ağladıkça mı emzırıyorsunuz?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve kanay tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

13 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kanay
  1. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebegımın az emdıgını dusunerek neredeyse saat bası emzırmeye calısıyorum.fakat bebegım her defasında 5 dakıka emıp bırakıyor o da mucadeleyle.artık ben de kendı halıne bıraktım ve agladıca emzırmeye karar verdım.yanı daha bugun bu kararımı uyguladım.aksama kadar 5 kez falan emdı.merak edıyorum kızlar sız ne zaman emzırıyorsunuz.5 kez az mı sızce?sımdıye kadar her ay bır kılo aldı yanı kılo alması normal.ve gece cok emıyor acaba gece cok emdıgı ıcın gunduz az mı emıyor.?bebegım 3 ay bır haftalık.bu ayda acaba gunde kac ml sut ıcmesı normaldır?bu konularda bılgı ve deneyımlerınıze ıhtıyacım var.bebegınıze ve sıze sağlıklı gunler dılıyorum.....

2. 14 Ekim 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ah bi bilsem ne kadar iciyor yariyor mu mahsuz mu yapiyor, memeyi veriyorum iki dk alip cekip birakiyor sonra gene aliyor geceleri de sanki hic mememden cikmiyor habire yapisik ustune:1closedeyes:
    cok yorgunum bitkinim vallaha, ne yapcagimi sasirdim Allah' dan benim oglan oyle degildi
    bu kiz beni yedi bitirdi :roflol:
    ne cadolozmus benden beter yaws meme sapigi diyorum ona nere gitsem mememe sariliyor agziyla:kızgın:

4. 14 Ekim 2008
  5. elmas..bll

elmas..bll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben gün boyu emzirsem banamısın demez ..memede uyumayıda çok seviyor
    gecede en fazla 3 defa kalkıyoruz hepsindede maaş. emiyor valla
    ben her ağladığında veriyorum zaten kucagıma yatırır gibi alsam hemen memeye
    gidiyo agzı :) en fazla taş çatlasın 1 saat emmeden duruyo uyanıkken oda en fazla
    kilo alımıda normal

6. 14 Ekim 2008
  7. hafsaa

hafsaa Guest

valla kanaycım ben genelde 3 saate bır emzırıyorum dıyebılırım kendı halıne bıraktım eger zorlarsam benı ısırıyo

8. 14 Ekim 2008
  9. hafsaa

hafsaa Guest

zaten memeyı bırakma cabası ıcınde bıberona alıstı ııce

10. 14 Ekim 2008
  11. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saatte bir istiyor ama giderek daha kısa süreli emiyor sanki 5-10 dakika , bir emip bir bırakıyor .. sanki bütün sancıları emmeye başlayınca ortaya çıkıyor.. ıkınıp sıkınıyor ağlıyor gaz sancıları bitmedi gitti... çok komik ama acıkınca ağzında tükürüğüyle baloncuklar yapıyo zilli..:)))

12. 14 Ekim 2008
  13. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benimkide belli olmuyor ama 2 saati geçmiyor..
    bazen saat başı bile oluyor..

14. 16 Ekim 2008
  15. hafsaa

hafsaa Guest

hımmmmmmmm demek tukuruk cıkarmaları ondan ama benım kı memeye yatırdıgım zaman bas bas bagırıyo ne yapsam kı bu sabah delı gıbı ağladı ne yapasam kı kızlar sadece gece bıberon verıyorum onuda mı vermesem ama bu seferde uyutmuyor benı delırecegım valla

16. 25 Ekim 2008
  17. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben versemde almıyor memeyi kendi aç oldugunda alıyor 2 -3 saat ara ile alıyor gece ise 4 saati buluyor kilo alımı iyi maşallah işede başladım eve sütümü bırakıyom

18. 25 Ekim 2008
  19. hafsaa

hafsaa Guest

keşke gozlerı acıkken emzırebılsem yavrumu ımkanı yok sadece uyurken ve yorgun oldugunda alıyo sasırdım kaldım valla