Ağlamaktan bıktım ben :(((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve AsiMelek35 tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : AsiMelek35
  1. AsiMelek35

AsiMelek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Bugün ne yaptım biliyormusun?
    Ağladom hemde hiç sebepsiz yere ,herkesin yanında ağladım….
    Üstelik bu yaptığıma sonradan utandım….
    Çünkü bu zamna kadar sen dahil hiç kimse ağladığıma şahit olmamıştır….
    Bu güne kadar en son babamın ölümünde böle olmuştum,o zamn kimse yoktu ama kimse ağladığımı görmemişti… görseler ne çıkardı o gün ağlamamın sebebi vardı … ya bu gün …. Hiç Sebepsiz yere ağladım….
    Şaşırdılar biliyomusun bu kız niye ağlar neyi eksik… onu seven evine sorumlu kocası, mutlu bir yuvası, her şeyi var neden ağlar peki bu kızz…. Ama bir şeyi yok’’ona anne diyecek bayramda elini öpüp evini şenlendirçek bi çocuğu yok…..yok işte yokkkk..olmadı………olmuyo….peki olmayacakmıı….bana kimse annemmmm demicekmiii……sanırım ben her şeyden bıktım….her şeyi içime atmaktan ,her şeye susmaktan,seninle ne zamn onuşmak istesem omzunda ağlamak istesem alaycı birşekilde karşılanmaktan,sanki hiç bir şeyi takmıyomuş gibi davranıp rol yapmaktan, güçlü görünmeye çalışmaktan yani daha sayamadığım çok şeyden bıktım bennnn….
    Ağlıyorummmm…hep ağlıyorum… görmüyormusun sen ağladığımı hiçmi duymadınnn hıçkırıklarımı…. Hayırrrr ……. Sen öyle bir odaklanmışsınki benim dışımda her şeye….göremiyorsunnnn….
    Peki geceleride yanımda yatarkendemii fark etmedin hiçmii duymadın sessiz sessiz ağlamklı attığım çığlıklarımı…hiçmii……duymadınnnnnn……tabi duymadın… zaten hangi insan … duyarda kayıtsız kalırkii…bu çığlıklaraaaa
    Duymadın demi aşkım…duymadın.. duysan beni teselli etmezmiydinnn.duymuş olamazsın..ben buna böle inanmak istiyorum…benim aşkım karısının ağladığını feryadını duyarda umursamaz olabilirmi olamazzz …demi aşkım…..
    Bak işte yine aktı gözyaşlarım yine durduramıyorum kendimi…..bu günkü gibi oldum…yine ağlıyorum yine ağlıyorum…..dinsin artık bu göz yaşım…hep böylemi olacak ben hepmi ağlayacağım yaaa….yani bir ömür kimse silmeyecekmi gözyaşımı…. Offf sanırım kimse silmicekkk….
    Ben hep bu kocaman yalnızlığıma ağlayacağım…. Böyle giderse sanırım kör olucam..ağlamaktan… gözlerim yine kocaman oldular ağlamaktan…..ama sen onuda fark etmedin dimi? Hani sabahları gözlerim kocaman oluyoryaa işte onun sebebi bu…tabi nerden bilecen aşkım senin beni gördüğünmü var varsa yoksa…işşş…işşş…işşşşşşş…para….. para….. para…. Haaa bide annenle babanı es geçmeyimmm…..
    mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
    :gitme::gitme: bu arada herkesin bayramı kutlu olsunnn:nazar:özellikle bayramlarını bebesiz geçirenlerin benim gibimafoldumben

2. 10 Eylül 2010
  3. AsiMelek35

AsiMelek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bunu eşime yazdım sizce versemmiki bu mektubu konuşamıyoruz bari beni okusun....:gitme:

4. 10 Eylül 2010
  5. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    bence ver...bazen insan konuşarak anlatamadıklarını yazmak istiyor,bazen yazarak daha iyi ifade ediyor insan kendini...

