adette ciğer gibi pıhtı :(

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve sevilco tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sevilco
  1. sevilco

sevilco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. daha önce adetimde düzensizlikler oldu fakat çok ilginç bişey oldu dün ve hala da devam ediyor. adet kanı ile birlikte sanki içimden ciğer kıvamında pıhtılar geliyor. aranızda bu gibi bişey yaşayan var mı; endişeleniyorum.
    deneyimi olanlar ne olur acil cevap:KK43:(

2. 4 Haziran 2010
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bendede oluyo sürekli hic endiselenmek aklima gelmemisti takip edicem burayi belki fikir sahibi olan vardir

4. 4 Haziran 2010
  5. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar bende de olmustu. Dr sordum acaba dusuk mu oluyor boyle diye. Hayir dedi.. Birikmis kan dedi. Oyle demesine ragmen bende sizin gibi endiseleniyordum bazen. Cunku o kadar buyuk oluyorki bazen.

6. 4 Haziran 2010
  7. sevilco

sevilco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sizinki kaç gün sürdü, yani bu pıhtı atma olayı, birden çıkıveriyo ve kanla birlikte. bugün kaç yaklaşık 10 tane filan iç çamaşırı, ve ped değiştirdim sanırım:KK43:( bu ilk kez geldi başıma , geçen ay geç gelmişti adetim ve normalden az olmuştu bundan mıdır acaba

8. 4 Haziran 2010
  9. sevilco

sevilco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sende olan böle ciğer gibi yapışkan bi tabaka mı, ve büyüklüğü nedir . yani ağlamak geliyo içimden , napsam yarın gitsem mi doktora myom filan mıdır acaba

10. 5 Haziran 2010
  11. ccckader

ccckader bebeğimi istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar korkulacak birsey yok sürekli kana ma olmuyor bazen oturuyorsun kalktığında gelir tuvalete gittiğinde sanki çocuk düşüyormuş gibi gelir bu kanamanın olduğu yer dar oluyor yumurtalarda hızlı çatlıyor bu sebebten birikme yapıyor ondan oluyor bendede oluyor ama bu bir veya iki gün olur fazlası için birsey diyemem allah yardımcınız olsun.

12. 6 Haziran 2010
  13. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim korkma döllenmemiş yumurtayı atıyosun dışarı...onlar senin yumurtalıkların...

14. 11 Haziran 2010
  15. evrim1980

evrim1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet hanımlar ben yıllardır bahsettiğiniz pıhtıları görüyorum. Rahim tabakasının kalınlığından ve sökülmesinden kaynaklanıyor. Hiç endişelenecek birşey değil. Hatta iyi birşey.

16. 16 Haziran 2010
  17. goncamm

goncamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb.kızlar ben aranıza yeni katıldım.canım hemen hemen bütün bayanlarda olan bişiymiş bu bide duyduğuma göre ayakta su içince olma olasılığı fazlaymış ben denedim.olumlu yanıt aldım opuyorumnanaktan