyorum

8. 4 Nisan 2008
  9. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    malesef pko bende de war benimde gecikmelerm çok oluyo.ben günüm böyle uzun süre geçince hemen dr uma gidiyorum bence sende devamlı muayene ol tedavini aksatma.o belrtilere de fazla takılma çünkü sonunda hayal kırıklığı olabiliyo. ama sen yine de kan testi yaptır cnm bizim düzensizlikler olduğu için yumurtlama günlerimizide düzensiz geç döllenme olabilir belkide her ihtimali değerlendirmek lazım inşallah en yakın zamanda bebişini kucana alırsına.s.

10. 4 Nisan 2008
  11. seyma88

seyma88 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Cnm yaa aynı tarihte olmuşuz bende hala olmadım testte aynı şekilde negatif:KK43:(( Ne olacak bzm bu halimiz yaaa:enbuyukkk:

12. 4 Nisan 2008
  13. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bir kan testi yaptır istersen eğer hamile değilsen belki bunun stresinden de etkileniyor olabilirsin ve düzenli adet görmen için doktorun herhangi bir ilaç vermedi mi bence önce adetlerin düzene girsin bebek de olur bir an önce inş,ihmal etme kendini a.s.

14. 5 Nisan 2008
  15. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu sabah doktorumu aradım ama çok gamsız davrandı...stres yapma,birkaç gün daha bekle ve testi tekrarla..eğer olmazsa haftaya gel dedi......

16. 5 Nisan 2008
  17. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada geçtiğimiz kasım ayında düşük yaptım..hamile olduğumu bilmiyordum,test negatif çıkmıştı....ayağım burkuldu,merdivenlerden düştüm ve kanamam oldu..apar topar doktora gittik ve 5.5 haftalık hamile olduğumu ve bebeğimi kaybettiğimi aynı gün öğrendim... o yüzden en ufak bir gecikmede yada belirtide çok panikliyorum...

18. 5 Nisan 2008
  19. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzücü bi durum cnm geçmiş olsun ama sevinebilceğin bişey war bak hamiş kalabiliyosun allahım tekrar nasip etsin inşallah