Aglamakdan gözlerim sis, duanizi bekliyorum.....

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Zilanur tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar....
    kendimi okadar gücsüz hissediyorum ki anlatamam...
    ben 40+6 hamileyim günüm geceli 6 gün oldu, doktor bugün hastanede bana"bebisiniz sali gününe kadar gelmez ise sunni sanci ile alacagiz oda olmaz ise sezeryan ile... ben sezeryan istemiyorum ama, basdan beri sezeryan olmasin diye bol bol yürüyüsler hareketler ettim, bebisimde dogum pozisyonunda ama bir türlü sanci hissetmiyorum....

bugün bir bayan ile tanisdim hastanede bana dediki sakin sunni sanci ile bebisini dogurma... bana sunni verdiler 2 gün sanci cekdim birde birsey olmadi fayda etmedi sezeryana aldilar beni dedi...
    ben shok oldum, agliyasim geldi zor tuttum kendimi..
    ya benimde basima bu gelirse.....
    cok korkuyorum belli etmemeye calisiyorum ama cok korkuyorum aglamakdan göz lerim sisdi...
    esimede belli etmemeye calisiyorum onunda morali bozuk dalip dalip gidiyor...
    birde ilk yavrumuz....
    sancim gelsindiye ne yaptiysam olmadi ne sanci hissediyorum nede birsey....
    cok bunaldim yüzüm asik ne yapacagimi sasirdim...
    duanizi beklyiorum arkadaslar ne olur dua edin bana

2. 12 Mart 2010
  3. vahiba

vahiba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    163
    Allah yardımcın olsun canım.Hayırlısı ile doğum yaparsın iş.bence canını sıkma rahat olmaya çalış .Allah ın izniyle nasıl olsa bir şekilde dünyaya gelicek diye düşün.Öyle ağrıyı sızıyı düşünürsen senin için daha zor olur bence.evli değilim ama yazını okuyunca cevap vermek istedim..

4. 12 Mart 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dualarımız seninle canım ama sunni sancıyı iki gün çektim diyen kişinin lafına pek inanma. çünkü ben normal doğum sancısını 1 hafta çeken bile duydum. kişiden kişiye deiğişyor kimi 1 saate doğuryor kimi 1 haftada. sezeryanda o kadar korkulacak bişey değil. kendim yaşadım ve artık teknoloji eskisi gibi değil 1 günde ayağa kalkıyordsun. bence gereksiz kokmuşsun. işallah tez zamanda rabbim bebeğine kavuşturur.

6. 12 Mart 2010
  7. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    insallah arkadaslar insallah...
    allah hepimizin yardimcisi olsun..
    insan ister isteemz morali bozuluyor bunaliyor huzursuz oluyor

8. 12 Mart 2010
  9. marii

marii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende başlığı okuyunca korktum ama her insanın tepkisi bir değilki. Dr güven eğer güvenmiyorsan hemen düşünmeden değiştir. Sonuçta bebek iyiyse sorun yok. Ama kendini sezaryen istemiyorum diye şartlandırma bebeğini düşün kötü sonuçların olmasını istemezsin herhalde. O yüzden dr güven sunni sancıyı al açılmıyorsa sezaryan e itiraz etme. Sonuçta dr onlar. Neyin iyi neyin kötü olduğunu daha iyi bilirler.
    ve üzülme neden üzülüyorsun ki. Üzülecek hiiiç birşey yok. bol dua et Allaha seni ve bebeğini kurtarsın....

10. 12 Mart 2010
  11. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım...sancın gelmiyor diye üzülme, ben iki kızımıda sancım gelmeden hemde normal doğumla dünyaya getirdim, çok da süperdi iki doğumumda, inşallah sende öyle doğurursun.

12. 12 Mart 2010
  13. bebeğin ve senin için hayırlısı neyse o olsun. bunun için allaha dua et ve güven. ve unutma belkide hayırlı olan sezeryan olmandır. bilemezsin. her zaman bebeğim ve benim için hayırlısı de. allaha güven stres yapma.ablamda normal doğum için tüm şansını zorladı. sonra mecbur sezeryan oldu. rahimde toparlanma problemi oldu istesede normal doğum yapamazmış zorlasa bebek zarar görebilirdi. emin ol bebeğin bir melek ve korunuyor. o yüzden ısrarcı olma. içini ferah tut..

14. 12 Mart 2010
  15. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet haklisin dr. ne derse onu yapacagim ama insan korkuyor...
    ben basdan beri diyordum, sezeryan istemyiorum dogumu hissetmek görmek yasamak istyiorum diye...
    cok baska bir duygudur bunlari yasamak hissetmek...
    ama takdiri ilahi allah bilir...

16. 12 Mart 2010
  17. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun zilanur ama korkma bence. neyin iyi neyin kötü olduğunu bilemeyiz ki... gercekten artık teknolojı cok ılerledı, iyi de bir doktora gıdıyorsan hiç dert etme. bak forumda sezeryan olup ne kadar mutlu olan anneler var onları okumaya calıs. bebeğin ve senın sağlıgın ıcın hayırlısını dile hem sezeryan o kadar korkunc bısey olsaydı neden bu kadar kişi yaptırsın ki. belkı de bebış suprız yapacak sana anıden gelıverecek okadar üzüldügünle kalacaksın. son günlerin tadını cıkar bence:) hayırlı dogumlar...

18. 12 Mart 2010
  19. zuzum24

zuzum24 askim+cocuklarim=ben Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim benimde günüm bitmesine 1gün kalmisdi,arastirdim buldum bir dua var kurani kerimde onu okursan dogum olurmus ,biri hikayesini yazmisdi ondan etkilendim ,bende okudum birgün önce ertesi gün sancilandim hastaneye gittim dualarinda etkisi cok ben buna cok inaniyorum,bir birde bögürtlen cayi sanci getiriyor ben yurt disindayim burdaki doktorlar aynisini söylermi oradakilerle bilememe,bunlar fayda etmesse eger benim jinokologum sancinin olmasi icin iliskiyi tavisey etti ,sperm sanciyi kiprastiriyormus,tam anlatabildimi bilemiyorum,bu 3 seyi ben 2 gün kalarak yaptim,tek duayi 1 gün kala ve sanciyla hastaneye gittim

Son düzenleme: 12 Mart 2010