adetten hemen sonra yumurtlama

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve denizinsesi tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : denizinsesi
  1. CADIARZUselam kızlar yumurtlama günü ayda sadece bir kez mi oluyor adetten sonra olma ihtimali de varmı benim 3 aydır adetten hemen sonra yumurtlama dönemindeki gibi belirtilerim oluyor acaba gerçekten yumurtlama oluyormudur yoksa hiç alakası yokmu bilgisi olanlardan yardım istiyorum cevaplarnızı bekliyorum
  2. 9 Ekim 2008
  3. xmoye_x

xmoye_x Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet cnm bende adetten hemen 2-3 gün sonra yumrurtluyorum olabilir seninde a.s ama ben 25-26 günde bi adet oluyorum senin kac günde bi oluyosun cnm :uhm:
  4. 9 Ekim 2008
  5. meltemkilic

meltemkilic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet canım olabilir. Ben adetimden hemen sonra (benim 6 gün sürüyo 7.gün) doktora kontrole gitmiştim. Yumurtlama dönemine girmek üzeresin gün aşırı ilişkiye başla dedi. Şuan bir gebelik mevcut değil ama ben erken yumurtluyorum. Bazı ay hiç yumurtlama olmayabilirmiş. Bazı aylarda ise iki kere bile yumurtlana bilirmiş. Bu arada ben 30 günde bir adet görüyorum.
  6. 9 Ekim 2008
  7. kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim olabilir mi acaba benim 32 gün sürüyor ve ben daha öncebir gebelik geçirdim onda adetimin bittiği gün hamile kalmışım 4 ay önce bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum şimdi tekrar istiyoruz.
  8. 10 Ekim 2008
  9. ece22

ece22 rabbi hebli mines salihin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm ben 22 günde 1 edat görüyorum.internette hani şu yumurtlama günü hesaplama varya orada hatta adetli oldugum tarihler çıkıyo cnm adetliykende olabiliyomu ki anlamadım bende.bizde adetimin bitti ünden itibaren başlıyoruz calışmalara.olabilir cnm.
  10. 10 Ekim 2008
  11. simeray

simeray Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    adet dönemi ve adetten hemen sonra bile yumurtlama olabilir kızlar... hatta bir adet döneminde birden fazlada yumurtlama olabilirmiş.

bazı aylarda yumurtlama olmayabiliyomuş. 2 aydır yumurtlamıyorum :KK43: inşallah bende o günleri görürüm...