ağır kaldırmak hamileliğe engelmi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nar tarafından 11 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nar
  1. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    slm hanımlar evdeki işler hep bize bakıyor ben çok fazla ağır kaldırırım devamlı evin şekli değişir yine böyle değiştirirken arkadaşım söyledi belin aaçılır çocuğun olmaz e kaç aydır olmuyorda doktorada gitmiştim yumurta oluyor prblem yok ama bebek olmadı acaba ağır kaldırmaktan olurmu bilgisi olan varmı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 11 Temmuz 2008
  3. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun diyorum öncelikle.allah tamamını erdirsin inşallah.bence agrı kaldırma.ne olur neolmaz.bende bazen unutuyorum ama eşim hatırlatıyor saolsun.asla agır kaldırtmıyor.bazen çok abartıyor.iki kiloluk bişeyi bile kaldırtmıyor.bence sende kaldırma

4. 14 Temmuz 2008
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Zannetmiyorum ama doktora sormakta fayda var.

6. 15 Temmuz 2008
  7. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhab arkadaşım bende zannetmiyorum ağır kaldırmaktan olmayacağını köylerde yaşayan kadınlar sırtlarında odunlar çuvallar küfeler taşıyorlar üstüne üstelik 8 9 tanede doğuruyorlar onlar nasıl hamile kalmışlar rabbim ne verirse hayırlısını versin elbet zamanı gelinde anne olmak isteyenlere bebeklerini nasip edecektir rabbim