Afyon özel telek tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ozlemay tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ozlemay
  1. ozlemay

ozlemay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Afyon özel telek tüp bebek merkezi hakkında bilgi almak istiyorum. Aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Bu merkeze giden arkadaşlar varsa hastane ve dr'lar hakkında bilgi verirse sevinirim .

2. 18 Aralık 2009
  3. iskit

iskit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bende yeni başladım tedaviye duyumlarıma göre iyi bir hastane dr. Uğur atmaca memalkisalkisalkisalkisalkisalkisnunum 1 aydır gidiyorum hoş olmayan bir durumla karşılaşmadım hayırlısı olsun.

4. 29 Ocak 2010
  5. ozlemay

ozlemay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben aşılamamı orada yaptırdım ama aklımda bazı soru işaretleri kaldı. Bir yandan iyi diyorum bi taraftan şüphe duyuyorum.Bu arada benim dr Amber hanımdı....Siz ne tedavisi için gittiniz..

6. 17 Nisan 2010
  7. sumakim

sumakim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bu merkezde tüp bebek yaptıranlar olumlu ya da olumsuz görüşlerini yazabilirler mi?Başarılı bir merkez mi

8. 6 Ocak 2011
  9. papatyaamm

papatyaamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar hiç afyon! da olup tüp bebek yaptıran yokmu. Bizde burada konuşalım. Baktım 3 kiş yazmış. Benim doktorum Mehmet Telek. 1. denemem olmadı malisef. Ama hastaneden bi şikayetim yok.

10. 9 Ekim 2011
  11. erva64

erva64 saglıkla gelin yavrularım Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    ya hanımlar afyonda hiç tüp bebek yaptıran yokmu?laboratuvarları,dr ları nasıl?azospermide başarılılarmı?lütfennn birisi cevap yazsın..bilgilerini paylaşsın yaw!!!

12. 14 Ekim 2011
  13. oznur65

oznur65 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.902
    Ödül Puanları:
    123
    internet sayfalarında kaç bebek resmi gördün bende orda yaptırmayı düşünüyordum ama sonuçta yeni bir merkez.i
    iyi diyebilmek için öncelikle köklü olması lazım elle tutulur gözle görülür sayıda bebeklerinin olması lazım laboratuvarının çok iyi olması lazım yeni açılan yerler pek sağlıklı olmaz diye düşündüm bu yüzden istanbulda yaptırdım ama sonuç yinede negatif birazda nasip kısmet anlayacağın.

14. 22 Ekim 2011
  15. ozlemay

ozlemay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    selam ben bu merkezde aşılama yaptırdım olmadı daha sonra laparoskopi oldum dr.um Mehmet bey di laporoskopiden 3 ay sonra dogal yolla hamile kaldım.Şimdi dünya tatlısı :nazar:3 buçuk aylık bebişim var .........biraz kader herhalde evlat sahibi olmak ama hastaneden memnunum tavsiye ederim

16. 4 Kasım 2011
  17. hayal03

hayal03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Afyonda oturmuyorum Afyonluyum fakat çok uzak yerden sırf telek hastanesine tedavi olmaya gittim rahim filmimi çektirdim bir kaç ay sonra laparoskopi ve histereskopi oldum sonuçlara göre tüp bebek yaptırdım ilk denememdi şükürler olsun tuttu şuan hamileyim doktorum Mehmet beydi çok ama çok memnun kaldım orada ki personelde çok ilgili çok güler yüzlüler zaten desteğe ihtiyacımız oluyor birde onların güler yüzü çok mutlu ediyor.Şuan gebelik takibibimi Afyonda yaptıramıyorum burada özel bir hastaneye gitmeme rağmen ne güler yüz gördüm nede ilgi Afyon Telek hastanesini ben tavsiye ederim eğer bebek tutmamış olsaydı bile tavsiye ederdim çünkü çok ama çok memnundum dr istediğim zaman arayabiliyordum hala da ihtiyacım olduğunda bizzat doktorum arayabileceğimi söyledi.Eğer böyle bir tedaviye ihtiyacınız varsa vakit kaybetmeden gidin derim.tabi ki şuda var ki herkezin memnun olması memnuniyet anlayışı farklı ben kendim çok pinpirikli olmama rağmen memnundum...Allah tüm dileyen isteyen cemil cümle Muhammet ümmetine evlat heyecanı tattırsın.Onu hissettirsin.

18. 22 Kasım 2011
  19. ozlemay

ozlemay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet gerçekten insan bebek konusunda yıkılmış bi vaziyette gidiyor birde ilgisizlik çok yıpratıcı ama telek de sanki kendi yakınınmış gibi davranıyorlar birde dedigimm gibi kader birazda bu işler
    ne güzel Allah tamamını göstersin kucagına almak nasip etsin