Afra tafra, afra tafra....Sanrsnz ki ngiltere Kraliesi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dudi tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dudi
  1. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Ya arkadaslar nerden baslasamda anlatsam inanin sasirdim suan oyle sinirliyim ki ve duygularimi paylasicak kimsem yok sizden baska iyiki varsiniz:1hug:Sorun kayinvalidem 5 yillik evliyim ve beraber yasiyoruz ev buyuk mutfak banyo ayri ama geceleri tabi ayni katta uyuyo ve ayni lavaboyu kullaniyoruz ayni evde oldugumuz icinde ozel hayatimi birazda olsa koruyabilmek adina biraz mesafeli davraniyorum ama kadin doyumsuz istedikce istiyohemen hemen heryil buyuk bi kavga cikarmayi beceriyo nasil yapiyosa.Bundan iki yil once anneler gununde esimle guzel bir fincan aldik kayinpederimle sabah aksam kahve icerler guzel bir hediye olur ictikce bizi hatirlar diye dusunduk gittik elini optük onlar aksam yemege gidiceklerini soylediler bizde ok. dedik ,olabilir ya belki esiyle beraber biseyler yapmak istediler diye düsündüm neyse aksam oldu biz esimle evde yemek yedik tam masayi toparlarken bunlar geldi kayinvalidem köpürmüs yok biz onu yemege davet etmemisizde o kendi kendini davet etmiste bir sürü sacmalik inanin sinirde cevap bile veremedim afiyet olsun dedim.Esimde anne niye bana degilde ona kiziyosun senin cocugun benim dedi hem bak saat kac oldu kiz daha annesiyle bile konusamadi dedi(KENDI ANNEMIDE ANCAK TEL:ARAYABILIYORUM MALUM GURBETLIK)Kadin ne dese begenirsiniz aramadiysa armadi napalim:eek:klava:bu kadar nankorlük olurmu ya neyse kavga gürültü o oyle kaldi ve inanin uzerinden iki yil gecti aldigimiz fincan hala paketinde bizim verdigimiz gun koydugu yerden kipirdamadi bilekötükedihüsoMadem oyle dedik gecen yil anneler gununde onu aldik gezdirdik cafeye goturduk ne istersen ye ic diyecokacimcoooksorunsuz gecti gel gelelim bu gun yine costu sabah kalktim gelin hep beraber kahvalti edelim dedim cicek aldim verdim esimde daha sonra hep beraber gezmeye götürücekti ,burun kirin etti yok kocasiyla disarda kahvalti edicekmis falanda tamam dedim asagi indim ama sinirlerim iyice bozuldu esimde noldu dedi zaten doluydum aglamaya basladimsenağlamaolayi anlattim o arada kayinvalidem asagi indi esimde senin sorunun ne anne anneler gununde neden bizden uzaga gidiyosun falan biseyler soyledi oda saymaya basladi inanin agzimi bile acmadim kadin kendi ogluyla bile konusurken hep siz diye konusuyo yani hepsi bana aslinda.Bende senin derdin benimle anne dedim ne yapsam memnun olmuyosun.Kayinpederimde geldi o arada kayinvalidem sayiyo tabi sen beni sevmiyosun benden nefret ediyosun ben biliyorum istemiyosun beni bende kendimi cekiyorum falan resmen paranoya yapmis kendine bugun yine tartirtik ne kadar kiskanc kadin ki hasetliginden kendi hayatinida mahfediyo sonrasinda da ogendim ki 2 yil oncesi bize yemege götürmedik diye kizma sebebide eltisini ogullari yemege götürmü sanirim ondan kiskancligindan bize catti.Ya kizlar biliyorum cok uzattim ama soyleyin allah askina ben bu kadina daa napiim doymadi gözü bi türlü

2. 10 Mayıs 2009
  3. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    off kafasında kuran ınsanlarla yasamak ne zor yaa sınır olur ınsan sen oyle dusunmesen bıle ınsanı oyle dusunmeye ıter yanı :kızgın: tam anlam veremedım kaynanın davranıslarına canım yaa degısık bırı galıba:1closedeyes:

4. 10 Mayıs 2009
  5. serap___

serap___ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım sana şunu diyim çok yüz vermişsin kayınvalidene daha anneni bile aramadan onu memnun etmeye çalışıyosun,ki memnunda olmuyo,neyseki eş,n seniin tarafını tutuyo oda bi şans,almanyadakiler zaten hep öyle arkadaşımda almanyaya evlendi kaynanası herşeye karışmaya kalltı ama o karıştırmadı,her zaman mesafeni koyacaksın neden onu memnun etmeye çalışıyosunki Allah nasıl biliyo sa öyle yapsın ne diyim canım yaaa

6. 10 Mayıs 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kolay degıl yaslılarla ugrasmak :nazar:

8. 10 Mayıs 2009
  9. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    zamanında kozları sanırım eline vermişsin...

artık geri dönüsü zor gibi.. huyunu bılıp bundan sonra öyle yaklaşmak gerekecek..

kendınce o da haklıdır çünkü..

üzülüp kendıne ve eşine zarar vermyeceksın.. sonucta anladıgım kadarıyla eşin herseyı tarafsız görebılen bır ınsan...

allah kolaylık versın..

Son düzenleme: 10 Mayıs 2009
  10. 10 Mayıs 2009
  11. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    yani bezen esimede kiziyorum ama cogu zaman tarafsiz bakip annesininde benimde yanlislarimizi soyler su para yokmu gözü kor olsun param olsa bi dakka durmam onunla ayni evde ama suan durumumuz yok esimdende ayrilmak istemiyorum seviyoruz biz birbirimizi niye boyle yapip bizimde huzurumuzu kaciriyo anlamiyorum kendi cocugunun evliliginin bitimine sebep olucak bi gun her zaman herseyi kabul edemem ki

12. 10 Mayıs 2009
  13. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Ya sorun yuz verme falan degil arkadasim kadin kendini dunyanin merkezi saniyo hersey ona yapilsin ona iltifat edilsin guzel sozler soylensin valla traji komik bisey yani oyle yasli oldugunu falanda kabul etmez 56 yasinda ben 23 benimle yarisiyo ya delirtcek beni inanilmaz koplekslikötükedihüso

14. 10 Mayıs 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    5 yıl beraber oturmak için çok çok uzun bir süre..
    İnşallah en yakın zamanda ayrı eve çıkarsınız..
    Sorunlarınız için ne desem boş..
    Aynı evin içinde olduğunuz sürece problemler bitmez maalesef..:nazar:

16. 10 Mayıs 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Acik acik seni oglundan kiskaniyor diye düsünyorumCADIARZU...lakin bunun sebebi belkide biraz esinde sakli...:nazar:

Tanimiyorum bilmiyorum tabiki fakat belki bilmeden annesinin kiskanmasina sebeb veriyordur...sana cok alakali ilgili davraniyordur annesinin yaninda??...bunun suc oldugnu idda etmiyorum kesinlikle fakat bunu kaldiramayan anneler var...kaynananda muhtemelen böyle bir tip...benneyaptımki

18. 10 Mayıs 2009
  19. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    esim az önce yanima geldi seni cok iyi anliyorum uzulme hafta sonlari icinde is bakayim diyo kizlar ya daha cok para kazanalimda ayri eve cikalim diye bunca zamandir sabrettigin icin sana minnettrim diyo ben bu adami nasi birakayim.Bu arada esim ailesinin tek cocugu ve mal varliklari gayet iyi yani varlik icinde yokluk cekiyoruz anlicaniz