ağız ve dil kuruluğu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar çok zor durumdayım. 26+5 günlük hamileyim. 2 aydır gece uyurken ağzımdan ve diş etlerimden kan geliyodu. doktorum damarlarda genişleme oluyo bu nedenle normal dedi. ama bir haftadır bunun yanı sıra ağzımda ve dilimde aşırı derecede kuruluk oluyo. sabah kalkınca konuşamıyorum kupkuru dilim mahvoluyorum kızlar bu durumu yaşayan varmı aranızda. benimle paylaşırmısınız.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 31 Mart 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun. benim de dişlerimde kanama ve burun kanaması oluyo ama ağzımda bi kuruluk olmadı bu zamana kadar. demekki herkeste bu tarz sorunlar var. hamilelik dolayısıyla olduğu için ben çok üzerine gitmiyorum..

4. 31 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

sağol canım sanada geçmiş olsun.:teselli: 2 aydır ağzımdan burnumdan kan geliyodu ama kuruluk bir hafta öncesine kadar yoktu. şu bir haftadır dilim boğazım kupkuru oluyo. bir gram tükrük olmuyo. acaba tükrük bezlerimde mi bi sorun var yoksa bu normalmi napıcamı bilmiyorum. inan çok zor durumdayım.:uhm:

6. 31 Mart 2008
  7. gelinayse

gelinayse Guest

bol su iç... bi de sakız çiğne...tükrük salgısını arttırır ikiside

8. 31 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım teşekkür ederim. a.s.o kadar çok su içiyorumki haftada evde bi damacana su bitiyo ki evde sadece iki kişiyiz. ama sakızda çiğniyim bakalım nolcak. doktora gitseem hamileyim diye ilaç felan vermiyolar. ama yinede bi doktorumla konuşayım bakalım ne dicek.

10. 31 Mart 2008
  11. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Gelinaysenin Dedikleri Doğru Ama Birde Inşallah öyle Bi Problem Değildir şeker Yükselmesinde Böyle Problemler Oluyo.valla Normal Insanlarda Bu Belirtiler Olusuyo Ama Hamilelikte Ayni Midir Bilemem Ama Sen Yinede Doktoruna Bi Sor Muhakkak Açken Kan şekerine Baktirir Oda Kesin Sonuç Veririr.inşallah şeker Değildir

12. 31 Mart 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bir ay sonra randevum 2 hafta önce gittiğimde aç gitmediğim için şeker testi yapamadılar. bir ay beklemesemmi acaba burda bi hastanede yaptırsammı iyi olur. belki dediğin gibi şekerden olabilir teşekkür ederim.

14. 31 Mart 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI SIZSIZ HAYAT OLMAZ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha bende de oluyor bi ay olmadi ama gende epeydir var
    geceleri kuruyor sabah kalktigimda kup kuru oluyor agzim bademciklerim agriyor sanki dudaklarim patlamis gibi kaniyor gibi :uhm:
    bakalim doktora gidince sorarim bende insallah seker yada baska bi sey degil dir:1no2::çok üzgünüm:

16. 31 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

ay şekerim çok geçmiş olsun. bende acaba bende mi bi anormallik var diye düşünmeye başlamıştım çünkü bugüne kadar etrafımda hamilelik geçirenlerde böle ağız dil kuruluk sorunu yaşayan hiç görmemiştim. ama çok zor oluyo demi. allah kolaylık versin inşallah şekerden dolayı değildir. bu ağız kuruluğu çok zor bişeymiş ya sabahları kalkınca konuşamıyorum bile hemen lavaboya gidip ağzımı ıslatıyorum.

18. 31 Mart 2008
  19. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Beklemene Gerek Yok Bi Hastaneye Git Aç Karnina Açlik Kan şekerini ölçtür Anormal Bişey çikinca Direk Doktoruna Gidersin Ama Inşallah öyle Bi,şey Yoktur