Adetten sonra idrardan gelen kan

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gzm tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gzm
  1. gzm

gzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.. Ben ayın 19unda adet oldum. 5 gün sonra falan adetim sona erdi. adetim bittikten sonraki ilk gün sabah idrarımda koyu kırmızı siyah gbi bir kan vardı. yalnız kan iç çamaşırımda hiçbir şekilde yoktu sadece idrarımda vardı. o gün içinde bir daha olmadı ama o günden sonraki günlerde yine sık sık bu koyu kırmızı-siyah ve idrarla karışık kan yine olmaya başladı. idrarımı yaparken bir ağrı yada yanma yapmıyor ama genel olarak karnımda adet ağrısına benzer hafif bi ağrı var. Ayrıca bu idrarımdan gelen koyu kanın içinde birde sıvı yağ gibi bir sıvı var yani sanki suyun üstüne dökülmüş üstte kalan hafif sarı bulanık bir yağ gibi bu sıvı, adetimin ilk günü kanla birliktede gelmişti bu sıvı. Sizce basit bir üşütme midir yoksa önemli bir problem olabilir mi tşkkr ederim..

2. 29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gzm
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun, yaşadığınız şeyin idrardan kaynaklı olup olamdığının anlaşılması gerekiyor. adetiniz bittiğinde mutlaka idrar kültürü vermelisiniz. elbette önemli bir durum olabilir geçmiş olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.