Ağlama Krizi !!! :((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elenanet tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : elenanet
  1. elenanet

elenanet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar merhaba,
    15 haftalık hamileyim...birkaç zamandır biraz karamsar biraz duygusal olmaya başlamıştım...Nihayetinde bu sabah ağlama krizine girdim...Eşime tv'de gördüğüm bir olayı anlatıyordum o da bana boşver her söylenene inanma falan dedi işte o benim için bir neden oldu sanki...:a015: başladım ağlamaya ...bu aralar sanki bana daha ilgisizmiş gibi geliyor :1no2: eskiden ben birşeyler anlatırken sanki daha ilgili dinlerdi beni...ne bileyim ben mi çok alıngan oldum ne ??? bu duygusallık sizlerded oluyor mu??? Bu ağlamalar bebğimi etkiler mi??? Hormonlarımın oyununamı geliyorummm bennn ??? Sizde hiç böyle şeyler yaşadnız mı???:bbo: sevgiler herkese...

2. 8 Ekim 2009
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de 12 haftalık hamileyim.Geçen gün ben de durup dururken ağlamaya başladım ortada hiçbi sebep yokken.Bu aralar hormonların etkisiyle fazla duygusal oluyoruz.Eşin sana her zamanki gibidir de sana öyle geliyodur ya da bu aralar daha da fazla ilgi istiyosundur.Yaşadıklarımız çok normal merak etme.Ben de bi an aklıma kötü kötü şeyler getiriyorum içim kararıyo, sonra bebişimin ultrasondaki kıpır kıpır görüntüsü geliyo gözümün önüne ve hemen yüzüme kocaman bi gülümseme yayılıyo.Bunlar gelip geçici şeyler merak etme.Biz ne kadar rahat ve huzurlu olursak bebişlerimizde o kadar huzurlu olur.

4. 8 Ekim 2009
  5. elenanet

elenanet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çok teşekkürler canım...Benimle aynı şeyleri yaşayan birilerinin olması çok hoş...dert ortaklarım benim...bazen eşimede hak veriyorum...baba adayı olması onu hangi duygularda etkiledi acaba?? belki o da kendince bir düşünce içerisinde...napsın çalışıyor,para kazanacak ki bebeğimize bakacağız...belki onu stresindedir...biraz işe yoğunlaştı zaten...hem onu anlıyorum hem de alıganlık yapmaktan kalmıyorum...çok ilginç bir ikilemmm...

6. 8 Ekim 2009
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Ne kadar nazlanırsak nazlanalım onların sesi çıkmıyo.Biz hamileyiz diye istediğimiz gibi duygularımızı dışa vurabiliyoruz ama onlar aynı şeyi yapamıyo.ış stresi yorgunluk bi de bizim kaprisler eklenince napsın zavallılar susuyolar :)))) Ben de bazen gereksiz yere sinirlenip söyleniyorum sonra da üzülüyorum.Azıcık daha idare edicez napalım.Azıcık daha dedim de daha çok var yaaaa.25 hafta kadar :))))

8. 8 Ekim 2009
  9. SerapAy

SerapAy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    manyezyum kullanin .. bende sizin gibiydim .. manyezyum dogal olarak çikolatada bulunur .. bilindigi gibi çikolata moral duzeltir mutluluk verir ama kiloda yapar :eek:) dr la zaten manyezyumu alinganlik duygusallik vs .. disinda gebelikde meydana gelen kramplar içinde tavsiye ediyor . yan etkisi yok sanirim yinede dr unuza danisin. sahsen iki gun almasam hem kramplarim çogaliyor hem moralim bozuluyor ..

10. 8 Ekim 2009
  11. elenanet

elenanet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa gerçekten mi?? hiç bilmiyordum ... doktoruma danışırım o zaman ...çok teşekkürler :))

12. 8 Ekim 2009
  13. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok normal..24.haftlık hamişim ve sı sık giriyorum bu krize..havadan nem kapar oldum ve elimde değil malesef..
    bu arda çukulata gerekten moralimi düzeltiyor yediğim zamanyerimseniben

14. 8 Ekim 2009
  15. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende senin gibiyim canim...her olaya aglayiveriyorum bebek icin hic iyi degilmis onu strese sokuyomus...evimin heryerinde ailemin resimleri vrdi görünce dayanamayip agliyordum baktim olmuyo hepsini kaldirdim...dogurunc tekrar cikartirim artik

16. 9 Ekim 2009
  17. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende 13 haftalık hamileyim acayip duygusal oldum bu sıralar. özellikle eşimin her davranısı beni etkiler oldu. mesela bitanesini anlatayım .. bi kaç gün önce eşim işten geldi kapısını açtım karsıladım her seferinde bana sarılır öperdi bebişimiz nasıl diye sorardı o gün dalgınlığınamı geldi yoksa canımı sıkkındı hiç bişi demedi .. vay bunu yapan senmisin başladım aglamaya mafoldumben mafoldumben eşim geldi korkmuş garibim ne oldu falan dedi ama nafile söylemedim.. anlayacağın oluyor böyle şeyler yapacak bişi yok anne olmak kolay değil bebişimiz için katlanıcaz bu ruhsal değişikliklere

Son düzenleme: 9 Ekim 2009
  18. 9 Ekim 2009
  19. elmadag

elmadag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bütün bunlar hamileliğin verdiği etkiler .Ben de herşeye alınıyorum.Gerçi gerçekten normalde de üzülebileceğim durumlar da var içlerinde.Özellikle de böyle durumlarda ağlamaktan gözlerim acıdığı zamanlar oldu.Bebeğimin etkilenebileceğini düşünüp kendimi teselli ettiğim zamanlarda daha da çok ağlıyorum sanki..:sinifsinif: