Affetmezmişş

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve akli_karisik tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bugün eski sevgilim onu aldattığım için bni bidaha affetmiceni söylüyor ama gerçek şu;biz mutlu mesut sevgiliyken ayrılalım dedi bnde zar zor kabullendim mecbur..sonra 1 hafta geçti hiç ümidim kalmadı beni sevmediğini anlamıştım.başka birisi bana beni sevdiğini söyledi.bende tamam dedim.çıkmaya başladık.öğrendi çıktığımızı ve sonra ayrıl ondan falan dedi yeniden sevgili olalım dedi bnde tekrar bırakırmısın dedim eet belki dedi bende şaşırdım yanlış msj gelmiş.bana zaman tanımasını söyledim yok dedi kesin kararını söyle dedi.bende bişey diyemem hemen dedim.pişman oldum 1 hafta sonra ve ayrıldığımızı söyledim yeniden dönmek istediğimi söyledim yok dedi sen beni sattın dedi onu tercih ettin dedi ama ben bişe dememiştim we oda aynı şeyi bana yaptı hatta daha kötüsünü ayrıldıktan 1 gün sonra başkasını buldu ama ben ayırdım onları peki kızlar haklı olan benim burda ama o benim haksız olduğumu söylüyor ve benim onu affetmem gerekeceği yerde o bana seni affetmem diyo ona haksız olduğunu nasıl gösterebiliriim??:1no2:

2. 15 Nisan 2009
  3. tuxgxba61

tuxgxba61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1shok: canım sen onu sevmiyosun sadece heycan var ona karşı sende, oda seni sevmiyo ben burdan böyle gördüm. Bence daha fazla çirkinleşmeden aranızdaki tüm bağı kopar arkadaş falanda kalma bırak ne yapıyosa yapsın sende biraz uzak kal aşktan falan.. Gerçekten nasıl birisni istediğine karar verdiğin zaman fikirlerin tam rayına oturduğu zman mantıklıda olarak bi ilişkiye gir, ki karşına gerçekten seveceğin aşık olacağın birisi çıkıcak bu yaptıklarına gülüp geçiceksin şuan senin için erken gibi geldi. Sana tavsiyem uzak dur o çocuktan kendine zarar veriyosun. Küçük düşürme tatlım kendini :1hug:

he benimki sadece tavsiye yinede sen bilrsin :) hakkında hayırlısı olsun.

Son düzenleme: 15 Nisan 2009
  4. 15 Nisan 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.377
    Ödül Puanları:
    363
    Aman nolur affetsin..
    Sanki başka erkek yok..:dilcikar:
    İlişkilerin karmaşıklığına bakınca yaşının küçük olduğu belli..
    İleride hatırlamayacaksın bile tüm bunları...:ecrin_bebek:

6. 16 Nisan 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.079
    Ödül Puanları:
    488
    etmezse etmesin sen kendini biliyosun bu yeter sana:nazar:
    içini acıtmak için öyle dio işte:ecrin_bebek:

8. 16 Nisan 2009
  9. deren23

deren23 Guest

aman be oda kendine yedirememiş baktı kız elden gidiyo af etmezse etmesin boşver...sen hayatının tadını çıkar tatlım...

10. 26 Nisan 2009
  11. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLARR sonunda affetti beni şimdi çooook sewiyormuş,5 gündür görüşemiyorduk çok özlemiş beni bunları söylüyor sonundaa mutlu oldum ama eksik birşey war o bana aşık ama bazen çok öyle bi aşık oluyoki şaşırıyorum bazende aşkı azalıyor ama gerçekten seviyor beni bunu anladım ama biz hiç buluşamıyoruz engel çıkıyo biz birbirimizi çok seviyoruz şimdii buda iyii

12. 26 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

hey allam :))
    e allah bozmasın ne diyelim..

14. 27 Nisan 2009
  15. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bozuldu bilee pfffff bu nebiçim aşk mışyaaa oofff artık kolay kolay evet diyemem heraldee güwenim sarsıldı hep 2-3 gün sonra ayrılık usandım artık 10 kere ayrıldık bi daha dönerse evet demem

16. 27 Nisan 2009
  17. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bide kızlar ben düşündüm taşındım bana 3 hafta önce teklif eden biri wardı ona evet dicem hayır demiştim ama tekrar karar werdim evet dicem böylelikle mutlu olurum eski sevgilimede söylemicem eski sevgilim bana dönene kadar sevgili olucam yenisiyle bana döndüğü gün eğer hala onu seviyor olursam kabul ederim ben mutlu olacağımı tahmin ediyorum sizce nasıl oluurr??

18. 27 Nisan 2009
  19. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    kaç yaşındasın canım sen :uhm: