ağlamak hakkım bebişim gelmedi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BEKLEYEN tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : BEKLEYEN
  1. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar geçen ay klomen kullandım, çatlatma iğnemi de oldum. tam hamileyim dedim bugün feci bir ağrıyla geldi yine, hastalandım. eşim ağlayınca kızıyo. biliyorum üzülmemi istemiyo. ama içimdeki sıkıntıyı başka atamıyorum. hala salak gibi ümit ediyorum belki hamileyimdir de üstüne görüyorumdur diye. aptallık işte. bi gün olur dimi. :çok üzgünüm::

2. 19 Şubat 2008
  3. ozlemqqq

ozlemqqq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım üzülme ya ben böyle diyorum ama seni anlıyorum insanın kendi elinde deil ama şöyle düşünüp kendini rahatlatabilirsin.hayatta doğum ölüm nikah günü şaşmaz gününü bekler herşeyde bi hayır vardır üzülme...

4. 19 Şubat 2008
  5. DeliMaviMy

DeliMaviMy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım üzülme kafayı takma bence.stres yapınca olmuyo.bende yaşadım aynı duyguları.ama şimdi 4 aylık hamileyim.her ay daha adet olmadan gidip kan testi yaptırıyodum negatif çıkınca daha erken yaptırdım deyip 1 hafta sonra tekrar yaptırıyodum.kollarım mosmor gezerdim inan bana.hayal kırıklığı bilirim o duyguyu.ama son ay kafayı takmadım,nasıl olsa olmuyo yine olmaz dedim ve oldu.ALLAH hayırlı zamanda hayırlı evlat versin.böyle dua et her zaman.

6. 19 Şubat 2008
  7. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağolun Kizlar Yüreciğim Laf Anlamiyor Işte. Hamileleri Görünce Içim Aciyo. Onlar Adina Seviniyorum Ama Içim Aciyo Kendi Adima

8. 19 Şubat 2008
  9. sevil35

sevil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    123
    üzülme canım bidahaki aya inşallh hamile olursun.bende klomen kullandım 24 ü adet günüm dün dr a gittim kontrole kist oluşmuşmu die baktı yokmuş şükür.hamile olmazsan tekrar devam ederiz tedaviye dedi.adet olmazsan tahlil yapalım dedi görünmüyormu bakın dedim:KK70:D görünmez dedi güldü bide bana dr...acele ediyoruz hemen olsun istiyoruz stresde olunca zorlaşıyor Allah tüm isteyenlere tez zamanda versin inşallah

10. 19 Şubat 2008
  11. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim...
    seni çok iii anlıyorum...
    ben epey bi süredir klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi oluyorum....
    ama her ay sonuç hüsran.....
    allahtan ümit kesilmez...
    dilerim gelecek ay tedavin başarıya ulaşır ve hamiş olursu...
    her şey gönlünce olsun....

12. 19 Şubat 2008
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bunları okuyunca ben çok üzülüyorum...N eolur sen üzülme stres çok önemli faktör bak düşünmemeye çalıuş bak gör hamile kalırsın...sebepsiz hamile kalamayan okadar çok kadın varki..Hepsi psikolojik canım...

14. 19 Şubat 2008
  15. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    BİTANEM BENE
    DE AĞLYORUM AMA YAPILACAK HERHANGİ BİRŞEY YOK AĞLAMA OLMAZMI SAKIN AĞLAMA BEKLE O SANA HİÇ BEKLEMEDİĞİN BİR ANDA MTHİŞ BİR SEWGİYLE SEWİNÇLE GELECEK SÖZ VERİYORUM

16. 19 Şubat 2008
  17. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ay canım ya üzülmeyin inşallah olur bebeğiniz bende çok istiyorum 3 ay oldu korunmayı bırakalı umarım allah hepimize nasip eder amin

18. 19 Şubat 2008
  19. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım tek değilsin. ben de iki ay klomen + iğne oldum ama malesef sonuç negatif. bu 3. kullanışım bu defa daha az düşünmeye çalışıyorum. tedavi olunca hemen olacakmış gibi umutlanıyoruz olmayınca da hayal kırıklığı yaşıyoruz. duruma bakarsan sorun yok. geçen ay 3 tane yumurtam oluştu ve ikisi çatladı, bu defa olacak dedim çok umutlandım ama rabbim dilemezse olmuyor. herşey yolunda yeterki rabbim dilesin. umarım bekleyen herkes pozitif haberi alır. annelik çok güzeldir eminim............
    allah'ım bize de nasip etsin........