ağdayla alamıyorum yardım=(

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kokoshatun tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kokoshatun
  1. kokoshatun

kokoshatun Guest

kızlar bugun hırs yaptım sesunun hazır ağda bantlarıyla ağda yapmak istedim ama jiletten döndüğüm için canım çok yandı üst kısmı aldım ama yanları alamadım çok canım acıdı yapıstırıom cekıorum alıo ama cok az ole olunca oralar yapış yapış almakta zorlanıorum ellerım heryerım yapıs yapıs oluyor napabılırım ustlerı alıp altlar kalcak mı=( şimdi temizleme mendiliyle sildim birazdan yıkayıp tekrar yapmayı düşünüyorum ama zaten çok acıdı ve kabardı napıcamm ben kızlarrr altları almanın kolay yolu yok mu?

2. 9 Mayıs 2009
  3. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Eldiven tavsiye ederim.

4. 9 Mayıs 2009
  5. kokoshatun

kokoshatun Guest

eldivenle almayı bende çok istiyorum ama eldivenle alınacak kadar yumuşak diil çok sert oluncada eldivene gelmiyor malesef biraz önce tekrar yaptım uff nasıl kanadıı annem kanaması iyi dedi kökleri ölür azalır dedi aldım baya ama tamamen tertemiz olmadı 3-5 kaldı iki üç gün sonra tkr alıcam ya da kalanları makinayla alsam ii olur ama ona cesaret edemem galiba...

6. 9 Mayıs 2009
  7. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bugün ağda günü mü yaw:))ben de az önce işlemi tamamladım tertemizim ve çok mutluyum...bahsettiğin ağdayı ben de beceremiyorum canım..aynen bahsettiğin gibi oluyor yapış yapış olması canının acıması bir yana bir de tamamını alamıyorsun çok sinir bozucu...sana tavisyem şu en ucuz en eski ağda var ya çamsakızı onu dene...ben de teyzemin tavsiyesiyle onu denedim bir kaç aydır çok rahatım...uygulamasının daha zor olduğunu düşünürdüm hep ama daha kolaymış...en azından bi yapıştırdınmı tamamı geliyor kılların.çektiğimiz acıya değiyor bari...

bi dahaki sefere onu dene bence canım...
    yerimseniben

8. 9 Mayıs 2009
  9. hazal_diren

hazal_diren lafa bakarım laf mı diye Üye

Beğenildi:
    605
    Ödül Puanları:
    238
    üst tarafları bezle yapılan ılık ağdayla,alt tarafları da çamsakızı veya başka bir markanın (aman sesunun el ağdasını alma ben hiç memnun kalmadım çok sert erimiyor) el ağdasıyla yaparsan gayet kısa sürede işini bitirirsin. çok da temiz oluyor, tüy müy kalmıyor pürüzsüz oluyor bu şekilde bir dene bence, alt tarafları el ağdasıyla almaktan da korkma aman aman bir acı olmuyor. ağda yapmadan önce de pudra sürmeni tavsiye ederim daha iyi alınıyor tüyler. koltukaltı için de aynı şey geçerli...

10. 9 Mayıs 2009
  11. cigdemnaz

cigdemnaz Her Günüm Ayrı Bir Zehir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm jilet sonrası acıyacak dayanacaksın artık..Bence almaya çalış eğer eline yapışıyorsa o ıslak yaglı mendile ellerini çok hafif yağlandır daha rahat alırsın..Ve bir defa ağdayla aldıktan sonra 2.sefer ağdayla aldıgında bu kadar acımayacak tatlım..Ben jiletle aldıgım zamanlar tüylerimi uzatıp agdadan birgün önce bacaklarıma ya da alacagım bölgeye nemlendirici krem uyguluyorum daha az canım yanıyor ama birgün önce uyumadan önce uygulamalısın

12. 9 Mayıs 2009
  13. kokoshatun

kokoshatun Guest

teşekkür ederim hepinize arkadaşlar evt hazır siğ ağda bantları tam almıyor tek tükte olsa kalıyor biliyorum çamsakızını annem kullanırdı ama çok acıtıyor dedi arkadaşım olmassa onu deniim nasılsa bi daha jilete dönmicem hepsini denerim tek tek... bu el ağdası dediğiniz ne oluyor arkadaşlar ben bilmiyorum onu=( pudra yaparsam sanki tene yapışmayacakmış gibi geliyor bana yanılıorum galiba=) nemlendirici kren zaten her gün sürerim ben tüm vücuduma ama acıı azalltıgını hiç farketmedim farkında olmadan ii bişi yapmışım o zaman=)

14. 9 Mayıs 2009
  15. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım eğer canın ağdada acıyorsa canın tatlıdır demekkiii ve neyle alırsna al acır kafamçokkarıştı

eldiven tüyleri az seyrek olanlar için ideal

ama bird eşu var jiletle aldıktan ilk seferkinde canın daha çok acır

ama bidahaki ay tüyler ağdayla alındığı için güçsüz çıkar :içelim:

16. 9 Mayıs 2009
  17. kokoshatun

kokoshatun Guest

tatlı galiba canım=) ustler gayet guzeldı ama altlar ve yanlar cok acıdıı bırde su oldu hazır sır agda oldugu ıcın bır kerede hepsını almıyor aynı bölgeye 3 4 defa yapmak gerekiyor öyle olunca oraya bera felan çöküyor çok kızarıyor bı kerede hepsını alsa o kadar acımaz galiba...:içelim:

18. 10 Mayıs 2009
  19. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    ayy benmde hiç cesaretim yok ya almaya ama çok isterim yaa.. sizden biras guç aldım gibi süslü03 inş bende denicem başarırım.. vee kocama sürpriz yapmış olurum :jeyyar: