(¯`¸·´¯)Afrika Gri Papagan (Jako)(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve UlkuErkul tarafından 22 Nisan 2007 başlatılmıştır.

22 Nisan 2007
    Konu Sahibi : UlkuErkul
  1. UlkuErkul

UlkuErkul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşlar evimizde eşime aşık bir bayan zeyna'mız var. yaklaşık 2 yıldır bizimle beraber kelime dağarcığı çok fazla bizimle daha doğrusu eşimle konuşuyor benimle kavga ediyor çünkü beni kıskanıyor ikimizi kesinlikle yanlız bırakmıyor biz bir arada olunca kıyamet kopuyor işte böyle zeyna çok şımarık ama bizim neşe kaynagımız inanın evde bir hayvan beslemek tabi çocugunuz yoksa mükemmel bir sakinleştirici diye düşünüyorum bir gün yolda 4 tane anneleri ölmüş gözleri açılmamış kedi yavrularını çocukların elinden zor kurtardım şırınga ile besleyip bir kaç gün baktım ama benim kızım kendini yaraladı kıskandı onları bende küçükleri iyi bakılacağına emin oldugum bir arkadaşıma verdim onları kurtarayım derken bizim kızımızdan olacaktık ama küçükleri veterinere gösterdim sağlıklarının çok iyi olduğunu öğrendikten sonra verdim şu anda vicdanım rahat bizde şımarık ve yaramaz kızımızla beraberiz o beni sevmesede ben onu seviyorum.

2. 28 Nisan 2007
  3. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde en büyük hayranlıklarımdan çokta şeker oluyolar ama malesef benim herif kuşlardan hiçmi hiç hazetmiyo.annemin bir kakadusu vardı ve benimkine düşmandı gördüğü yerde ısırıyodu bu yüzden nefret eder oldu.ama zoraki bir muhabbet edindim ondanda köşe bucak kaçıyo.

4. 16 Mayıs 2007
  5. hemsire

hemsire Guest

Benimde dünyalar güzeli bir jacom var... 5 yaşında aynı bir köpek gibi gelip gelip gagasıyla elimizi itip zorla sevdirir kendini... O da babama aşık onu görünce deliye dönüyor... O kadar tatlı ki alışınca insan bırakamıyor :) insanın evladı gibi oluyor, hele konuştu mu dünyalar benim oluyor...