Adn ak kodum senin

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve chatlak tarafından 1 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1 Aralık 2006
    Konu Sahibi : chatlak
  1. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Güneş'in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay'ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi gibi, adını koyamadığım düşünceler gibi, kapımı her an çalacak beklenen biri gibi ..
    Hayır, hayır, sen aşkın ta kendisi olmalısın; Seni beklemek, açılan her kapının ardında seni aramak... Çalan her telefona sen diyerek koşmak, yine aramadı diyerek meraklanmak.. Beklenmedik anlarda seni karşımda bulup, mutlulukların en güzelini hissetmek.. En hüzünlü anlarında, hüznünü kalbimde yaşamak, sevincini sevincim, derdini derdim bilmek.. Doğan her yeni güne, senin için hayır duaları ile başlayıp, günaydın; diyen sesini duymak için, uykuların en tatlısından uyanmanın sevincini yaşamak.. Bana bunları hissettirdiğin için.. Bu duyguları yaşattığın için, adını aşk koydum senin, Sen aşkın ta kendisisin... Telefonum her çaldığında içim titreyerek, o arıyor; diyorsam.. Her ne kadar ses tonumu ayarlamaya çalışıp, Hala bunu başaramıyor ve yinede sesimin titremesine engel olamıyorsam;.. Bana baktığında, saç diplerimdeki fırtınalara dur diyemiyorsam,
    Gözlerine bakarak, denizlerin en derinlerine dalıyor ve bir türlü çıkamıyorsam....
    Ellerimi, titrek ve bir kor gibi yakıyorsa tenin.. Yüreğimde alaboralar kopuyorsa eğer....
    Bunu başaran sen misin? . Yoksa sen aşk mısın? ... Bana bu duyguları yaşattığın ve hayatıma girdiğin için.. Aşkı yalnız sana yakıştırdığım için Adını aşk koydum senin....

2. 1 Aralık 2006
  3. EU1

EU1 Guest

paylaşımın için sağol canım.:)

4. 1 Aralık 2006
  5. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    çok güzel anlatmışsın canım ceo cum.aşk uzerine hersey bana yine askımı hatırlatıyoo..ben aşkı yalnız ona yakıstığı için sevdim!!

6. 1 Aralık 2006
  7. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaa kızlar başlık için kusura bakmayın koydum yazıcağıma kodum yazmısımm özürdilerim hepinizden

8. 1 Aralık 2006
  9. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    önemli değil canım olur ölee hatalar zaten içeriği okuyunca o dikkat bile çekmiyo

10. 1 Aralık 2006
  11. filizcan

filizcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok güzel bir paylas1mmm

12. 1 Aralık 2006
  13. benbeyaz

benbeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzel bir paylaşımdı ceo'cum.Yüreğine sağlık canım.

14. 2 Aralık 2006
  15. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mucizem moral verdiğin için saol benbeyaz cnm ben tşk ederim beğendiğiniz için ve yorulamaya değer gördüğünüz için