adetten 5-6 gün önce kahverengi akıntı

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yosunnk tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yosunnk
  1. yosunnk

yosunnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar,bir konu açmıştım ama yerleşme kanamsı hakkında,benimadet öncesi 5-6 gün kadr öncesi kahverengi akıntı şeklinde lekelenme başladı.1 gün olmadı bigün oldu ama azoldu......falan falan.böyle günümüze kadar geldi.Şöyle Ki;
    28 haziran SAT.
    14 temmuz Yumurtlama lekelenmesi yaşadım 1 günboyunca kahverengi.
    Gebelik istediğim için değerlendirdik:)
    21 temmuz şeffaf akıntıda kırmızı çizgi gibi bişey
    22 temmuz bişey yok.
    23 temmuzdan bu yana da yani bugün 27 si kahverengi akıntı lekelenme devam ediyor.
    bu arada 3 kez tes yaptım bu lekelenmeler başladığı anda.adetime 5-6 gün kala yani.NEGATİFti sonuç.
    Gelmesini belkiim dicem daha kahverengiler geliyo.napıyım bilemedim.
    Yok mu böylebir duruma şahit olan

2. 27 Temmuz 2010
  3. betxuxl22

betxuxl22 Benim Minik Kuzumm... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba Canim,
    ayni sorunu suan bende yasiyorum...bendede kac gündür ayni problem,
    bende test yaptim negatif cikti, artik yarin randevu aldim doktora gidicem
    sende bir doktora görün istersen, en saglikli bilgiyi onlar verir diye düsünüyorum.
    bende testin sonucunun positif cikmasini cok istedim ama negatif diyor, yalniz sunuda bil ki inan testlere hic güven olmuyor....yani hamile olabilirsinde, yinede negatif cikabilir....
    Allah gönlünüze göre versin canim :CüvCüv:

Öptüm.

4. 27 Temmuz 2010
  5. yosunnk

yosunnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetten önce yaptığım testler oldukları için yine de bi umut besliyorum
    bir de şöyle bişey var başıma ilk defa geliyo,adetten önce böyle lekelenme olması.şöyle olurdu bazen.adetim zamanında gelirdi atıyorum 28 haziran geldi 28 temmuz da başlasaydı bu kahverengi lekelenme umutlanmazdım ki.derdim ki adetim geldi sökülemedi herhalde.ama bu farklı.ya bilmiyorum işte hayırlısı tabi
    allah hakkımızda hayırlısını versin.burada cvp yazan herkesin yorumu çok önemli benim için.teşekkür ederim.bende gidicem bi dr a ii bi dr buldum manisada

6. 28 Temmuz 2010
  7. yosunnk

yosunnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niye kimse bişey yazmıyo yaaa
    :KK43:

8. 29 Temmuz 2010
  9. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu ay aynı şeyler banada oldu adete 4 -5 gün kala o kahverengimsi leke 1 buçuk gün geldi.... ve sonrasında adetim 8 -9 gün gecikti 2 kez kan 1 kez idrar testi yaptım sonuç negatif nihayet dün gece birden hastalandım.....

sanırım yaz aylarındayız diye bu tip dengesizlikler yaşıyoruz....

umarım hamişsindir......

10. 29 Temmuz 2010
  11. astigmat

astigmat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar aynı seyı ben de yasadım. adet olduktan on bes gun sonra uc dört gun kesık kesık bazen kahve rengı bazen acık pembe akıntım oldu. benım adetım hıc sasmadı bu zamana kadar. ben de hamılelıkten suphelenıyorum ama test yapma sansım da yok cunku acık denızdeyıım. BU akıntıyı ysadıgım zaman da mısırdaydım. oranın ıklımınden mı kaynaklandı dıye dusunuyorum.. uc dört gune kadar adet olmam lazım bakalım olucak mıyım? ama korunuyoruz kondomla anlamadım gıttı.

12. 29 Temmuz 2010
  13. elf_86

elf_86 AŞK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede 2 gün oldu kahverengi akıntı denize gittikden sonra oluo özellikle dün test yaptım negatif çıktı adetim ayın 1inde mecbur geçmesini beklicez...
    yosunk sende adetinin geçmesini bele bakalım sonuç gönlünce olur inşllah....

14. 29 Temmuz 2010
  15. yosunnk

yosunnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlaradet günüm dündü,e tabi benin kahverengiler gelmeye dvm edio.tst yaptım dün negatif.artık kendimi kaptırmıycam bişeye.stres yapıyorum.aklım takılıo çok.oluca varsa olur.dediğin gibi herhalde havalardandır arkadaşım.adetlerim gelsinde çocuk olur allah izin verirse.halimize şükür.çok cnm sıkılır kafam bozulursa da giderim bi dr.öffff
    sıkıntı yaptı ya
    bi de okuyorum bazı bgayanları düşünmediğim ay hamile kaldım fln diolar.bende öyle yapiim.4-5 kg fazlam var veriim.57 kgyim.52 fln olmalıyım.her ay oluyorum muhakkak adet 30-35 arası fakat 52 kg civarındayken daha bi düzenli oluyo sanki tamı tamına 28.gün geliyo.yediklerime dikkat etmiom aslında.
    neyse kızzlar ne çok yazdım.İş stresi bi yandan evlilik bi yandan haile kalma çabaları bi yandan.........

16. 29 Temmuz 2010
  17. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende adet olmama 2 gün kala kahverengi akıntılar gelmişti ve hamileyim

18. 30 Temmuz 2010
  19. astigmat

astigmat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler :) ınsallah bızlerın de yuzu guler yakın zamanda.. adetıme uc gun var henuz.. ama benım akıntım 10 12 gun önce geldı