Adetten 1 hafta sonra kanama

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sky1903 tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

15 Mart 2013
    Konu Sahibi : sky1903
  1. sky1903

sky1903 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar 2 martta adet oldum adetim biteli 1 hafta oldu ama dün kahverengi az bi akıntı geldi durdu. bugünde ara ara kanamam oluyor. Sizce bu normal mi ? yoksa bir hastalık belirtisi olabilir mi?

Son düzenleme: 15 Mart 2013
  2. 16 Mart 2013
  3. sky1903

sky1903 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar hiç bilen yok mu? Kanama 3 gün önce leke şeklinde geldi bugün de baya arttı. Adet kanı gibi değil koyu sanki sümük gibi kan geliyor. Baya korkmaya başladım.

4. 18 Mart 2013
  5. Baharimsin80

Baharimsin80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim öncelikle gecmis olsun..Bende 3 ay önce ayni sorunu yasadim,adetim bittikten 1 hafta sonra kanamam geldi ve bu kesik kesik iki hafta sürdü,iki hafta sonra doktora gittim doktor muayenede rahimde kalinlasma gördü,ve ya hamile olabilirsin yada rahim agzinda bir sorun vardir dedi,hamilelik testi negatif cikinca Kürtaj yapti,ve rahim agzinda büyük bir polipim cikti..Kürtajla temizlendi ama bende iliski sonrasi lekenme oldu yine bu yüzden yine doktora gidicem..Sende doktora göster yinede:KK66:

6. 19 Mart 2013
  7. sky1903

sky1903 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim canım cevabın için :)
    bende gittim doktora çok sancım oldu ölüyorum sandım... doktor kesin bi şey diyemedi ovulasyon döneminde olduğum için olabilirmiş. yumurtalıkların çatlayınca olmuş olabilir dedi ama kist patlamış da olabilirmiş. kanaman devam ederse (10 günü bulursa ) acil müdahele yapılacakmış. o zaman kist patladığı kesinleşirmiş ve ameliyat olabilirmişim:KK43: ama kanamam biterse sorun yokmuş çok şükür bugün bir kaç leke geldi. bakalım adet günümü beklemem gerekiyormuş. ya hamile kaldım ya da kist patladı 2 hafta sonra anlaşılacak:) inşallah kanamam tamamen biter de ameliyat olmam

8. 19 Mart 2013
  9. yamukprenses

yamukprenses Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    311
    Ödül Puanları:
    83
    merhaba canım öncelikle kokma;bunun milyonlarca sebebi olabilir.rahim ağzında bir yara,polip,miyom veya yumurtlama döneminde yumurtaların çatlamasına bağlı bir kanama,hormonel bir bozukluk,kist,iltihap,idrar enfeksiyonu vs... vs...sanırım bir jinekoloğa gitmişsin doğrumu anladım yada gitmediysen lütfen git muayene ol ve smear testi ve idrar,kan testi yaptır,zaten kist vs birşey varsa ultrasonda görülür ona göre ilaç verir.geçmiş olsun.

10. 19 Mart 2013
  11. sky1903

sky1903 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım gittim evet. ya hamile kalıyorsun ya da kist patlamış dedi.dün bügun damla damla kan geliyor. inşallah kötü bir şey olmaz eğer kanamam 3 güne kadar durmazsa tekrar gidiceğim

12. 5 Eylül 2013
  13. emre3636

emre3636 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merabalar cok ugraslar sonucu uye oldum cook merak ettıgım bı konu var lutfen yardımcı olun ben 31 agustos ve 1 eylul kanamam oldu ve bıttı ondan 2 gun sonra ACIK PEMBE GELDI 3 5 DAMLA KESILDI SONRA KAHVERENGI GIBI OLDU SONRA YINE PEMBElestı 2 gundur devam edıyor adetım kısa surdu normale gore ıdrar testı yaptım dun negatıf cıktı sızce bu nedir

Son düzenleme: 5 Eylül 2013
  14. 16 Eylül 2013
  15. tugceknykrmn

tugceknykrmn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede oldu aynı durum hamilelik gibi durum söz konusu olamazdı ama merak ettm doktora gittim doktorum olabilir yumurtalıklar bi kac gün gec yenilenebilir kanamasıda ondan olur dedi