Ağlayan erkek affedilmeli mi,, yorumlarınıza ihtiyacım var...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve carminas tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : carminas
  1. carminas

carminas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her şey o kadar güzeldi ki,, bir hafta boyunca rüya gibi günler yaşadık. ama ayrılık vakti gelmiş onu yolcu etmiştim. Eve döndüğümde her yerde seni seviyorum notları ile karşılaşıp ağladım dakiklalarca. Sonra bilgisayarıma döndüm. Msn konuşmalarını kaydetmeye ayarlamıştım. Ben yokken sevgilim kimlerle konuşuyo sadece meraktan bakmak istedim. Bir yandan da hala onun gidişine ağlıyor özlemeye şimdiden başlıyordum. O anda büyük bir yıkıntıya uğradım. ben yokken YAZIŞMALARINA GÖZÜM TAKILDI..bi kızla prensesim, yerim seni gidince arayacam yazılı mesajlarla karşılaştım bilgisayarımda. bütün vücudum titremeye başladı. O an yaşadıklarımı daha önce yaşadım mı gözümden o kdr yaş aktı mı hiç hatırlamıyorum. Evde tek başıma bağırarak ağladım dakikalarca.. Sonra onu aradım.

Şehirlerarası otobüsteydi.. bunu neden yaptın msn konuşmalarını okudum bana bunu yapmamalıydın dedim.. o da yanlış anladığımı öyle bir şey olmadığını söyledi önce. suratına kapattım. bir yandan da şok halinde elim ayağım titriyordu. o acıyı hatırlamak bile istemiyorum. kapadım telefonu. yarım saat sonra tekrar açtım. 4-5 tane mesaj göndermiş yalvarıyor nolur affet beni diyor. tekrar duygu dolu bi mesaj çektim ona. seni gerçekten seviyordum ama bu acıyı bana tattırdığın için nefret ediyorum vs diye cvp yazdım.mesaj üstüne mesaj ben sadece seni sevdim hayatım boyunca yalnız sen benimsevgilim oldunsenden vazgeçmem mümkün değil sadece senin elini tuttum başka biri gerçekten sevgilim olmadı şu anda ağlıyorum inan bana molada arayacam aç telegfonu konuşmalıyız diye yalvaran mesajlar çekti üstüste. Molada aradı ısrarla. ondan güzel bişey duymaya o kdr muhtaçtım ki..ertesi gün mesai var ve ben enkaza durumundaydım. kaçıp gitmek isteyen bir enkaz gibi.. yığılmıştım salonun ortasına. açtım telefonu seni dinliyorum anlat dedim. ağlamaya başladı mesajlardakinin aynılarını tekrarladı. o kdr içten ağlıyordu ki.. hıçkıra hıçkıra. otobüste de ağladığını herkes neyin var bişeyin mi vvar dye merak ettiğini anlattı.. ben de dayanamadım ağlamaya başladım. karşılıklı ağladık öylece..onu affetmediğimi sadece zaman vermesini istedim. ama ertesi gün affetmiş gibi kaldığımız yerden devam ettim. afettim mi ?hayır asla. ama onu kaybetmeyi de istemiyorum.
    SİZCE BEN ONU AFFEDEREK GÖZ YAŞLARINA SÖYLEDİKLERİNE KANARAK HATA MI YAPTIM? GERÇEKTEN SEVDİĞİNİ HAYATINDA TEK BENİM OLDUĞUNU ŞİMDİYE KDR TEK BENİM İÇİN FARKLI DUYGULAR HİSSETTİĞİNİ SÖYLEYEN Bİ ERKEĞİ BU DURUMDA AFFETMEK DOĞRU MUDUR SİZCE..

YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ...

2. 1 Eylül 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    icinden geleni yapmissin sadece
    hata demek dogrumudur bilmiyorum..
    eger silmek isteseydin gercekten o telefonu bir daha acmazdin zaten
    demek ki kiyamamissin.

4. 1 Eylül 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aldatmış güzelim işte neyini soruyorsun ki..aynı evi paylaşmıssınız adam senin evinde senin bilgisayarınla senin internet bağlantınla krallık kurmuş, elin kızını da prenses yapmış....

6. 1 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

peki neden senden hariç bi başkasına üstelik senin evinde senin bilgisayarında ve yokluğunda neden prensesim diyor ve gidince neden aroyor BUNUN AÇIKLMASINI YAPMADIMI??

8. 1 Eylül 2009
  9. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    seni çok iyi anlıyorum
    tıpatıpı benim başımdanda geçti oda salya sümük ağlıyordu ve barıştık
    hiç bir zaman unutamıyorum ama onu o kadar çok seviyorum ki onsuz olmayı aynı seninki gibi göze alamazdım
    şimdi bana sevgisini o kadar içten hissettiriyor ki sanırım anladı oda hatasını, hıyar

10. 1 Eylül 2009
  11. carminas

carminas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açıklaması şu benden önce tanışmış aralarında bişey yokmuş askerdeyken vakit geçsin diye galiba. içimi kemirip duruyor. bizim ilişkimizin ciddi boyut kazanması ve birbirimizi tanımamız da zaten son bi hafta içinde olmuştu. ama gözlerimin içine bakarak seni seviyorum diye defalarca haykıran eve kırmızı gül bırakan ucuna seni seviyorum diye yazan biri bunu nasıl yapar. ben hala çözemedim. bu tezatlık yıktı beni zaten..
    bazen bu kadar incelemek dedektiflik yapmak da iyi değil gibi geliyor. aptal gibi hiç bi şeyi anlamasam internetten bilgisayardan anlamasam meraklı olmasam daha mı iyiydi diye düşünüyorum..

12. 1 Eylül 2009
  13. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    ağlıyor diye affedilmez...başlığına cevaben
    pcden netten anlamasaydım demişsin ya sonuç nolurdu...enayi durumunda ay sevgilim beni ne çok seviyor der dururdun halbuki bunları bilerek gözünün açılmasını sağlamışsın...
    adam da ne yardan ne serden hesabı ağlar sızlar.. timsahın gözyaşları ...

14. 1 Eylül 2009
  15. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    telefonda sabahlara kadar ağlayan erkek arkadaşım oldu hemde salya sümük hem de zırıl zırıl ama fos çıktı, herşeyi gibi gözyaşları da yalandı, erkeğin gözyaşı timsah gözyaşı,sakın inanmayın arkadaşlar,o kadar inanmıyordumki artık ağladığında zırlama diyordum:eek:lmaz:

16. 1 Eylül 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bi şans daha vermeni hak etmiş bence

eğer samimi olmasa idi otobüste o kadar yıpratmazdı kendini

18. 1 Eylül 2009