ağlamaktan mahvoldum bi bakın nolurr

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tiviti tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : tiviti
  1. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben 32 haftalık hamileyim ve bundan 15-20 gün önce tuvalette vajinamda 2 tane çok küçük siğil çıktığını farkettim ama önemsememiştim daha sonra bunların yavaş yavaş büyüdüğünü farkettim netten araştırıp baktığımda bu siğillere hpv virüsünün neden olduğunu okudum ve mahvoldum tabi ağlamaktan okuduğum yazılarda kanserden bahsediliyodu ve ben hamileyim yaaaaa bebeğime bişey olmasından korkuyorum araya araya 6 senede zor buldum yavrumu zaten yarın dr uma gidicem ama burayada yazıp böyle bişey başına gelen varsa onların desteğini almak istedim yoksa evde kafayı yicem
    netten bakıyorum fotoğraflarına filan daha çok korktum benimki onlar gibi değil tabii:KK43:(((((

2. 5 Nisan 2009
  3. had

had Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun .benim bir bilgim yok ama geçmiş olsun demek istedim.canını sıkma umarım düşündüğün gibi değil basit bir şeydir.allah yardımcın olsun.bebişinle sana bir ömür sağlık dilerim.

4. 5 Nisan 2009
  5. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah şifa versin ama üzülme hemen Allahın izniyle kötü bişii diildir,doktorundan geldiğinde yazarsan sevinirim.

6. 5 Nisan 2009
  7. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CADIARZUcanım bu konuda hiç bir bilgim yok ama seninkiler belki de mantardır, belki sivilcedir yada siğil olsa bile illa ki de hpv den dolayı olacak değil ya !!!
    hamile olduğun için kafana fazla takıyo olabilirsin canım eminim kuru bir vesveseden öteye geçmez içini rahat tut bi yarını beklemeye ne gerek var bence doktorunu şimdi ara anlat durumu bi danış bakalım ne dicek biliyosun bu kadar üzülmen bebeğine de zarar verir boş yere onu da üzmemiş olursun hadi canım haber sonra emi takip edicem buradan

8. 5 Nisan 2009
  9. EU3

EU3 Guest

drye gıt hemn böle seylerın şakası bıle korkamaya sebep ne beklıyosun git dr ye...
    hayırlı haberlerını ver beklıyorum

10. 5 Nisan 2009
  11. tiviti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mantar olduğunu sanmıyorum cnm ya kaşıntım filan yok sivilcede değil et beni gibi bişey çok küçükler ama büyüyolar netten araştırdığımda çok korkkutucu şeyler okudum ama kadınlar kulübünde araştırıp baktım biraz içim rahatladı ay ben üzüldükçe yavrumda kıpır kıpır oluyo bu sefer onu üzdüyorum diye daha çok üzülüyorum yarın olsada muayene olsam

12. 5 Nisan 2009
  13. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bencede telaşlanma zaten netten bi baş dönmesine bile baksan tümör çıkıyo korkma bebeğini üzme bişey değildir eminim

14. 5 Nisan 2009
  15. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım dr.a göster eğer gerçekten siğilse noırmal doğum olmaz bebeğine de geçer Allah korusun
    tedavisi loay cnm endişe etme
    ama inş siğil değildir

16. 5 Nisan 2009
  17. yuzdeyuzakrep

yuzdeyuzakrep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım benim ya güzelm korkma nolur endişelerini anlıyorum insallah saglıklısındır saglıklı haberinide alırsın insallah üzülüp ağlayıp bebecine zarar verme kendine dikkat et moral cok önemli biliyosun 6 yıl aradan sonra geldi hı bebeğin canım benimya hayırlı olsun beben de şimdi sitres yapma kesinlikle yarın ola hayrola senin hayırlı haberini bekliyoruz canım allah yanında olsun öptüm bitanem

18. 5 Nisan 2009
  19. tiviti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay canlarım benim yaaa alah hepinizden razı olsun buraya yazınca moralimin düzeleceğini biliyodum öyle moral veriyosunuzki insana sağolun inşallah kötü bişey değildir sonucu sizinle paylaşıcam tabii yazmazmıyım hiç:)