Ağlamaktan gözlerim şişti.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cadaloz99 tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : cadaloz99
  1. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Slm arkadaslar ... Moralim cok bozuk . Sabah kalktigimdan beridir agliyorum....Kendimi cok kotu hissediyorum....Simdi bile agliyorum....

7 aylik hamileyim .. ve yurt disinda yasiyorum ... Yanlizim esimden baska konusacagim dertlesecegim kimsem yok .. Gunumun cogu zamanini da evde geciriyorum .. Canim sikiliyor ve hergun tr ararim . Annemle konusurum .... Ayni zamanda ablamida ararim .. Ablamda hamile 4 aylik biraz kotu geciyor onunki mide bulantisi falan ... bide 8 yasinda kizi var onunla ugrasir .. Ben de ablami arayip gude 10 dk konusurum .. Nasil ne yapar diye hal hatir sorarim .. hamilelegi nasil geciyor diye .... Ama bugun bana niye hergun hergun ariyosun yaa.. daha dun konustuk .. Dunden beridir iyiyim iste ... gibi laflar etti ... Bu laflari daha oncede soylemisti ... Ama cok umursamamistim .. Ama bugunde soyleyince artik kendimi tutamadim .. iyi tamam birdaha aramam hadi kendine iyi bak dedim ve teli kapadim .. Konusursam aglayacaktim konusamadim yani .... Teli kapattigimdan beri agliyorum .. Hamileyim yanlizim diye bana cok dokundu .. Bir daha aramiycam cocugumu dogurana kadar ... Ama cok kotuyum suan .. Ben suan bile onu dusunuyorum hamile uzulmusmudur diye .. Ablam ilk hamileliginde ben bekardim , ablam bizden uzakti ve ben 9 ay boyunca onun yanindaydim .. Geceleri sutunu bile ben verirdim.....Sizce haksizmiyim , konusacagim kimsem yok yanimda ;(((

2. 11 Kasım 2010
  3. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    113
    canim cok aglama bak icinde bi bebk tasiyosun.üzülme lütfen bende yurt disindayim anliyorum snei insan konusacak insan ariyor.bende ilk basta öyle ynalizdim ama simdi arkadaslarim var her gün arar hatir sorar öylesine konusurz.ablan belki rahatsizdi o anda eminim hatasini anlicaktir.ama sen yinede tepkini koy ve bi süre arama.kendini toparla ve güzelcene dinlen.

4. 11 Kasım 2010
  5. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha öncede ablanla hamilelik sırası konusunda bir problem yaşamıştın sanırım. aranız bu aralar pek iyi değilse çok sık arama. sonuçta da hamileyse duygusal gel gitler yaşıyordur, alıngan olur tıpkı senin de olduğun gibi. annenle konuş hergün. ablanı haftada bir ara mesela.. yada eski arkadaşlarınla görüş...amerikada olduğunu söylemiştin. orada bir çevre kurman lazım mutlaka. hem kendin hem bebeğin için. bebekle ilgili kurslara katılabilirsin. hem yeni insanlarla tanışırsın, hem de bebeğine faydalı olur... sıkma canını. sende hamilesin unutma...

6. 11 Kasım 2010
  7. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Cok tesekkur ediyorum .. Kendimi cok yanliz hissediyorum .. Ablamda hamile oldugundan beridir degisti bana karsi oyle hissediyorum .. Zaten aradigimda tele..10 dk zor geliyor kiziyla konusuyorum o arada ... Ben hala onu dusunuyorum annem yanima gelecek o yanliz kalacak diye .... ben cocuma ne aliysam onun bebisine de aldim ..

8. 11 Kasım 2010
  9. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ikinizde hamilesiniz ve ikinizinde duygusal yoğunluk içindesiniz sanırım. ablanız son derece haksız olsada hamile psikolojisine verin ve çok üzülmeyin derim..
    sizinde bu kadar alınıp üzülmüş olmanızda hamileliğinizden kaynaklanıyo.. okadar dert etmenin anlamı yok aile arasında olur böle şeyler oda hatasını anlar arar sizi..
    sizde hem kendinize hemde bebeğnize işkence etmeyin artık..

Son düzenleme: 11 Kasım 2010
  10. 11 Kasım 2010
  11. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.166
    Ödül Puanları:
    438
    Oda hamile madem belki o psikoloji ile söylemişdir :).Takmayın okadar.İkinizinde hashas dönemleri:).Hem yanlız değilsiniz .Evet burası sanal ama inanın gerçek gibi.Manen hep herkes birbirinini yanındadır.

12. 11 Kasım 2010
  13. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kesinlikle ikimizde hamileyiz ondan kaynaklaniyor ... Ama yinede cok zoruma gitti .. ben yanlizim biliyor kendisi ... 10 dk konusmak bu kadar zormu onun icin ...

14. 11 Kasım 2010
  15. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ablam beni arayamaz.. Ben onlari netten arayip konusuyorum .. Ama mns acik nette girse hemen beni gorecegini bilir ... Ama girmiyor iste ....Sizce ben aramayim mi ? gerci arasam cok aglarim .. Ailemi cokta ozledim .....Annemi bile aryip anlatamadim .. konusamam kesin hickiriklara bogulurum ... suan bile kendimi tutamiyorum .. Cok doldum heralde .....bu halimi gorurse cok uzulur annemde ....

16. 11 Kasım 2010
  17. combine

combine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    272
    Ödül Puanları:
    153
    Canım kaç yıldır amerikadasın,çok mu zor alışmak benim kızımda eşiyle yerleşmek istiyor...Tek kızım var alışmakta zorlanırmıyız diye düşünürken senin sorununu okudum....Kusura bakma senin derdinle ilgili yorum yapmadan sorular sordum....Ablana darılma belki o anda özel bir sorunu vardır...İdare edin birbirinizi...Allah ikinizide hayırlısıyla bebeklerinize kavuşursun inş...

18. 11 Kasım 2010
  19. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim icin cok zor oldu .... Ben aileme cok duskundum ... bu ikinci yilimiz ... Surekli burada kalmayacagiz ... Kalsak kesin ben kafayi yerdim... Hayat sartlari yasama kosullari cok iyi ama inanin yaninda canin sikildigi zaman omzunu yaslanacak kimse olmadigi zaman cok zorrrr... Esimle cok iyiyiz cok mutluyuz ama insana yetmiyor ....Ya da bana yetmiyor .... Alismakla cok zorlaniyor .. hep bir tarafin eksik kaliyor ... belirli bir suredan sonra polyanacilik oynuyorsun, ailene karsi cok iyiyim diye....diger gurbetcileri bilmem ama ben alisamadim ve alisabildigimide sanmiyorum.....Az para kazanayim sevdiklerimin yaninda huzurlu yasayim .. Heleki anneme cok duskunum ben belkide bu yuzden alisamadimm..