Adetten önce kahverengi akıntı???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU2 tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

selam kızlar,sizden bir ricam var nolur bilgilendirirseniz çok sevinirim.tecrübelernize ihtiyacım var.. benim aderime 3 gün var,dünde akıntımda çok açık renkli kahverengimsi bir akıntı geldi bende heralde hasta oluyorum zannettim,ama kesinlikle ne sancım var ne bişey.önceden 5 gün önce kasıklarım,belim ağırırdı,şimdi ise yeni yeni sol kasığımda ara ara sancım oluyo bacağımı kasıyo.sol göğüsüm genelde ağırıyo ,sağınada sancı giriyo..belimede ağrılar var..ama en önemliside göbeğim atıyo nefes alış verişim değişti kalbimin atışalrını çok belirgin ve hızlı bir şekilde attığını hissediyorum.

sizce bu belirtiler piskolojikmidir??yoksaaaa allahımın muczesi mi gerçekleşicek bende bu ay:Saruboceq:

TEŞEKÜR EDERİM HEPİNİZE,SAĞLICAKLA KALIN..a.s.

2. 21 Nisan 2009
  3. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşım belirtilerini çogunu bende yaşıyorum 6 günüm var benımde inş. bu ay hamiş çıkarız sen gebelık topiğinde polen tavsıye etmiştin yanlış hatırlamıyorsam ben bu ay yaptım 4 ay öncede denemiştim ama düşürdümbebgımı inş. bu sefer güzel tutunur..bu aralar dikkat et kendıne .. sevgıler

4. 21 Nisan 2009
  5. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.217
    Ödül Puanları:
    163
    gecen ayda ben de aynı seylerı yasadım ama benım olumsuzdu.inşallah sizler mutlu haberlerı alırsınız.bir test yaptırın istersenız.eger hamıleysenız tehlıke olabılır.sizleri uzmek istemem ama dıkkat etmek gerekır...

6. 21 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

cevaplarınız için teşekürederim kızlar sağolun vakit ayırdığınız için..inşallah beyazgelincikk busefer tutunur sana sımsıkı dediğin gibiii..hayırlısı olsun ikimiz içindee..evet poleni tavsiye eden benim bu gün iki hamilemiz çıktı gene..rekor bendee çok şükür rabbime.6 ayda 11 hamile anne adayım var..herşey gönlünce olsun

8. 21 Nisan 2009
  9. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar.aynı belırtıler bendede var.ama benım gunum gecelı 4 veya 5 gun oldu.yalnız gecenlerde kan testı yaptırdım.0,4 cıktı dusuk deger dedı.kafam allak bullak.hala adet olmadım.anlayamamdım nasıl ıs bu.

10. 21 Nisan 2009
  11. AYCA59

AYCA59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım bendede aynı belirtiler wardı we evet hamiş çıktım ama 2 gün önce erken düşük yaptım inşallah senin bebişiin sana sımsıkı tutunur bu arada benim ailemde kosovadan göçmüşler hemşeriyiz ufak bi arnawut daha geliyor dünyaya yaşasınnnn :) kaydirigubbakcemile3
    inşallah hamişsindir canım kan tesi yaptırırsan çıkar

12. 21 Nisan 2009
  13. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende bu gün hamile olduğumu öğrendim bendende dün açık turuncu kahve gibi akıntı geldi ama sadece çamaşırımı kirletti bende adet oluyorum sandım ama değilmiş inş.sende hamiş çıkarsın

14. 21 Nisan 2009
  15. denizsizada

denizsizada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    yaa benimde aynı yaaa.çamaşırımda turuncu lekeler oluştu.ama kan değil.karnımdan tık tık sesler geliyo atıyo gibi sanki.üstüne yattığimda daha cok hissediyorum.acaba diyorum soğan suyu içiyorum ondan mı.allahım ya...
    ya benim çok kafam karişti.idrar testinde cıkarmı sonuc.leke geleli 2 gün oldu arkası yok.banada bilgi verin.

16. 21 Nisan 2009
  17. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ya canım adetin ne zman bilmiyorum ama hamilelik şüphen varsa test yap soğan suyu düşüğe neden olabilir

18. 21 Nisan 2009
  19. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya bende aynı ama kan gecen hafta dusuk cıktı.adetde gecıktı.aynen yanı.nedır anlayamamdım bende:uhm::uhm: