Affedemiyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve fransa159 tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : fransa159
  1. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kaç yıl oldu kızlar ortalık artık sakinledi ama olmuyor halamı affedemiyorum bir türlü...
    anneme ettiği hakaretleri beynimden silemiyorum onu her gördüğümde suratına yapıştırmak geliyor içimden...baba tarafıma zorla gidiyorum o da sadece bayramlarda 1 saatliğine onu bile istemiyorum ilerde görüşmeyeceğimi akrabalarımla babama da söyledim çok üzüldü ama halamdan nefret ediyorum anneme yaptıkları için ve unutamıyorum... her memleketime gidişimde bir gün çıkıp gideyim halama ağzıma geleni söyliyim anneme söylediği o ahlaksız lafları bende ona söyliyim istiyorum...onunda canı yansın istiyorum!!! 3 çocuğunun da yuvasını yıkan ciddi anlamda kötü kalpli bir kadın kendi bencilliği için yapamayacağı hiç bir şey yok ve sürekli istersem sizin yuvanızı da yıkarım diyen bir kadın tabi bu 10 yıl önce fln olmuş...ben kendimi bildim bileli huzurumuzu hep halam bozdu bütün çocukluğum evdeki kavgalarla boşanma muhabbetleriyle geçti...bir gün iki gün değil HER GÜN...!!!!!! ve unutamıyorum aklımdan silemiyorum anneme dediği o lafı gözlerimle görüp duyduktan sonra bakamıyorum suratına bakmak istemiyorum yıllardır babama söyledim sen nasıl bi kocasın karına evliliğinin 25 yılını zehir eden ev huzurunu bırakmayan ve en en önemlisi karına o... diyen ablana gıkını bile çıkaramıyorsun dedim
    geçmişi kurcalama ortalık duruldu artık annene bişey yapmıyor diyip duruyor ne demek ya bu kadın demek istese hala anneme eziyet edebileceğini mi zannediyor böyle mi yaniÇok üzgünüm çoook
    annemin ailesi yok diye bunu mu hakediyor ben büyüdükten sonra daha doğrusu üniversiteyi kazandıktan sonra herşey duruldu babama en ufak bir şeyde annemi alıp götürürüm hem okuyorum hem çalışıyorum evde tutarım bi daha yüzümüzü göremezsin dedim üniversitedeki ilk yılımda sonra birden ortalık süt liman oldu
    onların yanındada söyledim ben gidiyorum ama bir duyayım annemin üzüldüğünü alır götürürüm onu annem sahipsiz değil dedim bağırarak
    annemde söylemiş artık hiç birinizi çekemem en ufak yanlışınızda kızımın yanına giderim maaşımda var kimseye ihtiyacımız yok seni de boşarım demiş babama
    babam korkudan çayını bile önüne getirir oldu evde yemekleri fln yapıyor annem 3 yıldır mutluyum kızım diyor artık beni sahipsiz göremiyorlar diyor baban bile çokkkkk değişti diyor
    annem adına çok mutluyum 3 yıldır evde en basiti yemek bile yapmıyor babam geçmişin bedelini ödüyor ama haketti hiç acımıyorum ona
    3 yıldır bir sorun yok ama ben affedemiyorum bir türlü gitmek görüşmek istemiyorum onlarla dayanamayıp herşeyi ortaya dökmekten korkuyorum onu görünce sinirlerime zor hakim oluyorum aklımda hep aynı görüntü unutamıyorum affedemiyorum!!!! Çok üzgünüm çoook:mymeka::a015:

Son düzenleme: 4 Şubat 2010
  2. 4 Şubat 2010
  3. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Sabırlı ol canım bak artık rahat bırakmışlar sizi yaşadıklarını unutmaya çalış.Eğer tekrar böyle bir durum olursa o zaman aç ağzını yum gözünü o zaman bak nasıl rahatlarsın.Sabret öyle bir zamanda söyleki apışıp kalsın halanda sende haklıyken haksız olma.

4. 4 Şubat 2010
  5. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende istiyorum unutmak ama olmuyor beceremiyorum seneye mezun olup avukat olucam zaten 3 yıldırda ortalık güzel bir sorun yok tek sorun benim içimde!!! her gün soruyorum anneme bak istersen gelip alıyım seni diye yok yok diyor ben çok iyiyim diyor hatta baban şu an camları siliyor diyor kaydirigubbakcemile3 ama işte çoukluktaki şeyler unutulmuyo şimdi olsa belki affetmem daha kolay ama 19 yıl bu 19 yıl!!! mafoldumben

6. 4 Şubat 2010
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben olsam ben de affetmezdim. Ben amcam ve halamla görüşmüyorum mesela 7 yıl oldu. Görüşmem ölüm döşeğinde olsa gitmem. Acımasızlıksa acımasızlık herkes yaptıklarının bedelini ödemeli.

8. 4 Şubat 2010
  9. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende görüşmek istemiyorum zaten ama ne yapmalıyım onu bilmiyorum en azından görmeyince onları aklıma gelmiyo bide annemin mutlu olduğunu görünce...ama onların adı geçsin yada gidecek olalım gitmek istemiyorum babamla kavga ediyoruz sürekli...ne yapmalıyım bilmiyorum?? unut diyor baban unutamam unutamıyorum

10. 4 Şubat 2010
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canım yaa üzülme artıkk.bak herşey düzelmiş.görüşmemek istemekle haklısınn.görüşmede zatenn.kişilği bozukk birini hayatınızdann çıkarmann çok doğru olurr.sonuçta halanızdan ekmeğiniz gelmez suyunuzz gelmezzz.yokluğuu ailenn için daha hayırlı olur eminimm

12. 4 Şubat 2010
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Gitme saçından mı sürükleyecek. Odana kapat kendini çıkma dışarı. Benim yanımda adlarınızı anmayın de babana. Senden çekiniyor demek ki annene iyi davrandığına göre.

14. 4 Şubat 2010
  15. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    zaten bende istemiyorum görüşmemde zaten ama babam kabul etmiyor tamam sevme ama biz giderken gel diyo zaten bi yaz tatili memleketimdeyim onu da sevmediğim insanlarla geçiriyorum hayır dayanamıcam patlıcam diye korkuyorum

16. 4 Şubat 2010
  17. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    babamın zoruyla görüşüyordum zaten ama karar verdim böyle olmaz adam gibi konuşcam babamla bir daha ne evlerine giderim ne de ben memleketime geldiğimde gelsinler :umursamaz:

18. 4 Şubat 2010
  19. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet baba tarafım bilhassa halam bi benden çekiniyorlar abim var ama resmen ben ablalık yapıyorum ona :umursamaz: yok yok tavrımı koycam haklısın bu iş böyle yürümez...