ağlama krizlerimi engelleyemiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xuxmitsiz tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : xuxmitsiz
  1. xuxmitsiz

xuxmitsiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok kötüyüm çoooookk. kendime hakim olamıyorum sürekli ağlıyorum. düşünmeden edemiyorum. ilk aşılamamdı ve ben çok ümitlenmiştim. nasıl üstesinden geleceğim bu durumum. allahım bana dayanma gücü ver!!!

2. 7 Haziran 2008
  3. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım tutmamışmı ne kar zamandır deniyosun...bırakma kendini elbet gelecek bir gün bebişlerimiz biz ne kadar ağalasakta sızlasakta bunu öne alamayız

4. 7 Haziran 2008
  5. xuxmitsiz

xuxmitsiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık 3 yıl oldu. ilk 1 yıl zaten test bile yaptırmadı doktorlar olur dediler gönderdiler. sonraki yıl bir sürü test yapıldı veilaçsız yumurtlama durumum takip edildi. sonrada lomenle denedik ama tabi klomen kist yaptığı için ara ara tedaviyi kesip doğum kontrol hapı devreye girdi. bu ayda ilk aşılamam olmuştu ama tutmadı hem de hiç!!! her şey normal ama olmuyor işte.

kendimi berbat hissediyorum...

6. 7 Haziran 2008
  7. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    seni çok iyi anlıyorum..bende klomen kullanıyorum herşey mükemmel gidiyo ama malesef sonuç alamıyorumm....inşallah bir gün yüzümüz gülecek...artık benim dr umda aşılamadan bahsetmeye başladı...aşılama toplam ne kadara mal oluyo canım..

8. 7 Haziran 2008
  9. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok üzüldüm ama böyle bırakma kendini..beterin beteri vardır...kimleri gördük..kaç tane aşılamalar kaç tane tüp bebek operasyonları yapıyolar..yılmadan usanmadan..canım Allah hepimize sağlık versin uzun ömür versin yeterki bi gün mutlaka olur...bak benim ablamda 3 sene olmadı...meğersem eniştem azosperm çıktı..yani hiç sperm yok...mecburi tüp bebek olacaklar..tutmama ihtimalide herzaman var...senin önünde daha çok yöntemler var..hiç bi sorununuzda yoksa kendini bu kadar salma..toparlan..ve bidahakine neler yapabileceğini düşün canım..Allah yardımcın olsun..tez zamanda kavuşursun meleğine inşallah :teselli:

10. 7 Haziran 2008
  11. xuxmitsiz

xuxmitsiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oof oof bir çaresi olsa sebepsizlik insanı öldürüyor.

aşılamada ilaçlar çok para tutuyor ben iğne ile aşılama oldum. iğneler yaklaşık 1000ytl ama ben hastaneden rapor çıkardım 200ytl ödedim. klomen ile de aşılama yapılıyor belki doktorun öyle yapar

12. 7 Haziran 2008
  13. xuxmitsiz

xuxmitsiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah allahım inşallah!!! biliyorum ne durumda olan insanlar var ama dayanamıyorum yine. senelerdir her şeyi deneyen insanları düşünüyorum çok üzülüyorum ama sonra bir an yine aklıma geliyor ve ağlamaktan kör oluyorum.

tüp bebeğe başladıktan sonra da her denemeden sonra 3 ay süre veriliyormuş doğru mu?

14. 7 Haziran 2008
  15. xuxmitsiz

xuxmitsiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah çok istiyorum anlatamam. belki de bu kadar istediğim için olmuyordur. çok yoğun tempoda çalışıyordum sürekli seyahat halindeydim. doktorum aşılamaya geçeceğiz sancılı ve yoğun bir süreçtir dedi ve işi bıraktım. yeter ki bir bebişim olsun dedim ama olmuyor. işi bırakınca da bu duruma daha çok takmaya başladım :KK43:

16. 7 Haziran 2008
  17. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    bu konuda bi fikrim yok canım..senin oraya gelmene çok var daha.şimdiden düşünüp iyiyce strese sokma kendini..aşılamana devam et...

18. 7 Haziran 2008
  19. xuxmitsiz

xuxmitsiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım. iyi olmak için çabalıyorum. acaba doktora gitmek mi bu kadar stres ediyor insanı kendi oluruna bırakınca da olmuyor. ooof bilmiyorum ne yapmalı