adt mi oldum düşük mü yapıyorum nasıl anlarım?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gelmesendeolur tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

28 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gelmesendeolur
  1. gelmesendeolur

gelmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,adet mi oldum düşük mü yapıyorum anlayamadım.adetimin miktarı normalden fazla ve birazda sancılı,aradabirde pıhtılaşmış parçalar var ..acaba daha öğrenemediğim bir gebelik vardıda o mu sonlanıyor...bu şekilde düşük olurmu? daha gebeliği öğrenmeden düşük olabilirmi? konu hakkında bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum

2. 30 Eylül 2008
  3. burko

burko Hoşgeldin minik kuzum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben düşük yaptığımda hamile olduğumun farkındaydım ama dediğin şekilde düşük yapan bir arkadaşım vardı. Adetinin fazla sancılı olduğunu düşünüp doktora gitmiş ve düşük yaptığını öğrenmiş. Bana sorarsan kan pıhtısıyla düşük materyali birbirinden çok farklı. Detaylı incelesen anlayabilirdin belki ama şu durumda bence en iyisi bir doktora görünmen çünkü düşük yaptıysan da içeride parça kaldıysa tehlikeli olabilir. İçin rahat etsin bir doktora git bence

4. 30 Eylül 2008
  5. ARMAXGXANIM

ARMAXGXANIM HERŞEYİM KIZLARIM.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğerki kimyasal gebelik geçirdiysen olabilride.. Bazen üşütmüktende öyle sancili paraçali adet olabiliyor canim..peki adetin geçmişmiyidki??

6. 30 Eylül 2008
  7. gelmesendeolur

gelmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adet tarihim geçmemişti eğer geçseydi test yapıp öğrenmeyi düşünüyordum.fakat işte dediğim gibi bu ay çok ağır geçirince düşükten şüphelendim.Eğer sağlıksız bir gebelik oluşmaya başladıysa vücut onu adet kanıyla atıyormuş diye birşeyler okumuştum birara ben de öyle oldum heralde..zaten kansızım bu ayda aşırı kanama olunca bağışıklık sistemim çöktü ardından grip oldum ve doktora gitmek içinse çok ters bir zaman bayram dolayısıyla beklemedeyim..ilginize teşekkürler

8. 30 Eylül 2008
  9. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimyasal gebelik olabilir bazen gebeliğini öğrenmeden olabiliyor kanda beta hcg ye baktırarak öğrenebilirsin

10. 5 Eylül 2009
  11. Nilay

Nilay OĞLUM YUSUF EMİR Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ultrasonla da hemen anlayabilirler rahim duvarından bellidir yani ben hemen git derim