ağlamaktan gözlerim şişti sinirlerim alt üst

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    selam iki gündür kendı kendımı doldurup şısırıp ağlıyorum kızımın doğduğunda kolunda sımsıyah bır lekesı vardı hallada var neyse buraya kadar hersey normal sonra su 15 20 gundur kucuk kahverengı bir lekesını farkettım ama doğumda yoktu olsada görmedım belırgın deyıldı heralde sonra aynı lekeden acık kahve cok az belırgın yanı bacağındakı gıbı karnındada var sonuc 3 leke bırı normall ama o sütlü kahve rengınde olanlar karnındakı buyudu sankı biraz daha geniş gıbıme gelıyo ve ınternette bu lekelerden hıc ıyı bahsetmıyolar doktoruyla randevumuz cumartesı sımmdı kalkıp gıdıcem ama randevusu dolu hem taksıylede gıdıcek olsam yanlız zor oluyo esım olmadan allahınızı sevıyosanız bısyler söyleyın cok soğuk kanlıyımdır ama annelık baskaymıs ya prensesımde o yazmaya bıle ıcımden gelmeyen hastalıklara gebe deyıldır

2. 4 Kasım 2010
  3. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya allah korusun. aklına kötü şeyler getirme hemen. moralini bozma. kimi bebeklerde olabiliyo leke ama geçici olabiliyo. kendiliğinden kaybolan bişidir belki. kötü şeyler düşünme...

4. 4 Kasım 2010
  5. pamukprensesim_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    inş canım inş. dedığin gibidir

6. 4 Kasım 2010
  7. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    annelik başka birşey canım...ne kadar doğru yazmışsın..önceden bu yazdıklarını okusaydım belki çok birşey hissetmeyecektim..ama benim de 2 aylık bir bebişim var ve bu yazdıklarını gözlerim dolu dolu okudum..tüylerim diken diken oldu ve farkında olmadan işaret parmağımı ısırmışım...Allah tüm bebeleri ve çocukları korusun...umarım kötü bir durum yoktur....gönlünü ferah tutmaya çalış..dua et..ben yavrun için dua edeceğim canım...

8. 4 Kasım 2010
  9. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah korusun hemen aklınıza böyle kötü şeyler düşürmeyin, ve kesinlikle dillendirmeyin...
    Allah herkesin evladını korusun, sizinkini de inşallah...

10. 4 Kasım 2010
  11. Yaxgxmurseli

Yaxgxmurseli Üşüyorum kapama gözlerini Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bence de hemen kendini korkutma..Ben de doğduğumda mosmor olmuşum..

bebeklerde böyle garip şeyler olabiliyor.Hemen öyle kendini yıpratma

Allah korusun hiçbir şey olmayacak buna inan

12. 4 Kasım 2010
  13. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım hemen panik yapma,inşallah sıkıntılı bir şey değildir bunun için dua et,sen üzülürsen bebeğinde etkilenir,hem sorun teşkil edilcek bir durumsa bile farketmen ne kadar güzel,artık herşeyin tedavisi var,böyle kendinide bebeğini de üzüyorsun..
    Biliyorum gerçekten annelik zor,bende senin gibi oluyorum en ufak bir şeyde ama soğukkanlı olmalıyız,"dışardan söylemek kolay" demişsin gibi hissettim :) deme lütfen..
    Gelişmelerden mutlaka haberdar et bizi..

14. 4 Kasım 2010
  15. pamukprensesim_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    tamam canım normal kahve rengı leke belkıde ben buyutuyorum ama soğukkanlıyımdır aslında ama konu kızım onu en zararsız en hatasız sekılde buyutmek ıstıyorum bu kadar dıkkat etme dıyolar ama hersey ayrıntı ve dıkkatle oluuyo o benım parcam asla kılına zarar gelmesın ıstıyorum kızma demıssın kızarmıyım sızden destek almak ıcın paylasıyorum annelık zormus ama zor derken sabahlarra kadar uykusuz kalmak sosya hayattan herseyden feragat etmek deyıl zor olan asıl zor olan hasta olmasın canı acımasın dıye gözunun ıcıne bakmakmıs allahım hepımızınkını korusun

16. 4 Kasım 2010
  17. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Allah korusun yavrularımızı, kötü düşünme

18. 5 Kasım 2010
  19. beren15

beren15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    tatlım belki bebeğin kilo aldıkça büyüdükçe lekelerde büyüyordur belki önceden de vardı

ama çok küçük olduğu için farketmedin

kötü düşünme tatlım hiçbişi yok bence sen paniğe kapılıyorsun

ama tabi doktora git için rahat etsin