Ağız kokusu...Biraz daha dikkat lütfen!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve BenLiLa tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : BenLiLa
  1. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Dün sabahın erken saatlerinde kalktım.ablama kahvaltıya gideceğim...
    uyandım dişlerimi fırçaladım hazırlandım ağzıma naneli bir şeker atıp çıktım.
    tranvaya bindim.
    tabii sabahın erken saati olduğu için hınca hınc dolu.yola çıktık.
    ayaktayım.
    bir bayan bindi belliki evli hemen yanıbaşımda yüzü bana dönük eşiyle telde konuşuyor.
    ve her seferinde yüzüme doğru off luyor...ve dayanılmaz bir derecede ağız kokusu saçıyor.diğer tarafa dönüyorum başka biri dibimde yine aynı...
    cama doğru dönüyorum arkamda bir adam taciz korkusu...
    Allahım o anda imdat kolunu çekip basıp kaçasım geldi.
    bunu neden mi anlatıyorum.
    arkadaşlar biz bayanlar her daim birşeyleri ince düşünmeliyiz.yahu tamam herkesin sabah ağız kokusu olur ama biraz dikkat etmezmi insan.
    çevirirsin yüzünü elinle kapatırsın ama gıcıklık yapar gibi nedir bu böyle.
    ben sigara kullanan biri olarak bile çok çok dikkatliyimdir bu konuda.
    dişlerimi sürekli fırçalarım,nane şekerim yanımdan eksik olmaz...
    cebimde her daim karanfil bulunur ki nane şekerim olmadığında en büyük yardımcımdır...
    çalıştığım dönemlerdede çok dikkat ederdim hiç bir şey yoksa yanında elinle kapat ağzını diğer yanına dön demi..
    çok kötü oldum.
    paylaşmak istedim.
    ya arkadaşlar haksızmıyım bu konuda neden biz insanlar dikkat etmiyoruz bu denli önemli mevzulara..
    dışardan baksan giyimi kuşamı süper,makyajı tam saçlar fönlü ama iş ağız sağlığına gelince umursamaz insanlar...
    sabah sabah midem ağzımda iştah sıfır...
    biraz daha dikkat etsek keşke...

2. 14 Ekim 2009
  3. whiteice67

whiteice67 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    çook haklısın hemde bende sürekli uyarırım çevremi kendinize dikkat edin diye bazen otobüste gencecik kızlar ter kokusundan yanlarında durulmaz çaresi olmayan bişi olsa neyse diycemde

4. 14 Ekim 2009
  5. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    çok çok haklısın başkalarını rahatsiz etmeye kimsenin hakkı yok

6. 14 Ekim 2009
  7. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın...malesef iş yerimin asansöründe aynı eziyet...ağız kokusu olmasa ter kokusu...
    nasıl kadınlar diyorum hep...kokan erkekse bile nasıl kadınlar...insan kocasının evden nasıl çıktığını hiç mi bilmez...kirli gömlekten mi haberi olmaz...
    hoş tabiki nasıl kadınlar...şurda sayılı bayanız, hangi tuvaletleri kimlerin kullandığı az çok belli...o tuvaletlerin halini görseniz...o çöplere açık açık atılanları bir görseniz...tuvaletten çıkıp sifonu çekmeden elini yıkamadan gidenleri bir görseniz...kadına baksanız dışardan, saçlarına tırnaklarına süsüne püsüne..inananmazsınız...kadının kariyerini hiç söylemiyorum zaten...amaaannn midem bulandı...

8. 14 Ekim 2009
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kokudan aşırı rahatsız olan biriyim bende. öyle bi ortamda hiç kasmam direk yüzümü buruştururum, daha da anlamazsa elimle hafifçe burnumu kapatır gibi yaparım, o da olmadı uyarırım. :eek:klava:

10. 14 Ekim 2009
  11. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle süper konu....

bunlara en çok dikkat etmesi gereken biz kadınlar ama dikkat etmeyende kadınlar.....

terden iğrenç kokan,tuvaletleri iğrenç bırakan göğüs pedini bile milletin gözünün önünde bıarakan kadınlar.....

erkekler tuvaletinden daha pis kadınların tuvaleti....

kadınlığından utandıran kadınlar....

12. 14 Ekim 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

dışında kusuru olmasın da içindekilerden nasılsa kimsenin haberi olmazkötükedihüso

düşüncesiz insanlar:eek:klava:

naneli şeker uzatsaydınız belki kafasına dank ederdi kafamçokkarıştı

14. 14 Ekim 2009
  15. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    çok haklısınız...bu konuda benim de hiç tahammülüm yokdur...
    hele ki hemcinslerimin kendine biraz daha dikkat edip özen göstermeyi sadece dış görünüş,kılık kıyafet olarak anlayan ...bundan başka kişisel temzilik,ter kokusu ve ağız kokusu gibi çok önemli şeyleri
    ihmal eden hemcinslerime o kadar çok kızıyorum ki...
    malesef günlük yaşantımızda bu tür şeylerle çok karşılaşıyoruz özellikle toplu ulaşım,iş yeri gibi
    yerlerde çok daha dikkat çekiyor ve tahammülü imkansız hale gelen şeyler bunlar...
    çoğu kez minübüsde burnumu kapatarak durduğumu veya gideceğim yere varmadan indiğimi bilirim...

16. 14 Ekim 2009
  17. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende ağız ve diş konusunda çok takıntılıyım...bir yere gidecek olsam ilk önce aklıma diş fırçası almak gelir... sabah kalkar kalkmaz diş fırçalarım... hem de öyle böyle değil... makyaj yapmadan dışarı çıkarım rahatsız olmam ama diş fırçalamadan adım atamam... senede 3 defa diş doktoruna giderim süpriz bir şey ile karşılaşmayayım diye...
    çocukluğumdan gelen bir şey... bakıyorsam kendim için...
    ama ben sadece kadınlardan kaynaklandığını düşünmüyorum problemin... şahsen eşimin kişisel temizliğinden ben sorumlu değilim... ben kendimden sorumluyum... kişisel temizliğine önem vermeyen adamla evlenmem o kadar... 30 yaşından sonra bir adama beden temizliğini öğretecek değilim... alfabeyi baştan alamam...

18. 14 Ekim 2009
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    otobüslerdeyiz bu ara ve bunları birebir yaşıyorum ben..
    yurdum teyzelerine diyecek lafım yok ama genç kızlar ve genç bayanlar için gerçekten hoş olmayan bir durum..