Ağda bantları-epilasyon ve mükemmel sonuç

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve panikatak tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : panikatak
  1. panikatak

panikatak Guest

kızlar ben çok tüylü biri değilim.koltuk altı bölgemi epilasyon makinasıyla alırdım, çokta az tüy var zaten.bacaklarımda öyle.ama o bölgeye sadece jilet kullanırdım.çünkü çok canım yanıyordu.jilet kullandıkça ordaki tüylerde çok sertleşmişti.hatta 2li 2li tüy çıkmaya başlamıştı.bende geçen ay bu bölüme göz attım.bi cesaret geldi.ağda bantlarını uyguladım önce.uyuştu o bölge .sonrada makinayla kalanları aldım.ben bunu yapamazdım.bu cesarette yoktu.bu acıyada dayanamam sanıyordum.ama korktuğum gibi olmadı.uyuşunca makinaya vurdum orayı sırnaşık şey ve alıştım...
    şimdi her hafta çıkan tek tükleri makinayla alıyorum.hem tane tane çıkıyor çoğalmadan aldığım için sorun olmuyor.hemde hep tertemiz.oh beeee .rahat ettim.öneriyorum arkadaşlar.ben memnunum.her hafta 5 dakikamı ayırıyorum.yeni çıkanların uzamasına imkan vermeden hemen alıyorum.rahatlıkmış.sanki azaldıda.en azından 2li çıkmıyor.sürekli kökten alınırsa azalacağını söylüyor arkadaşlar.bakalım deneyip göreceğim...

2. 28 Ocak 2009
  3. oslemdenis

oslemdenis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hangi marka kullandın kardeş

4. 28 Ocak 2009
  5. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba panıkatak canım ne kullandın ve nasıl kullandın. bıraz anlatabılırmısın. bende senın ıgıbı aynı seylerı yasıyorum da.. cokda korkuyorum bıkını bolgesı ıcın... bu bantlar ve agda tuırlerı cok fazla marketlerde goruyorum. hangısı ıse yarıyor hıcbırısı hakkında bılgım yok..

6. 28 Ocak 2009
  7. kardelen_78

kardelen_78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ağda bantlarını nasıl kullanıyorsunuz ben birkere koltuk altında deneyeyim dedim resmen simsiyah oldu bir ay öyle gezdim bikini bölgesinde kullanmaya açıkçası korkuyorum eldiven veya epilasyon aleti kullanıyorum

8. 30 Ocak 2009
  9. jesikaa

jesikaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    banada yardım edin panikatak benım sorumun genital bölgede alt kısım üst kısmı makıneyle alıyorum alt kısıma dokuma mıyorum aceba bantlatla denesem mi nasıl yaptını anlatırmısın hangı marka aldın ????

10. 31 Ocak 2009
  11. pearl:)

pearl:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    aynı durumdayım jnm ölcem sanıyorum nasıl bi acıdır o oyle.benmkılern kökü de agaç kökü gibi yhaakafamçokkarıştı.biraz daha açıklama yapabilirmisin lütfen:Saruboceq:

12. 1 Şubat 2009
  13. elif06

elif06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa eveeeet benimde aynı sorunum var üstelik hiç jilet kullanamdım ama beceriksizim galiba
    köklerinden alamıyomuyum ne
    soğuk ağda bantlarından alıp yaptım iki seferdir ama ne olacak nasıl olacak bilemiyorum:s

14. 1 Şubat 2009
  15. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yaaa makine çok büyük rahatlık ama batık yapıyo yaaa sinir oluyom ozaman.

16. 2 Şubat 2009
  17. mispremses

mispremses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    ben hep jilet kullanıyorum ama skıldım arrtık çok gür ordaki kıllar korkuyorum ama çok acıyor bir kez denedim bant ve makinayı hemen bıraktım siz nasıl yapıosunz ya

18. 3 Şubat 2009
  19. uLKu84

uLKu84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    Arkadaşlar bende bikini bölgesini ağdayla alamam sanıyordum. canım çok yanacak diye korkuyordum.
    Geçen gün bende soguk agda bandı aldım. önce iki elimin arasında ısıttım. sonra tüylerin alınacak bölgeye yapıştırdım. çekmeye çok korkuyordum. 3e kadar saydım ve hızlıca çektım. :)
    Sonuç tertemiz :) Bundan sonra kesinlikle jilet kullanmam.