Allah inşallah en kısa zamanda bebek sahibi olmayı nasip eder...:teselli:

6. 10 Eylül 2010
  7. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    iyi bayramlar dilerim.. ben olsam verirdim o kadar uzulmussunuzki bu bayramda icinizden gecenleri
    bilmeli..

8. 10 Eylül 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence bebeksilik değil sizin tek derdiniz...

eğer eşiniz size destek oluyor olsaydı. ilgili sevgi dolu bir eş olsaydı bu kadar boşluk hissetmezdiniz.
    belki bilinç altınızda bir bebeğimiz olursa eşim ilgili olur diye düşünmüş olabilirsiniz.
    yad yakınlarınızın sıkça sorması yada bir çok kişinin bebek sahibi olması da birden taşma noktanız olmuş olabilir.
    bebek için tıp çok ilerledi çok fazla tedavi yöntemi var.

bence bu duruma nereden nasıl geldiniz iyice bir düşünün açın kalbinizi beyniniizi hayal kırıklığını nerede yaşadınız önce onu bulalım

10. 10 Eylül 2010
  11. pari

pari Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaç senelik evlisin canım?ve ne zamandır tedavi oluyosun?sorunun ne olduğunu söyledi dr.un?ona göre yorum yapıcam...bi de sıkma canını biliyorum söylemesi kolay diyceksin ama,herşey Allahtan,isyan etme sakın bigün bi bakmış karnında tekmeler hissediyosun...bi de bakmış bu saatte benim gibi ayağında diş çıkarmaktan ateşli,uyumayan bir kızçe,burda kızlara nasihat veriyor,yüreğine su serpiyosun,naçizane...

12. 10 Eylül 2010
  13. AsiMelek35

AsiMelek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    5 yıllık evliyim tüplerde problem var benim tüp bebek olcak ama şuan durum müsait deil beklemek zorundayım bu arada 22 yaşındayımbilmiyorumkismile inşallahhh cnm yaa artık olsun istiyorum:gitme:
    ewet bu dediğinizin büyük rolü var eşimde benim istediğim gibi ilgili deil tamam seviyo bunu biliyorum ama ilgilenemiyo ilgi anlayışımız sevgi anlayışımız çook çok farklıboshayallersmile

bencedee bende öyle düşünüyoruma.s

inşallahh vermeyi düşünüyorumda kararsız kaldım bayramdan sonramı versemki şimdi bayram bana zehir oldu ona olmasın baribilmiyorumkismile

14. 10 Eylül 2010
  15. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ayy canım ya okurken çok hüzünlendim.
    bu kadar piskolojini bozma bence kendini yıpratma derim
    sen rahat ol bebek istemek en doğal hakkın ama bunu bu şekilde yaparsan
    hem eşini hem kendini yıpratırsın,
    bence eşin seni farkediyordur,ağladığını üzüldüğünü görüp bence oda üzülüyordur.
    ama sebebini bildiği için ve çaresiz olduğu için yanına gelip sana niye ağlıyorsun diyemiyordur
    kaç yıllık evlisin canım
    olur elbet sıkma canını kendini başka şeylere ver.çalışmıyorsun sanırım.
    evde kaldıkça bunları düşünüp kurup kendi kendini üzüyorsun.
    sonra eşinde etkileniyor bu durumdan,
    allahım çocuk sahibi olmak isteyen herkeze bu annelik babalık duygusunu tattır allahım.:Saruboceq::Saruboceq:

16. 10 Eylül 2010
  17. DNZ30

DNZ30 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok güzel ve içten anlatmışsın duygularını ben bile hissettim buradan bence vermelisin

18. 10 Eylül 2010
  19. AsiMelek35

AsiMelek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    5 yıllık evliyim cnm ewet çok takıyorum bu durumu ...ne zamn unutmaya hayata dönmeye çalışsam mutlaka birileri hatırlatıp beni bunaltmayı başarıyolar bu duruma beni birazda çevrem getirdiii yokmu şuu bebek yapın artıkk yokmu bebek.. ee zamanıdır yapın bitane diyenlerrr..sanki ben istemiyorummm :nazar:anne olmayı aile olmayıı..